مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

از آنجاییکه پیاده روی و راه رفتن نه تنها به عنوان یک ورزش بلکه به شکل یکی از فعالیت های عادی و روزانه در زندگی همه افراد از کودکی وجود دارد، انجام آن برای همه افراد ساده است و وقتی شخصی تصمیم به ورزش کردن می گیرد یکی از گزینه هایی که حتماً به آن فکر می کند پیاده روی کردن است.همچنین تحقیقات نشان داده است که این ورزش یکی از راههای بسیار موثر برای کاهش وزن و دستیابی به تناسب اندام می باشد و پس از مدتی وضعیت سلامتی افراد را نیز بهبود می بخشد.

پیاده روی کردن از جمله ورزش های بسیار کم هزینه است.کفش ورزشی مناسبتان را به پا کنید و بر روی تردمیل رفته و فعالیت خود را آغاز کنید یا اگر پارک یا فضای سبز مناسب در اطراف منزل دارید برای پیاده روی از خانه خارج شوید. پیاده روی نیز مانند هر ورزش دیگری نیاز به رعایت اصول و ضوابط خاصی دارد تا شخص بتواند از حداکثر فواید آن بهره مند شود. در این مطلب قصد داریم تا نکاتی را در این خصوص برای شما بیان کنیم.

خوب است که بدانید اگر شما مسافتی به اندازه 2 کیلومتر را با سرعت زیاد پیاده روی کنید، در حقیقت انرژی مصرفی تان تقریباً شبیه به زمانی ست که مسافت 5 کیلومتری را با سرعت کم طی نمایید.بنابراین سرعت بالا کالری سوزی شما را بیشتر می کند.اما این بسته به انتخاب و توانایی بدنی شما دارد که آیا راحت ترید مسافت بیشتری را با سرعت کمتری طی کنید یا با سرعت بیشتری مسافت کوتاهتری را بپیمایید.اگر شما برای انجام ورزش خود از تردمیل استفاده می کنید به اعداد و ارقام ثبت شده بر روی نمایشگر دستگاه توجه کنید و به این ترتیب ساده تر می توانید شدت و سرعت پیاده روی خود را مشخص کنید.

طبق تحقیقات انجام شده دانشمندان به این نتیجه رسیده اند؛ برای اشخاصی که به دلایل خاصی قادر به پیاده روی در سرعت های بالا نیستند پیاده روی آهسته نیز می تواند بسیار مثمر ثمر باشد و تا میزان زیادی سلامتی افراد را بهبود بخشد و احتمال ابتلا به بیماریهای قلبی،سرطان و... را کاهش دهد.البته لازم به ذکر است که هرچه شدت فعالیت شما بیشتر باشد و با انرژی و جنب و جوش بیشتری فعالیت کنید تاثیرگذاری آن نیز بالاتر است.

برخی نکات اساسی در پیاده روی با تردمیل:

پوشیدن کفش مناسب پیاده روی

برای داشتن یک تمرین مناسب و ایده آل بدون آسیب دیدگی پا در هنگام پیاده روی بر روی تردمیل هم مانند هر ورزش دیگری باید از کفش ورزشی مناسب استفاده کنید.کفش مناسب رانینگ باید علاوه بر راحتی و سبکی انعطاف پذیر باشد و کف آن دارای لایه های اضافه برای جلوگیری از فشار و آسیب به مفاصل در هنگام راه رفتن و پیاده روی باشد.هنگام خرید کفش پیاده روی عجله نکنید و چندین مدل را امتحان نمایید تا بتوانید بهترین و مناسبترین آنها را انتخاب کنید.

اصلاح گام ها

در هنگام پیاده روی بر روی تردمیل سعی کنید از گام های نرمال و به اندازه استفاده کنید و از برداشتن قدمهای بلند یا کوتاه تر از حد طبیعی پرهیز کنید.برای افرادی که قصد دارند سریعتر راه بروند بهتر است به جای قدم های بلند از گام های کوتاه و سریعتر استفاده کنند به این ترتیب پاهای آنها دچار فشار و آسیب نمی شود.

مدت پیاده روی

اگر می خواهید از پیاده روی خود حداکثر بهره را ببرید و زودتر به کاهش وزن یا هدف های دیگر خود برسید. بهتر است که هر روز به مدت 30 دقیقه یا حداقل 4 مرتبه در هفته و هر بار به مدت 45 دقیقه با سرعت بالا بر روی تردمیل تان پیاده روی کنید.

