09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 55 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با توجه به شروع فصل گرما و شرایط نامناسب آب و هوایی می توان به جای ورزش و پیاده روی خارج از خانه با استفاده از تردمیل و درمنزل ورزش کرد.دویدن بر روی تردمیل با دویدن بر روی زمین کاملا متفاوت است و قابلیت تنظیم سرعت را دارد. همچنین با استفاده از تردمیل می توان مراحل دویدن را ثبت کرد تا جهت بررسی های بعدی استفاده گردد.برای جلوگیری از درد زانو در استفاده از تردمیل باید از شرایط مناسب برای دویدن آگاه بود.از آنجایی که دویدن ورزشی ست که بیشترین فشار را بر زانو و مچ پا خصوصا برای افراد چاق وارد می کند. بنابراین دویدن برای برخی افراد که دچار عارضه هایی نظیر آرتروز هستند یا ساییدگی های ستون فقرات و غضروف دارند مناسب نیست.

بنابراین تنها کسانی که دارای شرایط زانویی نرمال هستند با در نظر گرفتن نکات و اصول اولیه و داشتن کفش مخصوص رانینگ می توانند اقدام به دویدن کنند.

 همیشه گرم کردن در ابتدای ورزش و سرد کردن در انتهای آن را با سرعت کم در نظر داشته باشید،اگر زمانی که در حال ورزش کردن هستید دچار خستگی و سرگیجه شدید حتما تمرین خود را متوقف کنید،همیشه از گیره ایمنی تردمیل استفاده کنید،زمان دویدن بر روی تردمیل از گرفتن دستگیره های آن اجتناب کنید زیرا موجب عدم تعادل و احتمال بالا رفتن آسیب دیدگی شما می گردد.

در هنگام دویدن بر روی تردمیل باید سعی کنید که با ریتمی هماهنگ ورزش کنید، تند و کند کردن دائمی قدمها در هنگام دویدن بر روی تردمیل  از اشتباهات رایج در زمان کار با این دستگاه است.هنگام دویدن به جای پاشنه بر روی سینه پا فرود آیید تا از خستگی و آسیب دیدگی بدن جلوگیری شود،چون حرکت تردمیل به سمت عقب و حرکت پاهای شما به سمت جلو و مخالف یکدیگر می باشد برای حفظ تعادل بدنتان باید فرود پاها در مرکز بدنتان باشد در واقع پاهایتان جلوتر از بدن قرار نگیرند. برای جلوگیری از عادت بدن به یکنواختی تمرین، گاه گاهی برنامه شیب و سرعت دستگاه را تغییر دهید.حتما توجه کنید که بر روی شیب تند دستگاه از دویدن به مدت طولانی پرهیز شود زیرا باعث آسیب دیدگی کمر می شود.اما حرکت با سرعت کم بر روی شیب های تند بلامانع است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()