09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 18 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همان گونه که در مقاله های قبلی گفته شد نوشیدن آب هنگام ورزش با تردمیل بسیار مفید است چون از طرفی موجب شکسته شدن چربی ها و در نتیجه چربی سوزی می شود و از طرفی دیگر موجب می شود در هنگام ورزش آب از دست رفته بدن ما جایگزین شود.

امروزه نوشیدنی های متفاوت و متنوعی در بازار وجود دارد که در این مقاله سه دسته اصلی آنها را برای شما بیان می کنیم. باید بدانید کم آبی در هنگام ورزش موجب کم شدن نیرو بدنی و گرما زدگی می شود همچنین در فرایند خون رسانی اختلال ایجاد می کند.

آب

آب بهترین و در دسترس ترین نوشیدنی ورزشی است. آب برای تمام افراد مناسب است و هیچ نوشیدنی قابل رقابت با آب نیست. تنها مشکلی که در آب وجود دارد که برخی ورزشکاران را به طرف نوشیدنی های دیگر می کشد بدون طعم بودن آب است که می تواند موجب یک نواختی شود، ولی به راحتی با اضافه کردن اندکی لیمو یا خیار و حتی برگ های نعنا آب خود را طعم دار کرده و از نوشیدن آن لذت ببرید.

نوشیدنی های ورزشی

این نوشبدنی ها در زمانهایی که شما مدتی بیشتر از یک ساعت را به ورزش شدید و سنگین می پردازید کارایی دارد چون در این زمان به دلیل از بین رفتن آب زیاد و همچنین از دست دادن سدیم به صورت عرق، بدن ما اسیدی شده و آب دیگر پاسخگو نیاز بدنی ما نیست در این زمان بهتر است از نوشیدنی های ورزشی استاندارد و مفید استفاده کنید.

نوشیدنی های انرزی زا

امروزه این نوشیدنی ها به وفور یافت می شود و انواع مختلفی هم دارند و در ورزشهای شدید نیز بسیار موثر هستند ولی این نکته را باید بدانید در این نوشیدنی ها کالری فراوانی وجود دارد پس در صورتی که برای کاهش وزن با تردمیل ورزش می کنید از نوشیدن آنها خود داری فرمایید.

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
9 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()