بعنوان مثال برای افرادی که وزنی در حدود 75 کیلوگرم دارند اگر با سرعت نسبتاً بالا بر روی سطح صاف تردمیل در حدود 60 دقیقه پیاده روی کنند،در هر جلسه در حدود 300 کالری انرژی مصرف می کنند که این میزان در طول یک هفته به 1100 کالری می رسد و به جز تاثیر چشم گیر آن در کاهش وزن برای دستیابی به سلامت جسمی و روحی فرد بسیار موثر است.

اهمیت تعداد قدم ها

بیشتر تردمیل ها تعداد قدم های کاربر در مدت تمرین را نشان می دهند،اما در صورتیکه دستگاه شما فاقد این امکان است یا در فضای باز و بدون استفاده از تردمیل تمرین می کنید می توانید از دستگاه قدم سنج بهره ببرید. برای افراد تازه کار پیاده روی در حدود 3000 قدم در طول روز کفایت می کند،اما اگر مبتدی نیستید یا پس از مدتی به آمادگی نسبی دست یافتید می توانید پیاده روی خود را به حدود 5000 قدم در روز برسانید.البته اگر فرصت دارید در طول روز علاوه بر پیاده روی ورزش های کششی یا اندکی نرمش نیز انجام دهید.

حرکت دستها در مدت پیاده روی

برای اجرای حرکت صحیح دستها در هنگام راه رفتن عضلات دست خود را محکم نکنید و به آن اجازه فعالیت بدهید، بهتر است دستهای خود را با زاویه قائمه در کنار بدنتان قرار دهید و همراه با حرکت پاها و به طور معکوس با آن به سمت جلو و عقب حرکت دهید.برای تاثیرگذاری بیشتر باید حرکت دستها از عقب و جلو به قدر کافی باشد.مثلاً وقتی دستان خود را به سمت جلو می آورید مچ دست شما به اندازه قفسه سینه بالا بیاید.

به این ترتیب شما در مدت پیاده روی کالری بیشتری می سوزانید و زودتر به کاهش وزن دست می یابید.همچنین اندام های فوقانی شما مجبور به فعالیت می شوند که این برای شما مفید است.انجام پیاده روی به این شیوه سبب می گردد که در هر تمرین بین 5 تا 10 درصد مصرف انرژی شما بالاتر رود.

در تمرینات خود تنوع ایجاد کنید

برای اینکه تمرینات شما اثربخش تر باشد و از فواید آن حداکثر استفاده را ببرید، بهتر است تا از انجام تمرینات تکراری پرهیز کنید.مثلاً جهت تنوع بخشیدن به تمرینات خود با استفاده از تردمیل می توانید در طول پیاده روی با دستگاه از شیب تردمیل نیز استفاده کنید.پس از ده دقیقه که تمرینات خود را آغاز کردید به آهستگی شیب دستگاه را بالا ببرید.همچنین اگر دستگاه شما دارای شیب منفی نیز هست می توانید از سراشیبی نیز پایین بیایید به این ترتیب عضلات بیشتری از شما درگیر فعالیت شده و تقویت می شوند.البته توجه کنید که در هنگام استفاده از شیب دستگاه سرعت آن را بیش از اندازه بالا نبرید زیرا این امر موجب آسیب دیدگی مفاصل زانوهای شما می گردد.

انتخاب مکانی مناسب برای تردمیل

با در نظر گرفتن شرایط زندگی خود و زمانی که قصد استفاده از تردمیل را دارید آن را در مکانی مناسب قرار دهید.مثلاً اگر ترجیح می دهید که در طول روز و در زمان پخش برنامه مورد علاقه خود از تلویزیون ورزش نمایید؛ دستگاه را روبروی تلویزیون بگذارید یا اگر دوست دارید تا در تنهایی و آرامش ورزش کنید می توانید دستگاه را در اتاق تان قرار دهید.البته نکته مهمتر این است که دستگاه را در هر مکانی قرار می دهید باید از لحاظ تهویه هوا و دما شرایط مناسبی داشته باشد. تا در هنگام تمرین اکسیژن کافی برای استفاده شما موجود باشد و در صوت نیاز بتوانید دمای اتاق را تنظیم کنید.

حمل بار در زمان پیاده روی

برای افرادی که می خواهند تمرینات خود را مشکل تر نمایند تا زودتر به نتیجه مطلوب برسند در صورت آمادگی بدنی می توانند؛ در هنگام پیاده روی با استفاده از کوله پشتی خود مقداری بار حمل کنند.در ابتدا از بارهای تا حداکثر وزن یک کیلوگرم استفاده کنید و با گذشت زمان و به آهستگی می توانید آن را سنگین تر نمایید و بار را تا حداکثر ده درصد وزن خودتان انتخاب کنید.

