09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 18 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مشخصات یک تردمیل مناسب

تردمیل از جمله تجهیزات ورزشی است که اخیرا استفاده از آن بسیار افزایش یافته است و علاوه بر تردمیل باشگاهی انواع تردمیل خانگی نیز به وجود آمده اند. از این رو افراد نه تنها در باشگاه ها بلکه در منازل خود نیز قادر به استفاده و تمرین با تردمیل خواهند بود. در این مقاله به برخی از مشخصات تردمیل که تعیین کننده کیفیت و مطلوبیت دستگاه است، اشاره می کنیم.

اولین گزینه برای تعیین کیفیت در تردمیل ، قدرت موتور دستگاه است. قدرت موتور در انواع مختلف تردمیل متفاوت است. اما معمولا بهتر است در هنگام خرید تردمیل ، گزینه ای را انتخاب کنید که حداقل دارای قدرت موتوری برابر با 1.5 اسب بخار باشد. قدرت موتور از فاکتورهای مهم و تعیین کننده میزان تحل وزن در تردمیل است. علاوه بر این موتور در تردمیل باید تولید سرو صدای بسیار کمی داشته باشد.

فاکتور بعدی ، عرض تسمه است. عرض تسمه در تمام انواع تردمیل تعیین کننده سطح قابل حرکت کاربر بر روی دستگاه است. بهتر است متناسب با اندام خود، تردمیل با عرض تسمه متناسب را خریداری نمایید. هرچه عرض تسمه بیشتر باشد، امکان دویدن بر روی دستگاه راحت تر خواهد بود.

تردمیل از جنس های مختلف استیل و آلومینیوم ساخته می شود. انواع تردمیل از جنس استیل ممکن است دچار زنگ زدگی شود اما آلومینیوم دچار زنگ زدگی نمی شود و نسبت به استیل سبک تر است.

در هنگام خرید تردمیل به قابلیت های دستگاه نیز توجه کنید. زیرا برخی از انواع تردمیل هستند که به صورت تک منظوره ساخته شده اند و تنها کاربر می تواند از آنها برای دویدن و راه رفتن استفاده کند. برخی دیگر نیز علاوه بر پیاده روی می تواند برای عملیات های مختلف دیگری همچون درازنشست، ماساژ، مسگری و غیره نیز مورد استفاده قرار بگیرند. البته لازم به ذکر است که انواع تردمیل چند منظوره معمولا نسبت به دستگاه های تک منظوره از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()