09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 48 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این روزها بیشتر افراد از مزایای ورزش کردن اطلاع دارند و می دانند که چگونه باید ورزش را انجام دهند تا هم به بدن آنها آسیب وارد نشود و هم ورزش خوبی را تجربه کنند، ولی زمان عمل به دانسته ها که می رسد باز هم دلایلی مانع شروع درست ورزش می شود.در این مقاله 6 تکنیک موثر برای انجام ورزش روزانه را قصد داریم به شما یاد آوری کنیم تا بتوانید با انجام ورزش سلامتی و تناسب اندام را به خود هدیه دهید.

به ورزش متعهد شوید و برنامه ریزی انجام دهید

همیشه جملاتی مانند وقت ندارم، کار زیاد دارم و نمیتوانم به کلاس ورزش بروم را حتما بارها تکرار کرده اید. به طور مثال اگر قرار باشد کودکتان را از مهد کودک به خانه ببرید چه می کنید کار را کنسل می کنید یا اولویت بندی و برنامه ریزی انجام می دهید؟

این داستان واقعیت دارد که اگر قرار باشد کاری را انجام دهیم حتی محل کارمان را نیز ترک کرده و به مشکل پیش آمده رسیدگی می کنیم. پس بهتر است به جای اینکه بگوییم کار داریم و نمی رسیم، برنامه ریزی انجام دهیم و حتی ورزش را در اولویت قرار دهید، زیرا ورزش برای زندگی و سلامتی ما ارزش بسیار زیادی دارد.

ورزش موثری را انتخاب کنید

ورزشی را انتخاب کنید که بتوانید در سفرها نیز آن را انجام دهید و نیازی به آمادگی جسمانی زیادی نداشته باشد، ورزشی که برای شما فواید جسمانی زیادی در مدت زمان کوتاه داشته باشد. برای رسیدن به این هدف می توانید تمرینات اینتروال یا ورزش های تاباتا انجام دهید که اثرات بسیار خوبی روی بدن دارند.

به علاقه مندی های خود اهمیت دهید

شاید برای شما این مشکل پیش آمده باشد که با انجام دادن ورزشی حس کردید که از آن ورزش خوشتان نمی آید و دوست ندارید آن را ادامه دهید.برای اینکه از انجام دادن ورزش دلزده نشوید بهتر است ورزشی را انتخاب کنید که با علاقه، سبک زندگی و شخصیت شما هماهنگی داشته باشد و بعد از مدت زمان کوتاهی باعث دلزدگی شما نشود و بتوانید برای رسیدن هدفتان ورزش را ادامه دهید.

ورزش کوتاه اما مفید

اگر فرصت کافی برای انجام دادن ورزش ندارید، لازم نیست حتما 1 ساعت کامل خود را مجبور به ورزش انجام دادن کنید و اگر حتی تنها شما 7 دقیقه را به انجام دادن ورزش بپردازید، کافی است و می توانید تمرینات کوتاه ولی در عین حال شگفت انگیزی را انجام دهید.

ورزش رقابتی انجام دهید

برای انجام دادن ورزش حضور یک رقیب لازم است و به شما انگیزه زیادی برای پیگیری ورزش می دهد و حتی اگر می توانید در مسابقات نیز شرکت کنید تا با سنجش توانایی های خود بتوانید نقاط قوت و ضعف خود را بشناشید و برای رفع یا تقویت آنها کوشش کنید.

ورزش های روزانه را ارزیابی کنید

ورزش هایی که انجام می دهید را در دفتری یاداشت کنید و در پایان هفته به جلسات ورزشی که انجام داده اید رسیدگی کنید و سطح ورزش را مورد سنجش قرار دهید تا بتوانید نقاط ضعف خود را تقویت کنید.با کمی برنامه ریزی می توانید حتی با مشغله زیاد ورزش انجام داده و رسیدگی به سلامتی را جزو الویت های زندگی قرار دهید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()