حمل بار به صورتی دستی در حفظ تعادل شما مشکل ایجاد می کند، بنابراین تنها با استفاده از کوله پشتی مجاز به انجام اینکار هستید.

تعیین سرعت مناسب برای پیاده روی

بهترین روش برای پیاده روی و انجام بسیاری از ورزش های هوازی انجام تمرینات به شیوه تناوبی می باشد. برای این منظور بعد از گرم کردن بدن خود با استفاده از تردمیل ابتدا به مدت3 دقیقه پیاده روی خود را با سرعت بالا انجام دهید و پس از آن به مدت 3 دقیقه در سرعت پایین پیاده روی کنید و دوباره سرعت را بالا ببرید و همین شیوه را تا انتهای تمرینات خود حفظ کنید.به این ترتیب تاثیر و نتیجه بخشی پیاده روی شما بیشتر می شود.

تعیین شدت مناسب برای پیاده روی

توجه به شدت تمرین در طول پیاده روی به شما کمک می کند تا با استفاده از برنامه مناسب به انجام تمرینات بپردازید و با توجه به شرایط بدنی خود آن را کم و زیاد کنید.دستیابی به شدت تمرین بر روی تردمیل از طریق اطلاعات ذکر شده در مانیتور آن قابل مشاهده می باشد.شما می توانید در طول تمرین با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در مانیتور تردمیل و یا راههای دیگر شدت تمرین خود را مشخص کنید:

روشهای دیگری برای تعیین شدت تمرین

توجه به ضربان قلب: توجه به ضربان قلبتان در طول پیاده روی یکی از راههای تعیین شدت تمرین است.برای انجام یک ورزش ایروبیک دقت به ضربان قلب در طول تمرین که از طریق مانیتور دستگاه نمایش داده می شود مورد اهمیت است.شدت تمرین شما باید به گونه ای باشد که تعداد ضربان قلبتان حداکثر به میزان 65 تا 80 درصد ضربان آن در حالت عادی بالاتر رود. درصورتیکه از این میزان بالاتر رفت شدت تمرین برای شما زیاد است و باید آن را کاهش دهید.

امکان صحبت کردن در مدت پیاده روی:در هنگام استفاده از تردمیل و انجام پیاده روی با آن وقتی که شدت تمرین شما بالاست باید به نفس نفس بیوفتید و صحبت کردن همزمان با تمرین برایتان مشکل شود.اما وقتی که با شدت کمتر تمرین می کنید باید بتوانید به راحتی صحبت کنید این یکی از روش های معمول تعیین شدت پیاده روی ست که بدون استفاده از تردمیل و در پیاده روی معمولی نیز قابل امتحان است.

مسافت و کالری مصرفی در تمرین:با استفاده از مانیتور دستگاه کالری که در طول تمرین مصرف کرده اید و مسافتی که پیاده روی کرده اید مدنظر بگیرید و آن را با تمرینات دیگر خود مقایسه کنید به این ترتیب هم متوجه پیشرفت خود در طول تمرینات می شوید و هم می توانید برنامه تمرینی مناسب خود را انتخاب کنید.استفاده از قدم سنج نیز در این روش می تواند برای برآورد شدت تمرینات تان وسیله مناسبی باشد.

با رعایت نکات فوق و توجه به آنها در حین ورزش می توانید علاوه بر لذت بردن از پیاده روی خود از نتایج بیشتر آن بر روی بدن خود بهره مند شوید.استفاده مناسب و صحیح بر طبق شرایط بدنی هر فرد انجام این ورزش را برای افراد مفیدتر می کند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک

فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟

صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی

دلایل خرید تردمیل که باید بدانید

استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن

ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم

فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها

تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر

پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل

برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید

مزایای خرید تردمیل آبی

مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس

عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی

چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد

بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟

دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید!

چطور حجم معده را کاهش دهیم؟

چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟

چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟

با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید

چگونه در کمترین مدت زمان به لاغری برسیم؟

چگونه می توان چربی خون را بدون دارو درمان کرد؟!

چه موانع ذهنی از رسیدن ما به لاغری جلوگیری می کنند؟

برای جلوگیری از پرخوری چه اقداماتی می توانیم انجام دهیم؟

چطور می توان با ورزش اشتهای کاذب را از بین برد؟!

اقداماتی که با انجام دادن آن‌ها روز سالم تری خواهید داشت!

چه کارهایی را بعد از ورزش نباید انجام داد؟

دلایلی پنهان که سبب می شوند رژیم لاغری جواب ندهد

بهترین راهی که ما را در کمترین زمان به لاغری می رساند را می شناسید؟!

