مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

لیدر اسپرت

بازار تردمیل‌های خانگی انباشته از انواع این دستگاه است. نخستین خروجی این مساله این است که خرید دشوار می‌شود. چنانچه از سیل گوناگونیِ مدل‌ها نیز بگذرید، به مدل‌های متعدد از برندی خاص می‌رسید. شاید دقیقا در همین جا باشد که کلافه شوید. احتمالا در چنین شرایطی به مشاوره نیازمند شوید. تردمیل-کو مشاور معتمد شما برای خرید تردمیل خواهد بود.

با این حال جای کلافگی نیست. چراکه به واسطه ارزیابی جزء به جزء می‌توان به دنبال آنچه گشت که نیاز است. در واقع این بخش از فرایند خرید را باید مهم‌ترین بخش دانست. شما با پاسخ دادن به نیازهای خود و شناسایی دقیق آنها به راحتی به چیزی که می‌خواهید یا چیزی که واقعا احتیاج دارید، خواهید رسید.

تردمیل خانگی لیدر اسپرت یکی از آن نام‌هایی است که می‌تواند بر حسب یک سری از مشخصه‌ها انتخاب شما برای خرید تردمیل باشد. احتمالا مهم‌ترین خصوصیاتی که توجه متقاضیان این دست از تردمیل‌ها را جلب می‌کند، تحمل وزن زیاد و شیب برقی است. از هر دو نظر مدل‌های لیدر اسپرت در رده‌های نخست این دسته قرار می‌گیرند.

عموما انتظار چندانی از قدرت و قابلیت در تردمیل‌های خانگی نمی‌رود. با این حال بیشتر مدل‌های تردمیل لیدر اسپرت، هم از نظر تحمل وزن، هم داشتن شیب برقی و هم ضربه‌گیرهای پیشرفته، کاملا دست بالا را در قیاس با دیگر انواع خانگی این دستگاه دارند. همین امر سبب شده است تا از حیث قیمت نیز، مدل‌ها‌ی خانگی لیدر اسپرت قدری از نمونه‌های مشابه خود گران‌تر باشند.

برتری‌های برند لیدر اسپرت

با این اوصاف، ما با دستگاه‌هایی ایدئال و دلخواه در این برند مواجهیم که قادرند از هر بعد به نیازهای ما پاسخ گویند. تحمل وزن 150 کیلوگرم، داشتن شیب برقی تا 18 درجه، شبیه‌سازی سرعت تا 18 کیلومتر بر ساعت، برخورداری از ضربه‌گیر SDS که برای محافظت از زانو و کمر تعبیه می‌شود و روغن‌کاری خودکار و مجهز بودن به بلندگو (اسپیکر) از جمله مشخصه‌هایی است که در بیشتر مدل‌ها‌ی تردمیل لیدر اسپرت دیده می‌شود.

احتمالا با خواندن این مشخصات، بیشتر باید به یاد تردمیل‌های باشگاهی افتاده باشید. همین نکته گویای کیفیت، کارایی و ارزشمندی تردمیل خانگی لیدر اسپرت است. یعنی چنان از استاندارد‌های مطلوبی بهره می‌برد که می‌توان ادعا کرد از جمله بهترین تردمیل‌های خانگی موجود در بازار است.

برای خرید تردمیل از فروشگاه تردمیل-کو با ما تماس بگیرد. راهنمایی نحوه خرید و ارسال و نصب، همچنین مشاوره برای خرید مدل متناسب‌تر با نیاز شما می‌تواند محتوای گفت‌و‌گوی متقاضیان با کارشناسان ما را شکل دهد.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 3 محصول
قیمت : 29,200,000 (تومان)

قدرت 4 اسب بخار

تحمل وزن 150 کیلوگرم

حداکثر سرعت 18 کیلومتر بر ساعت

تنظیم شیب به صورت برقی تا 18 درجه

سیستم روغن کاری خودکار

ابعاد تسمه 140×55 سانتیمتر

امکان نمایش اطلاعات مختلف بر روی نمایشگر

قابلیت تاشوندگی

دارای برنامه‌های پیش فرض تمرینی

مجهز به کلید اضطراری

دارای اسپیکر

مجهز به چرخ برای جابه‌جایی آسان

1مجموع 3 محصول
7 / 10
از 44 کاربر