09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 25 مرداد 1396 در ساعت 29 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به دلیل مشغله های کاری اغلب ما فرصتی برای انجام دادن ورزش های طولانی مدت نداریم و به دنبال ورزش هایی هستیم که در حقیقت در مدت زمان کم بتوانیم با انجام آنها کالری سوزی بیشتری در بدن به وجود آوریم. در این مقاله آسان ترین و راحت ترین ورزش های چربی سوزی که میتوانید با کمک آنها سریع تر به لاغری برسید را به اختصار توضیح خواهیم داد تا شما با اجرای آنها زود تر بتوانید به لاغری و تناسب اندام برسید.

پیاده روی

حتما بارها شنیده اید که ورزش های هوازی بیشتر از تمرینات دیگر موجب کالری سوزی در بدن شما می شوند.پیاده روی جزو راحت ترین و ارزان ترین ورزش هایی است که میتواند شما را به لاغری نزدیک کند. البته فراموش نکنید که پیاده روی تفریحی و آرام تاثیری در لاغری ندارد و باید با برنامه پیش بروید.

اگر زمانی برای رفتن به بیرون از خانه ندارید حتما دستگاه های هوازی مانند؛ تردمیل و دوچرخه ثابت و ... تهیه کنید تا در خانه به محض پیدا کردن فرصتی بتوانید ورزش کنید. همان طور که می دانید بهترین ورزش، ورزشی است که روزانه و به صورت مداوم انجام دهید، به همین دلیل وجود دستگاهی مانند تردمیل ضروری است تا با وجود آن حتی در زمان تلویزیون تماشا کردن بتوانید ورزش روزانه را نیز انجام دهید.

تند راه رفتن بیشتر میتواند موجب از بین رفتن چربی در بدن ما شود. پس بهتر است بعد از اینکه آمادگی جسمانی شما افزایش پیدا کرد با سرعت پیاده روی کنید تا جایی که به سختی بتوانید حرف بزنید. در زمان راه رفتن سعی کنید تمام عضلات مهم مثل پاها، باسن و تنه را بکار بگیرید و سعی کنید در زمان راه رفتن کمرتان را همیشه صاف نگه دارید.

مربیان و متخصصان توصیه دارند به طور تقریبی بهتر است بر روی تردمیل دو دقیقه تند راه بروید و یک دقیقه بعدی را به پیاده روی آرام اختصاص دهید تا به به بدنتان زیاد فشار وارد نکنید.در بسیاری از تردمیل های جدید امکان تغییر شیب وجود دارد که با افزایش شیب میتوانید حتی کوه نوردی را در خانه شبیه سازی کنید تا به راحتی کالری بیشتری بسوزانید.

هولاهوپ

هولاهوپ یا حلقه نیز یکی دیگر از ابزاری است که با کمک آن می توانید کالری سوزی خوبی برای بدن خود به راه بیندازید. با کمک حلقه ورزشی میتوانید در مدت 30 دقیقه 300 کالری بسوزانید و این ورزش احتیاج به فضای زیاد یا خارج شدن از خانه ندارد و در میحط خانه نیز می توانید با این ورزش ساده از شر چربی های اضافی خلاص شوید و زودتر به تناسب اندام و لاغری برسید.

طناب زدن

از طناب نیز برای راحت تر سوزاندن چربی های اضافیتان می توانید استفاده کنید. در زمان استفاده از طناب ورزشی با هر پرشی که با طناب انجام می دهید کالری می سوزانید. برای انتخاب طناب مناسب بهتر است وسط طناب بایستید و اگر دسته ها تا نزدیکی زیر بغلتان آمد، طناب با قد شما متناسب بوده و دچار مشکلی نخواهید شد. حتی اگر هنوز طنابی تهیه نکرده اید، فرصت را از دست ندهید و در بین فواصل ورزش های هوازی میتوانید ادای طناب زدن را درآورید و با پرش های خود کالری بسوزانید.

دویدن

دویدن نیز یکی از ورزش های ساده و در عین حال خوبی است که با کمک آن می توانید هم فرم خوبی به بدن دهید و هم به تناسب اندام برسید. با 30 دقیقه دویدن قادر خواهید بود 374 کالری بسوزانید و تمام عضلات اصلی بدن از جمله پاها، باسن و حتی عضلات مرکزی بدن را فعال کنید و به کار بکشید.

برای دویدن از تردمیل نیز می توانید کمک بگیرید و بعد از گرم کردن بدنتان بهتر است ابتدا با سرعت پایین بدوید و بعد از آن آرام آرام سرعت دستگاه را بالا ببرید. برنامه های متناوب که سرعت بعد از چند دقیقه کم یا زیاد می شود، بهترین نوع ورزش است. توجه داشته باشید تا بیشتر از ظرفیت و توان بدنتان به خود فشار نیاورید و عجله ای برای لاغر شدن نداشته باشید تا دچار مشکل و بیماری نشوید.با ورزش و رعایت اصول تغذیه ای آرام آرام در مدت زمان کوتاهی حتما چربی بدن را آب کرده و بدن را نیز عضلانی می کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()