بهترین ورزش هایی که به بهبود زانودرد کمک می کنند کدامند؟

چگونه می توان بدون گرسنگی کشیدن کاهش وزن پایدار داشت؟

اصولی که باید برای انجام دادن تمرینات اینتروال رعایت کنید کدامند؟

نکات تناسب اندام برای زنان بالای 40 سال

با چه راهکارهایی میتوان متابولیسم بدن را افزایش داد؟

اشتباهاتی در ورزش که مانع رسیدن به اندام دلخواهتان می شود

حقایقی در مورد لاغری با ورزش!

با چه راهکارهایی می توان چربی شکم را سوزاند؟

دلایلی که سبب نوسان وزن ما می شوند؟

چند کالری برای لاغری باید مصرف کرد؟

راه لاغری برای کارمندان و افرادی که وقت کافی ندارند؟

لاغری سریع با چند توصیه اصولی

بدون ورزش نیز می توان لاغر شد؟

با چه روش هایی می توان سریعتر وزن کم کرد؟

لاغری سریع تا عید نوروز با روش هایی ساده!

چگونه می توانیم به رژیم غذایی مان پایبند باشیم؟

چرا وزن ما روزانه نوسان دارد؟

چه تغییراتی را باید بعد از 40 سالگی در زندگی تان اعمال کنید!

باید و نبایدهایی در مورد ورزش دوران بارداری

متابولیسم چیست؟چه کنیم که متابولیسم بدن ما افزایش پیدا کند؟

چگونه سریع لاغر شویم؟!

نکاتی برای لاغری با تردمیل

4 باور غلط درباره دویدن!

افزایش حجم ریه ها با ورزش!

با این توصیه های مفید به کاهش وزن برسید!

معیارهای پیاده روی ایده آل

این اشتباهات را در زمان استفاده از تردمیل مرتکب نشوید!

چرا باید برنامه پیاده روی منظم روزانه داشته باشیم؟

استفاده از تردمیل، آری یا خیر؟

چگونه با انجام دادن پیاده روی استرس را از بین ببریم؟

چگونه از تردمیل بهتر استفاده کنیم؟

کاهش وزن سریع چه عوارضی برای بدن دارد؟

سریع‌ترین راهکارهای از بین بردن چربی شکم

برای حفظ سلامتی و افزایش طول عمر بیشتر چه کنیم؟

چگونه با کمک پیاده روی تنبلی را از خود دور کنیم؟

فواید زیاد پیاده روی را می شناسید؟

چرا لاغر نمی شوم!

فواید پیاده روی را بهتر بشناسید

سه راه نگهداری از تردمیل را میشناسید؟!

ترفندهایی برای صبح تا به کاهش وزن برسید!

با پدیده نفس دوم در دویدن آشنا شوید!

نکاتی درباره ورزش خانگی خانم ها

آب آوردن زانو با تردمیل چه رابطه ای دارد؟

با کمک شیب تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم؟

چگونه با پیاده روی وزن کم کنیم؟

افزایش متابولیسم بدن با تمرین بر روی تردمیل!

چگونه تردمیل در تابستان وسیله ای ضروری برای خانه شما می شود؟

دلایل درد پهلو هنگام دویدن

چگونه به وسیله ورزش با تردمیل بیشترین بازده را بگیریم؟

روش انبار کردن و نگهداری از تردمیل

برای انجام دادن تمرین بهتر با تردمیل این نکات را فراموش نکنید!

بعد از انجام دادن ورزش با تردمیل این کارها را انجام ندهید

راه رفتن بر روی تردمیل بعد غذا

علل تهوع در ورزش چیست؟

با پیاده روی تنگی نفس را کنترل کنید

گرم کردن یا سرد کردن بدن در زمان تمرین با تردمیل چه فوایدی دارد؟

برای لاغری شدن چگونه پیاده روی کنیم؟

با کمک تردمیل خطر سرطان را از خود دور کنید

چگونه با تردمیل از افتادگی پوست جلوگیری کنیم؟!

با کمک تردمیل بدون ترک خانه خوش اندام شوید!

آیا پروبیوتیک ها در لاغری موثرند؟

چگونه با کمک تردمیل وزن کم شده را ثابت نگه داشت؟

بیشترین کاهش وزن در کمترین زمان با ورزش

چرا باید پیاده روی انجام دهیم؟

رابطه خوابی راحت با کمک تردمیل و کاهش وزن

با کمک تردمیل از بازگشت وزن کم شده جلوگیری کنید

دویدن برعکس بر روی تردمیل به لاغری ما کمک می کند؟

ورزش با تردمیل بهترین ورزش برای لاغری

با کمک تردمیل چربی بسوزانید نه عضله!

