09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 27 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خیلی از مردم اعتقاد دارند ورزش بعد از شام کاری اشتباه است در صورتی که پانزده دقیقه ورزش بعد از شام میزان چربی خون را پایین آورده و موجب خون رسانی بهتر و همچنین دریافت اکسیژن بیشتر می شود.

منظور از ورزش با تردمیل بعد از شام دویدن و ورزش شدید نیست منظور پانزده دقیقه پیاده روی آهسته بر روی تردمیل است، این امر موجب کاهش جذب گلیسیرید و کلسترول غذا مصرفی می شود. دقایقی بعد از خوردن غذا مراحل هضم غذا شروع می شود و پیاده روی موجب افزایش ترشح آنزیم ها هضم کننده و راحت تر شدن هضم می شود همچنین از بیماریهای گوارشی مانند سوزش سر معده و بازگشت غذا از معده جلوگیری می کند.

یک کمک دیگر که پیاده روی بعد از شام به ما می کند این است که موجب خواب بهتر و سبک خوابیدن می شود. پیاده روی بعد از شام باعت رسیدن اکسیژن زیاد به بدن ما می شود و قلب برای انتقال این اکسیژن بیشتر می تپد و این امر موجب تقویت قلب و عروق می شود.

افراد دیابتی با این کار بسیاری از قند موجود در غذای مصرفی را سوزانده و موجب کم شدن قند خون می شوند. همچنین پیاده روی بعد از شام بسیار بر روی کاهش وزن تاثیر مثبت دارد. در انتها باید بگوییم سعی کنید پیاده روی با تردمیل را به یک عادت روزمره تبدیل کنید تا بدنی سالم داشته باشید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()