09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 57 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل های آبی، تردمیل هایی هستند که به صورت مکانیکی و بدون موتور موجود می باشند (البته نوع موتور دار این تردمیل ها نیز موجود است ولی کمتر از آنها در کشورمان استفاده می شود به دلیل قیمت بسیار بالای آنها). در این تردمیل ها از آلیاژهای ضد آب استفاده شده است. این دسته تردمیل ها در استخرها و حوضچه های آب استفاده می شوند و بسیار برای سلامت مفید هستند. در ادامه این مقاله برخی از فواید این تردمیل ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

این دسته تردمیل ها بسیار برای افراد با ناتوانی های حرکتی و همچنین افراد دارای مشکلات تعادلی موثر هستند . پزشکان آب درمانی همراه با تردمیل را برای بیماران نخاعی و همچنین ورزشکاران مصدوم شده بسیار توصیه می کنند. وزن انسان در زیر آب تا 70% کاهش پیده می کند پس در نتیجه استفاده از تردمیل زیر آب موجب می شود فشار بر روی نخاع و کمر کم شده و بیشتر فشار بر روی پاها ایجاد شود در نتیجه بیمارانی که اختلالات اسکلتی و عضلانی ، کسانی که عوارض سکته را دارند و همچنین سالمندان بسیار راحت و با امنیت کامل می توانند از این تردمیل استفاده کنند.

در زیر آب وزن ما کاهش پیده کرده ولی حرکت در زیر آب موجب سوختن کالری بیشتری می شود باید بدانید 10 دقیقه ورزش با تردمیل زیر آب معادل دو ساعت پیاده روی در پارک است و شما می توانید با یک ساعت ورزش با تردمیل زیر آب 960 کیلوکالری انرژی مصرف کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()