چگونه با تردمیل سبک زندگیتان را تغییر دهید

برای چربی سوزی بیشتر بر روی تردمیل چگونه بدویم؟

روش استفاده صحیح از تردمیل

راه های قطعی رسیدن به لاغری و تناسب اندام را بشناسید

3 اصل مهم برای لاغر شدن که باید رعایت کنید!

چندین اشتباه در استفاده از تردمیل

شیب تردمیل برای چیست؟

با کمک تردمیل پیاده روی کنید تا بتوانید بدوید

با کمک تردمیل در هوای آلوده ورزش نکنید!

با کمک تردمیل چه قسمت هایی از بدن لاغر می شوند؟

چگونه با کمک ورزش IQ را افزایش دهیم؟

کار با دستگاه های بدنسازی برای لاغری

آیا تردمیل باعث زانو درد می شود؟

آیا تردمیل باعث لاغری می شود؟

بهترین روش برای لاغری سریع

تاثیرات ورزش با تردمیل بر تناسب اندام

چگونه با کمک تردمیل شکم صاف و تختی داشته باشیم؟!

لاغری با تردمیل در یک ماه

قبل از خرید تردمیل خانگی این مقاله را بخوانید

چگونه از دویدن بر روی تردمیل لذت ببریم؟!

دلایلی برای خرید تردمیل

مضرات از دست دادن سریع وزن برای بدن

برای کاهش وزن راه کنترل اشتها را بشناسید!

تناسب اندام هوازی چیست؟!

راه های عجیب برای رسیدن به لاغری بدون گرسنگی

چند راه ساده برای کاهش وزن پس از زایمان

چگونه با کمک تردمیل می توان از پیری زودرس دوری کرد؟

با این 6 پیشنهاد نتیجه شگفت انگیز کاهش وزن را تجربه کنید

سوزاندن کالری بیشتر در پیاده روی

اشتباهاتی در رژیم غذایی که منجر به اضافه وزن می شوند

با فواید درمانی پیاده روی آشنا شوید

برای کاهش وزن بیشتر چگونه ورزش کنیم؟

کم تحرکی را جدی بگیرید!

برای لاغر شدن چگونه با کمک تردمیل کالری بیشتری بسوزانیم؟

راه حل هایی برای افزایش طول عمر

تردمیل چگونه به سرعت گردش خون کمک می کند؟

چگونه بدون زجر کشیدن به کاهش وزن برسید؟

دلایلی برای استفاده از تردمیل در زمستان

تردمیل کارکرده بخریم یا نه؟

اگر ورزش را متوقف کنید، چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

6 دلیل شکست در روند کاهش وزن

اشتباهات بزرگ در لاغری

چند راه عملی و ساده برای کاهش وزن

کنار گذاشتن ناگهانی ورزش چه تاثیری بر مغز دارد؟

توصیه های کاربردی برای عملکرد بهتر رژیم غذایی

ورزش با تردمیل یا هوای آزاد

راه و رسم استفاده از تردمیل در خانه

شایع ترین اشتباهات در کاهش وزن

ورزش روزانه عامل کلیدی در کاهش فشار خون!

ورزش هایی که سلامتی ذهن را تضمین می کنند،کدامند؟

آب کردن ران ها با سه حرکت

در دوران بارداری نیز ورزش کنید

با این چند ورزش کاهش وزن چشمگیری داشته باشید

برای حفظ اندام رویایی تان فقط 10 دقیقه زمان لازم است!

اگر از لاغری رنج میبرید این مطلب را بخوانید!

آیا لاغری بدون رژیم غذایی ممکن است؟

آیا قرص های لاغری ضرر دارند؟

تأثیر آب در زندگی ورزشکاران

با این راهکارها طول عمر خود را افزایش دهید!

دلایلی که موجب کمبود انرژی در تمرینات می شود!

