09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 19 تير 1396 در ساعت 15 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل؛ دستگاه هوازی که این روزها در اکثر خانه ها و باشگاه ها محبوب می باشد. با کمک تردمیل می توانم از به وجود آمدن مشکلات زیادی از جمله؛ مشکلات قلبی و عروقی جلوگیری کنیم. دستگاه های ورزشی نیز بعد از مدتی ممکن است دچار مشکلاتی شوند که اگر هر چه زودتر به مشکلات پیش آمده رسیدگی کنید، خرابی تردمیل کمتر خواهد شد و می توانید مدت زمان بیشتری از دستگاه خود استفاده کنید.

همان طور که می دانید تردمیل دارای دو مدل باشگاهی و خانگی می باشد که با قدرت موتورهای متفاومتی تولید شده اند که بنا بر نیازی که دارید می توانید از میان مدل های متفاوت تردمیل انتخاب کنید.با کمک تردمیل می توانید به اهدافی مانند؛ ارتقای سلامتی و بدست آوردن تناسب اندام برسید. تردمیل های جدید به برنامه های از پیش تعیین شده ای مجهز هستند که برای زودتر رسیدن به اهدافتان می توانید از آنها استفاده کنید.

تردمیل از اجزای مهمی تشکیل شده است که بهتر است برای سالم ماندن این دستگاه هر چند وقت یک بار به این اجزا رسیدگی شود تا در صورت داشتن مشکل یا خرابی بتوانید در کوتاه ترین زمان آن را رفع کنید و احتیاج به هزینه کردن زیادی نباشد.زمانی که بر روی تردمیل راه می روید یا می دوید به میزان سرعت دستگاه توجه کنید و اگر ناگهان خود به خود این سرعت تغییر کرد، حتما تنظیمات تردمیل را مورد بررسی قرار دهید و تسمه دستگاه را نیز چک کنید.

به یاد داشته باشید با پای برهنه بر روی تردمیل راه نروید و حتما از کتونی مخصوص ورزش و راحت استفاده کنید تا دچار آسیب دیدگی و مشکلی نشوید.بهتر است شروع و پایان تمرینات خود را آهسته انجام دهید و در اصطلاح بدن را گرم و سرد کنید، با این روش بدن شوکه نخواهد شد و می توانید از مزیت های خوب تردمیل بهره مند شوید.

اگر در زمان راه رفتن یا دویدن بر روی تردمیل احساس کردید، تسمه داغ شده است حتما رسیدگی کرده و با کمی روغن کاری اصطکاک بین تسمه و دستگاه را کم کنید. اگر این کار را در کمترین مدت زمان انجام ندهید، دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود و باید تسمه را به کل عوض کنید.تمام اجزای تردمیل را به راحتی گاهی در خانه نیز میتوان چک کرد تا از به وجود آمدن مشکلات اساسی جلوگیری شود.

فیوز تردمیل نیز یکی از اجزای مهم تردمیل محسوب می شود که در خانه به راحتی می توانید آن را چک کنید و نیازی به حضور فرد متخصصی نیست.برای انجام دادن تست فیوز کافی است از مولتی متر استفاده کرده و فیوز را تست کنید و اگر احتیاج به تعویض داشت فیوزی را انتخاب کنید که به تدریج بپرد و آمپری ثابت داشته باشد.

در زمان چک کردن فیوز تردمیل به فیوز اصلی دقت کنید و سعی کنید فیوزی تهیه کنید که به فیوز قبلی شباهت داشته باشد. در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به برد تردمیل زیاد می شود و گاهی منجر به آتش سوزی نیز خواهد شد. فیوزهای تردمیل اگر سالم هستند ولی بیش از حد می پرند نیز باید تعویض شوند تا شما بتوانید با آسودگی خاطر تمرینات ورزشی خود را انجام دهید و مشکلی پیدا نکنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
1 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()