09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 27 خرداد 1396 در ساعت 26 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اضافه وزن و چاقی به کابوس وحشتناک زندگی خیلی از افراد تبدیل شده است. هستند افرادی که با هزاران روش و صرف هزینه زیاد خواهان رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن هستند.برای رسیدن به تناسب اندام لاغری باید به تغذیه و ورزش روزانه اهمیت ویژه ای داد و با استفاده از برنامه دقیق و استفاده از راهنمایی های متخصصان می توانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

در دوران رژیم و رسیدن به تناسب اندام حتما به مقوله عذاب آور نوسان وزن برخورد کرده اید که تا چیزی می خورید یا کوچکترین کم کاری حتی به صورت ناخواسته انجام می دهید، وزن شما بالا می رود و یک روز بعد از اضافه وزن خبری نیست.برای اینکه بتوانید از شر این نوسانات عذاب آور خلاص شوید برای شما چند پیشنهاد داریم که امیدواریم برای شما مفید باشد.

کمتر از 1200 کالری دریافت نکنید

به یاد داشته باشید زمانی که رژیم غذایی خود را شروع می کنید طبق آن پیش بروید و برای سریع رسیدن به هدف، کمتر از برنامه نخورید و هرگز کمتر از 1200 کالری مصرف نکنید. با کم خوری بیش از حد بدن به اصطلاح دچار قحطی شده و سوخت و ساز بدن با مشکل مواجه می شود.با غذا خوردن برای بدن سوخت تهیه می کنید که در زمان انجام دادن فعالیت شما بتواند کار کند و چربی ها را از بین ببرد.

مصرف میوه و سبزیجات را فراموش نکنید

برای اینکه حجم غذای خود را کم کنید و کالری کمتری به بدن برسانید، بهتر است غذای خود را با خوردن سالاد شروع کنید تا حجم زیادی از معده شما گرفته شود و کمتر غذا بخورید.

مصرف پروتئین را فراموش نکنید

سعی کنید روزانه 15 تا 30 درصد کالری شما را پروتئین ها تشکیل دهند، البته پروتئینی مصرف کنید که بدون چربی باشد تا اشتهایتان کنترل شود و بدن قادر باشد با انجام دادن ورزش عضله سازی انجام دهد.

ورزش را فراموش نکنید

برای اینکه بتوانید زودتر به تناسب اندام برسید، بهتر است هر روز حداقل 10.000 تا 15.000 گام بردارید و فعالیت داشته باشید. اگر نمی توانید به هر دلیلی بیرون از خانه بروید بهتر است از دستگاه های هوازی خانگی مانند؛ تردمیل، دوچرخه ثابت و ... استفاده کنید.با کمک تردمیل می توانید در خانه به دور از آلودگی هوا، سرما و گرما پیاده روی انجام دهید و به بدن خود کمک کنید تا کالری سوزی بیشتری داشته باشید. قدم زدن، دویدن یا حتی از پله بالا رفتن فرق چندانی ندارد و فقط مهم این است تا شما 10.000 گام بردارید و بدن را مجبور به فعالیت کنید.

به یاد داشته باشید که هیچ زمان بعد از غذا خوردن روی ترازو نروید، زیرا با این کار ترازو وزن کاذبی را به شما نشان می دهد و شما از دیدن آن افسرده خواهید شد.بعد از انجام دادن ورزش و پیاده روی که در خانه با کمک برنامه های از پیش تعیین شده تردمیل انجام داده اید نیز خود را وزن نکنید. ممکن است در زمان انجام دادن ورزش آب بدن شما از طریق عرق خارج شود و با وزن کشی گمان کنید که وزن از دست داده اید که این این کار با نوشیدن آب سرجای خود برمی گردد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()