09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 57 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این روزها شاهد استفاده از دستگاههای ورزشی خانگی به ویژه تردمیل برای کاهش وزن و ایجاد سلامت قلب و عروق در بین بسیاری از خانواده ها هستیم ولی باید این نکته مهم را نیز عنوان کرد که استفاده ازتردمیل حتما باید با برنامه ورزشی خاص و مناسب با توجه به شرایط جسمی و فیزیکی هر فرد به صورت مجزا در نظر گرفته شود که ترجیحا اگر زیر نظر متخصص طب فیزیکی و یا فیزیوتراپ باشد بهتر است.عدم توجه به این نکته می تواند بیش از فایده، سبب آسیب به نواحی کمر، زانو و ستون فقرات شود.

برخی پزشکان در این خصوص بر این باورند که مضرات استفاده از تردمیل برای افرادی که دچار کمر درد هستند و یا از نواحی زانو یا مچ پا سابقه آسیب و درد دارند بیشتر از فایده های آن است. زیرا به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی درد در این نواحی تشدید شده و سبب فشار آمدن زیاد بر مفاصل می شود.

استفاده از تردمیل برای افرادی که از آمادگی جسمانی برخوردار باشند و مشکلات مفصلی و ماهیچه ای ندارند بسیار مفید است.
همچنین افراد تازه کار نیز می توانند با استفاده مناسب و سبک از تردمیل بدن خود را به آمادگی برسانند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()