09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 16 آبان 1395 در ساعت 45 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بی شک برای کاهش وزن و تناسب اندام باید کالری بسوزانید. طناب زدن و دویدن بر روی تردمیل، هر دو انرژی زیادی از ما می گیرند و ورزش های بسیار مناسبی هستند.

از طرفی قطعا طناب زدن بسیار کم هزینه تر است و در همه جا می توانید این کار را انجام بدهید. یک ساعت طناب زدن 860 کالری از بدن شما می گیرد. ولی آیا واقعا شما می توانید هر روز یک ساعت طناب بزنید؟! چنین کاری نیاز به استقامت و نیروی بدنی بسیار بالایی دارد. ضمن اینکه طناب زدن ممکن است به زانوهای شما آسیب زیادی برساند. مخصوصا اگر اضافه وزن بالایی داشته باشید.

اما دویدن بر روی تردمیل با سرعت 7 کیلومتر 606 کالری می سوزاند. البته بعید است یک آدم معمولی بتواند یک ساعت تمام با چنین سرعتی بدود. از طرفی دویدن بر روی تردمیل با شیب 1 درصد کمترین آسیب را به عضلات شما وارد می کند.

دویدن و طناب زدن هردو گردش خون بدن را افزایش می دهند. ظرفیت ریه ها را بالا می برند و به لحاظ قلبی- عروقی منافع زیادی برای بدن دارند.

پیشنهاد ما به شما این است که از این دو ورزش مفید در کنار هم سود ببرید. مثلا می توانید قبل از شروع کار با تردمیل و پس از پایان آن حدود 5 دقیقه طناب بزنید. در وسط زمان ورزش هم چند دقیقه طناب بزنید. با این کار در مدت زمان کوتاهی اثرات مطلوبی در فرم بدن خود مشاهده خواهید کرد.

با این روش شما حدود 15 دقیقه طناب زده اید و چیزی نزدیک به 200 کالری سوزانده اید. این مقدار کالری را با مقدار کالری که در هنگام دویدن روی تردمیل از دست داده اید جمع کنید؛ خواهید دید که ارزشش را دارد.

علاوه بر طناب زدن، دراز و نشست هم از جمله تمریناتی است که در کنار دویدن بر روی تردمیل بسیار توصیه می شود.

بعضی از تردمیل ها پایه ای جهت انجام دراز و نشست دارند. این کار وقت چندانی از شما نمی گیرد ولی تاثیر فوق العاده ای در آب کردن چربی های شکم دارد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()