09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 52 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

یکی از اشتباهات رایج در استفاده از تردمیل گرفتن دسته ها هنگام دویدن است ، شاید در نگاه اول گرفتن دسته ها در هنگام استفاده از تردمیل مهم نباشد ولی در این مقاله مضرات این کار را برای شما مشخص می کنیم .

1. موجب کاهش شدت ورزش و همچنین مصرف کمتر کالری می شود ، هدف در ورزش های هوازی مصرف کالری و کاهش وزن است و با گرفتن دسته ها از مصرف بخش زیادی از کالری جلوگیری می کنید .

2.  حالت طبیعی بدن را در ورزش بهم می ریزد و می تواند موجب مصدومیت گردد .

3. خطر کشیدگی عظلات را افزایش می دهد .

4. هماهنگی و تعادل را کاهش می دهد و می تواند موجب زمین خوردن هنگام دویدن بر روی تردمیل شود .

گرفتن دسته های تردمیل فقط برای کسانی توصیه می شود که به دلیل بیماری تعادل خود را نمی توانند حفظ کنند و این افراد باید از دویدن بر روی تردمیل خود داری کرده و بر روی آن به آهستگی راه بروند . 

ارسال نظر

جوادی :
0 0
سلام استفاده از دکمه های روی دسته تردمیل بهتر است با در کنار صفحه نمایش؟
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()