چگونه آستانه تحمل درد را در تمرینات بالا ببریم؟

برنامه ی ورزشی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

چرا برای ورزش کردن انگیزه نداریم؟

ورزش کردن در شب چه فوایدی دارد؟

برای داشتن شکمی صاف چه کنیم؟

طناب زدن چه فوایدی برای بدن دارد؟

ورزش با شکم خالی باعث لاغری می شود؟

آیا پیاده روی برای لاغر شدن کافی است؟

چرا از ورزش کردن آنگونه که میخواهیم نتیجه نمی گیریم؟

افزایش قدرت بدنی با تکنیک های مختلف

علت تعریق بیش از حد بعضی از افراد چیست؟

راحت ترین راه حل ها برای کالری سوزی و کاهش وزن

بعد از تمرینات ورزشی چه بخوریم؟

بهترین زمان پیاده روی با تردمیل

ورزش های هوازی مفید هنگام آسیب دیدگی زانو

ورزش و تاثیر آن بر روی پیشگیری و درمان سرطان و انواع تومور

چند روش برای ریکاوری بعد از ورزش

ورزش های ساده برای چربی سوزی کدامند؟

راهکارهایی برای سریعتر دویدن

انجام چه ورزشی در تابستان بهتر است؟

تاثیر ورزش برای افراد لاغر

چند نکته برای افزایش تاثیر ورزش

ایده های جالب برای دکور باشگاه

اگر سرعت تردمیل نوسان داشت چه باید کرد؟

چربی سوزی در چه ورزش هایی بیشتر است؟

کاهش وزن با تردمیل خانگی

دونده ها چگونه بسیار ورزیده می شوند؟

در زمان ورزش آب بخوریم یا نه؟

چرا بدن در هنگام ورزش می لرزد؟

چگونه با ورزش از شر افسردگی خلاص شوید؟

تردمیل ؛ راه حلی برای بهبود دیسک کمر

چرا با وجود جریان برق،تردمیل روشن نمیشود؟

تاثیرات کم رویی در عملکرد ورزشکار

ورزشکاران مبتدی چگونه بر روی تردمیل بدوند؟

چگونه با پیاده روی ملایم وزن خود را کاهش دهید؟

چرا تسمه تردمیل لیز میخورد؟

اگر تسمه تردمیل کند حرکت کند چه باید کرد؟

اگر تردمیل بوی سوختگی داد چه باید کرد؟

فیوز تردمیل را چگونه تست کنیم؟

نوشیدنی های ورزشی در هنگام تمرین با تردمیل

اگر تردمیل ارور داد چه باید کرد؟

دویدن با سرعت بسیار بالا را تمرین کنید

دویدن بر روی تردمیل را سرگرم کننده کنید!

ورزش در آخر هفته را فراموش نکنید!

کاهش چربی شکم بوسیله تردمیل

نکاتی برای ورزش کردن در هوای گرم

روش های ساده برای کاهش وزن

4 حرکت ورزشی فوق العاده برای افزایش جریان خون

9 فایده فوق العاده دویدن برای سلامتی

تناسب اندام در بانوان و 9 اشتباه جدی زنانه

اشتباهاتی که منجر به کاهش چربی سوزی هنگام دویدن بر روی تردمیل می شود!

برنامه تمرینات پیاده روی با شدت متوسط

راهنمای کامل برای دویدن سریع تر،طولانی تر و بدون آسیب

علل توقف کاهش وزن

بر روی تردمیل چه شیبی مناسب است؟

جادوی ذهنی دویدن بر روی تردمیل

7 روش مفید برای جلوگیری از نوسان وزنی

در ماه رمضان چگونه به آسانی لاغر کنیم؟

اشتباهات رایج در انجام حرکات شکم

تجهیزات باشگاهی برای کاهش وزن!

آیا تفاوتی بین تمرینات ایروبیکی و تمرینات کاردیو هست؟

تکنیک های دویدن روی تردمیل

ترفندهای سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش

کوچک کردن عضلات شکم در محل کار

توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان

بالا بردن آستانه تحمل درد در هنگام ورزش

تمرینات خانگی برای خانم های خانه دار

چه دستگاه ورزشی مناسب شماست؟

تجهیزات ساده ورزش در خانه

7 تکنیک افرادی که هر روز ورزش میکنند!

دلایل خستگی مفرط و راه های مقابله با آن

چرا دویدن بهترین ورزش دنیاست؟

تاثیر مدیتیشن در دویدن

چرا با اینکه بیشتر ورزش میکنم وزنم اضافه شده است؟

چند راهکار برای جلوگیری از زانودرد در ورزش

اصولی ترین روش دویدن از دیدگاه متخصصین

بعد از ورزش چه بخوریم و چه نخوریم؟

چگونه از ورزش کردن نهایت استفاده را ببریم؟

نکات موثر برای کنترل اشتها بعد از ورزش

رازهای کاهش وزن با تردمیل

راهکارهایی برای داشتن کمری باریک و تناسب اندام

6 تکنیک موثر برای شروع ورزش

کدام تمرینات پایه و اساس تناسب اندام هستند؟

با دویدن به عقب کالری بیشتری بسوزانید!

ترفندهایی برای لاغری در زمان هایی که سرتان شلوغ است!

