09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 5 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 2 )

چگونه یک تردمیل خوب بخریم ، اگر تصمیم به خرید یک تردمیل مناسب برای خود دارید در ابتدا باید نیازهای خود را از تردمیل مورد نظر بدانید و سپس در بین مدلهای مختلف و برندهای مختلف تردمیل خود را انتخاب نمایید ، در این مقاله فاکتورهایی که برای خرید یک تردمیل خوب نیاز دارید را بیان کرده ایم .

1. بدنه :

بدنه تردمیل همان اسکلت اصلی دستگاه است که تمام بخش ها بر روی آن قرار دارد ، این بخش بیشتر از فولاد یا الومینیوم فشرده ساخته شده و روی آن با مواد ضد زنگ پوشیده شده است و باید دقت فرمایید فولاد مقاوم تر ولی سنگین تر است.

2. دسته :

دسته های تردمیل از اجزاء مهم تردمیل است که در هنگام خرید تردمیل به آن باید دقت کرد که شل نباشند و همچنین به گونه ای قرار نگرفته باشند که در هنگلم دویدن مزاحم شما بشوند .

3. موتور :

تردمیل های خانگی از موتور با جریان برق مستقیم استفاده می کنند ولی تردمیل های باشگاهی از برق متناوب استفاده می کنند و این عامل باعث می شود تردمیل های باشگاهی با قدرت تر ولی پر سروصداتر باشند ، در هنگام خرید تردمیل باید به قدت موتور و توان موتور و هم چنین مرغوبیت آن بسیار توجه کرد.

4. تسمه :

تسمه تردمیل جایگاهی است که شما بر روی آن می دوید دقت فرمایید که طول و عرض تسمه به شکلی باشد که به راحتی بر روی آن قدم بردارید .

5. تحمل وزن :

از مهمترین فاکتورها در انتخاب تردمیل تحمل وزن آن است و باید دقت فرمایید این وزن وزنی است که در هنگام دویدن به تردمیل وارد می شود ، پس باید بدانید وزن شما در هنگام دویدن از وزن طبیعی شما بیشتر است پس تردمیلی انتخاب کنید که تحملی بیشتر از وزن شما داشته باشد .

6. کلید ایمنی :

همیشه تردمیلی انتخاب کنید که کلید ایمنی داشته باشد این کلید به وسیله گیره ای به لباس شما متصل می شود و در زمانی که شما تعادل خود را از دست می دهید موجب توقف دستگاه می شود .

7. اندازه دستگاه :

در انتخاب تردمیل مناسب اندازه دستگاه را به شکلی انتخاب کنید که به راحتی در مکان انتخابی شما قرار بگیرد .

8. شیب :

در تردمیل شیب به دو شکل دستی و برقی قابل تنظیم است ، در هنگاه خرید تردمیل دقت فرمایید که بعد از شیب دادن به دستگاه و دویدن بر روی آن تردمیل شروع به لرزش نکند و همچنین موتور شیب آن پر سرو صدا نباشد .

9. صفحه کنترول :

تردمیل ها دارای صفحه نمایش و کلید هایی برای کنترول دستگاه در جلوی خود می باشند که شما از طریق آنها با دستگاه ارتباط بر قرار می کنید ، صفحه کنترول در تردمیل های مختلف متفاوت است در بعضی بسیار پیچیده و در بعضی هم ساده است ، صفحه نمایش ارتباط مستقیمی بر روی قیمت تردمیل دارد. در هنگاه خرید ، تردمیلی انتخاب کنید که صفحه نمایش آن با نیازهای شما متناسب باشد.

10. قیمت تردمیل :

در خرید تردمیل هرچه بیشتر پول بدهید تردمیل با کیفیت تر و قوی تری را می توانید انتخاب کنید ولی بهتر است به جای اینکه قیمت زیادی برای خرید تردمیل پرداخت کنید تردمیلی به نسبت نیازهای خود انتخاب فرمایید .

ارسال نظر
محمود :
0 2
سلام تردمیل دست دوم بخریم با نخریم کمک کنید
مدیریت :
0 2
با سلام در صورتی که توان خرید تردمیل نو را دارید آن را خریداری نمایید در غیر این صورت توصیه ما به شما این است که تردمیل دست دوم را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید و از آنها بخواهید آن را گارانتی نمایند.
سامی :
0 2
سلام کلید ایمنی های ضربه ای بهتر هستند یا گیره دار؟ کدام امن تر است؟
مدیریت :
0 2
با سلام هر دو آنها خوب است ولی مدلی که به وسیله گیره به لباس شما متصل می گردد بهتر و کارایی بهتری دارد.
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()