09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 56 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در ورزش با تردمیل گرم کردن بدن در ابتدا ورزش و همچنین سرد کردن اصولی بدن بسیار مهم است، بسیاری از مردم به دلیل گرم نکردن درست قبل از ورزش با تردمیل باعث آسیب دیدگی خود می شوند و این آسیب دیدگی ها آنها را از ورزش دور خواهد کرد. در این مقاله تصمیم داریم شیوه اصولی گرم کردن قبل از ورزش و سرد کردن در انتها ورزش را برای شما بیان خواهیم کنیم.

گرم کردن

اولین نکته ای که در گرم کردن بدن باید بدانید این است که نباید در هنگام گرم کردن از شیب تردمیل استفاده کنید و شیب را بر روی صفر قرار دهید.

در ابتدا با سرعت سه کیلومتر شروع به راه رفتن بر روی تردمیل کرده و سپس سرعت را تا چهار کیلومتر برسانید و به مدت پنج دقیقه با همین سرعت بر روی تردمیل راه بروید و سپس شروع به ورزش نمایید.

سرد کردن

در انتها ورزش سرعت را بر روی چهار کیلومتر بر ساعت آورده و به مدت سه دقیقه راه بروید به این نکته دقت فرمایید اگر در هنگام ورزش از شیب استفاده کرده اید شیب را به صفر برسانید.

در ادامه سرعت را به سه رسانده و دو دقیقه به راه رفتن ادامه دهید و سپس به ورزش خود را به اتمام برسانید. در هنگام اتمام ورزش از روی تردمیل در حال حرکت به پایین نپرید، بهترین راه این است که تردمیل را متوقف کرده و سپس از روی آن پایین بیایید.

یکی دیکر از کارهایی که می توانید قبل و بعد از ورزش با تردمیل انجام دهید استفاده از حرکات کششی است که در مقاله های قبلی این حرکات را کاملآ بیان کرده ایم. انجام حرکات کششی موجب دوری از گرفتگی عضلات می شود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()