روش هایی برای رسیدن به تناسب اندام در محل کار

تجربه افراد موفق برای رسیدن به تناسب اندام

لاغری بعد از تعطیلات با رعایت 7 نکته ورزشی

تمرین هوازی عضله ساز

تردمیل کمکی برای لاغری شکم

چه نوع ورزشی برایمان مفید است، هوازی یا قدرتی؟

حرکات ورزشی برای لاغری شکم و پهلو

راهنمای خرید و نگهداری تردمیل بدون موتور

دستگاه های موثر در چربی سوزی

انتخاب مناسب دستگاه فیتنس خانگی

بهترین فرم بدن بر روی تردمیل

چه تفاوتی بین پیلاتس،یوگا و ایروبیک وجود دارد؟

تفاوت بدنسازی و فیتنس چیست؟

مزایای تردمیل دستی

ارتباط کیفیت زندگی و سن فیتنس

بهترین استفاده از شیب تردمیل

بهبود تمرینات فیتنس با تردمیل

تردمیل چه نتایجی را به دنبال دارد؟

فیتنس در زمستان

در هنگام دویدن از درد قفسه سینه پیشگیری کنید!

تفاوت میان درد خوب و درد ناشی از آسیب ورزشی

در حین ورزش چه بنوشیم؟

دوندگان جاده نیز می توانند از تردمیل استفاده کنند!

با 20 دقیقه ورزش روی تردمیل وزن کم کنید!

در خانه به تناسب اندام برسید!

اسکی فضایی یا تردمیل؛کدام را انتخاب کنیم؟

زمستان امسال بر روی تردمیل ورزش کنید!

ورزش با تردمیل در زمستان

تاثیر ورزش هوازی بر روی عروق کرونری

بهترین ورزش هوازی برای شما کدام است؟

راهنمای خرید و نگهداری تردمیل

ورزش های مناسب برای دوران قاعدگی بانوان

با ورزش هوازی عضله سازی کنید!

علائمی که نشانه کم تحرکی هستند

اهمیت انتخاب کفش ورزشی مناسب

چگونه بعضی از افراد هر روز ورزش می کنند؟

ارتباط ورزش هوازی و نشاط

چند تصور اشتباه در مورد انجام حرکات کششی

راه هایی برای نیرومند کردن گامهایتان در پیاده روی

استفاده از شیب تردمیل چه فوایدی دارد؟

مصرف برق یک تردمیل چقدر است؟

اثرات مثبت ورزش در تنظیم فشار خون

علائم هشدار دهنده آسیب های ورزشی

دلایلی که موجب خستگی زودرس می شود؟

نحوه نگهداری از تردمیل برای طولانی شدن عمر دستگاه

تاثیر حداکثر وزن قابل تحمل در انتخاب تردمیل

ارتباط پوکی استخوان با تردمیل

اندام متناسب با دستگاه های هوازی

نکات مهم برای کاهش وزن در میانسالی

توصیه هایی در مورد ورزش در هنگام آلودگی هوا

4 روش برای شروع موفقیت آمیز کاهش وزن

در هنگام ورزش با تردمیل این اشتباهات را انجام ندهید!

با 1 ساعت پیاده روی چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد؟

با شیب تردمیل چگونه تمرین انجام بدهیم؟

3 سوالی که معمولا در مورد تردمیل پرسیده می شود!

نرم افزار کینومپ در تردمیل

ورزش با تردمیل بدون موتور سبب لاغری می شود؟

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

چگونه از گردن درد در حین تمرین با تردمیل پیشگیری کنیم؟

فرمول طلایی برای داشتن اندام متناسب!

ورزش هوازی چربی های شکم را مورد هدف قرار می دهد!

کسانی که دچار ضعف زانو هستند چه ورزشی انجام دهند؟

تردمیل برای چه کسانی توصیه می شود؟

جدیدترین مطالب علمی در مورد تردمیل

چگونه با تردمیل ورزش کنیم تا بهتر نتیجه بگیریم؟

دویدن باعث کاهش وزن می شود؟

حقایقی در مورد کاهش وزن و تناسب اندام

توضیحات کامل در مورد تردمیل

کیفیت فریم تردمیل را مد نظر داشته باشید

راه بروید تا سالم بمانید

ورزش در سلامتی انسان چه نقشی دارد؟

تناسب اندام هوازی

چگونگی حرکت تسمه تردمیل بدون موتور

چگونه با ورزش لاغر شویم؟

یک برنامه ورزشی عالی برای ورزش بر روی تردمیل

آموزش صحیح دویدن بر روی تردمیل

سریع بدویم یا طولانی بدویم؟کدام بهتر است؟

موسیقی ورزشی چه تاثیری بر فعالیت بدن دارد؟

ضربان قلب خود را بر روی تردمیل چک کنید

شکم خود را با ورزش چگونه آب کنیم؟

بهترین نوشیدنی ها برای ورزش هوازی

چگونه به ورزش کردن عادت کنیم؟

برای ورزش هوازی چه نوع موسیقی انتخاب کنیم؟

درمان سرطان روده با ورزش هوازی

کدام دستگاه ورزشی برای سوزاندن چربی بهتر است؟

با ورزش بهتر زندگی کنید!

