09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 6 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تولیدکنندگان و طراحان دستگاه های تردمیل برای اینکه بتوانند علاقه مندان و ورزشکاران بیشتری را به سمت برند و محصولات خود جلب کنند و آنها را راضی نگه دارند هر از چند گاهی دست به نوآوری های زیاد و خوبی در دنیای تردمیل میزنند. شاید مطلع باشید که تردمیل ها هم میتوانند موتور داشته باشند و هم بی موتور. تردمیل هایی که بی موتور طراحی و ساخته شده اند با تردمیل های که موتور دارند بسیار شبیه هستند. تفاوت بزرگ این دو نوع تردمیل در وجود موتور تسمه دار این دو محصول است.

در تردمیل های بدون تسمه کاربر پاهای خود را به سمت عقب هل میدهد و تسمه آرام آرام حرکتش شدت میگیرد و نیروی جنبشی به کمک کاربر می آید و دستگاه شروع به حرکت میکند. مشکلاتی نظیر زاویه بد تسمه و روغن کاری نشدن نامناسب دستگاه در هر دو نوع تردمیل های ورزشی دیده میشود.

برای اینکه بتوانید به خوبی از تردمیل خود نگه دارید کنید و عملکرد خوب آن را ارتقاء دهید، کافی است به چند نکته دقت کنید. گام اول برای این کار آن است که تردمیل خود را حالت کمترین شیب تنظیم کنید و با کمک گرفتن از دسته های تردمیل با قدرت هر چه تمام تر روی آن بدوید و بعد از شتاب گرفتن تردمیل میتوانید از آن پیاده شوید، خلاف جهت و پشت به تردمیل بایستید.

در تردمیل های بدون موتور باید به نحوه قرارگیری و فاصله تسمه ها توجه کنید تا ریل ها در کناره های تردمیل از هم فاصله مشخصی داشته و همگی هم به یک سمت متمایل باشند. در تردمیل بدون موتور قبل از حرکت و استفاده از آن اگر برای راندن تسمه به سمت راست، پیچ ها سمت چپ را به اندازه یک چهارم به سمت راست بچرخانید و اگر قصد دارید این تسمه به سمت چپ بچرخد به اندازه یک چهارم پیچ سمت راست را به سمت چپ بچرخانید، این کار شما راحت تر انجام میشود.

در انتهای هر تردمیل دو بولت موجود است که اگر آنها را به اندازه چند دور مساوی به سمت چپ بچرخانید تسمه جدا و شل میشود و میتوانید با استفاده از روغن زیر تسمه این تردمیل را به خوبی چرب کنید تا دستگاه در هنگام استفاده و کار کردن بتواند به راحتی نرم و روان کار کند و برای آن مشکلی رخ ندهد.

برای اینکه تعداد دورهای غلتک تسمه تردمیل به صورت مساوی انجام شود، باید بولت های آن به سمت راست بچرخد و هدایت شود. باید توجه داشته باشید که این کار را تا جایی انجام دهید که بیشتر از 2 تا 3 اینچ از بدنه یا عرشه تردمیل فاصله نگیرد. برای حرکت با تردمیل های بدون موتور باید یادتان باشد که در ابتدا به روی تردمیل رفته دستگیره ها ی آن را محکم بگیرید و با تمام قوا به تسمه ها فشار وارد کنید و آنها را به وسیله قدرت عضلانی پاهایتان به عقب برانید و شروع به دویدن کنید.

در ابتدای کار با تردمیل های بدون موتور سعی کنید به مدت 5 دقیقه شروع به دویدن کنید، چراکه این کار به پخش شدن روغن زیر تسمه تردمیل کمک میکند و تسمه دوباره خود را بازسازی میکند. به یاد داشته باشید از وسایلی که در استفاده از تردمیل های بدون موتور حتما به کار شما می آید، آچار آلن یا آچار فرانسه است و روغن سیلکونی که در مواقع لزوم حتما کمک خوبی برای شما هستند و شما را در استفاده از این دستگاه یاری میکنند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
8 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()