09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 21 تير 1396 در ساعت 14 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل دستگاه هوازی است که با کمک آن می توانید در خانه یا در باشگاه ها پیاده روی انجام دهید با کالری سوزی چربی های مضر بدن را از بین ببرید.تردمیل ها معمولا امکانات ظاهری متفاوتی ندارند و دارای مانیتور، موتور، تسمه و ... می باشند که به تازگی برای افزایش قابلیت آنها حتی برای خانه تردمیل های چند منظوره نیز طراحی و ساخته شده است که به ما کمک می کنند ورزش کامل بدون احتیاج به باشگاه رفتن انجام دهیم.

تسمه تردمیل یکی از اصلی ترین اجزای تردمیل است که اگر دچار کوچکترین مشکلی شود، دستگاه به طور کل قابل استفاده نخواهد بود و انجام دادن ورزش شما به تعویق می افتد.اگر تسمه تردمیل شما دچار مشکلی شده است و آن را به تازگی عوض کرده اید، در زمان نصب باید دقت داشته باشید که تسمه بیش از اندازه شل یا سفت نشود، چون در این صورت در زمان راه رفتن یا دویدن حتما لیز خواهید خورد و دچار مشکل می شوید.

به یاد داشته باشید که اگر تسمه با بدنه تردمیل بیش از اندازه اصطکاک داشته باشد، شما بر روی تردمیل لیز خواهید خورد و بهتر است آن را روغن کاری کنید. سعی کنید بلافاصله بعد از روغن کاری نیز از دستگاه استفاده نکنید، زیرا لیز خواهید خورد و آسیب می بینید.تسمه در زمان تعویض اگر بیش از حد سفت شده باشد نیز میزان برق مصرفی دستگاه را افزایش می دهد و شما را نیز دچار مشکل خواهد کرد.

برای تست تسمه تردمیل باید از قاعده کلی استفاده کنید. زمانی که بتوانید تسمه را 2 تا 3 سانتی متر بالا ببرید تنظیم تسمه متناسب می باشد و در غیر این صورت تسمه به صورت استاندارد تنظیم نشده است و شما را دچار مشکل خواهد کرد.تسمه اگر به صورت دقیق و استاندارد تنظیم نشود، خیلی زود فرسوده خواهد شد و همین فرسودگی نیز باعث لیز خوردن شما بر روی تسمه تردمیل می شود. بهتر است با صلاح دید نصاب تردمیل تسمه تنظیم شود تا نه خیلی سفت باشد نه خیلی شل تا شما دچار مشکل شوید.

زمانی که تسمه به درستی تنظیم نشود باعث بالا رفتن آمپر تردمیل می شود و این امر باعث خرابی بلبرینگ موتور یا غلتک میشود و برای شما هزینه زیادی به دنبال خواهد داشت.برای اینکه بتوانید مدت طولانی از تردمیل خریداری شده خود استفاده کنید، باید بدانید که بهتر است به تنظیمات اولیه دستگاه دست نزنید و در صورت خرابی یا به وجود آمدن کوچکترین مشکلی، بهتر است از متخصصان این زمینه کمک بگیرید تا دستگاه بیشتر دچار مشکل و خرابی نشود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()