مربی ورزشی خود باشید!

ورزش هوازی و تاثیرات بی شمار آن

با ورزش قلب خود را بیمه کنید!

روشهای تاثیر پذیری بیشتر پیاده روی

تردمیل دستگاه دو درجا

مناسب ترین مواد غذایی و شیوه خوردن آنها پیش از ورزش

برای چربی سوزی پیاده روی بهتر است یا دویدن؟

شکم خود را پنهان نکنید!

تاثیر پیاده روی در کم کردن وزن

قرار دادن تردمیل در کجای خانه بهتر است؟

روشهایی برای طولانی تر کردن عمر تردمیل

6 توصیه مفید برای پیاده روی بر روی تردمیل

کاهش سن بیولوژیکی با ورزش

تردمیل ارزان قیمت و مشکلات احتمالی آن

10 دلیل برای پیاده روی بر روی تردمیل

روزانه بدویم!

بر روی تردمیل کالری بسوزانید

چه زمان شدت تمرین را بر روی تردمیل افزایش بدهیم؟

ورزش با تردمیل چه تاثیراتی بر بدن انسان دارد؟

21 روز آهسته بر روی تردمیل بدوید!

بر روی تردمیل چگونه تنفس کنیم؟

تازه کارها چگونه ورزش کنند؟

پیاده روی بر روی تردمیل با داشتن اضافه وزن زیاد

در مدت 6 هفته چربی های شکم خود را آب کنید!

چگونه با دستگاه های بدن سازی لاغر بشویم؟

تاثیر دویدن بر هورمون های بدن

دویدن راهی برای تناسب اندام

چه ورزشهایی در بهبود جریان خون موثر است؟

روشهایی برای افزایش انگیزه در استفاده از تردمیل

برای افراد مسن تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟

نکاتی جهت چربی سوزی بیشتر با استفاده از تردمیل

تردمیل ماشین لاغری

ساخت و تفکیک عضلات با تردمیل

تاثیرات دویدن بر روی تردمیل

فواید ورزش هوازی با تردمیل

تغییر در برنامه تمرینی شما

ایجاد تنوع در استفاده از تردمیل

تناسب اندام و ورزش روزانه

می توان ورزش را به خانه برد!

کار با تردمیل اشتها را کم می کند!

تاثیرات تردمیل بر روی خواب

دانستنی هایی در خصوص ورزش و کاهش وزن

راه رفتن بر روی تردمیل،اکسیر جوانی

روی تردمیل بدوید!

اشتباهات رایج ورزش با تردمیل

باورهای اشتباه درباره تردمیل

مضرات استفاده از تردمیل

آیا استفاده از تردمیل موجب سکته قلبی می شود؟

راهنمای خرید تردمیل و دوچرخه ثابت

کاربرد پزشکی تردمیل

کاهش وزن با تردمیل در کمترین زمان

نکاتی جهت استفاده از تردمیل

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت

آشنایی با تردمیل آبی

طناب بزنیم یا روی تردمیل بدویم؟

علت استقبال زیاد افراد از تردمیل چیست؟

عوامل ساده برای جذابتر شدن کار با تردمیل

نکاتی درباره موتور تردمیل ها

برتری تردمیل از پیاده روی در بیرون خانه

چه کفشی برای ورزش روی تردمیل مناسب است؟

چه کنیم که تردمیل به ما آسیب نرساند؟

تردمیل در ورزش حرفه ای چه جایگاهی دارد؟

خواص ویژه تردمیل

نوشیدن آب هنگام ورزش با تردمیل

میزان ورزش روزانه با تردمیل

معرفی تردمیل های پر فروش هایپر جیم

تردمیل و دوران بارداری

دویدن بر روی تردمیل یا جاده

تاثیر تردمیل بر کاهش فشار خون

دویدن بر روی تردمیل یا در فضای باز

کار با تردمیل برای افرادی که دیسک کمر دارند

ایجاد تنوع در کار با تردمیل

برنامه ای برای تمرین با وقفه تردمیل

تمرین استقامتی با تردمیل

اشتباهات رایج در هنگام استفاده از تردمیل

مشخصات یک تردمیل مناسب

قیمت تردمیل، عامل محدود کننده در خرید تردمیل

انتخاب تردمیل با قیمت مناسب

تردمیل خانگی چیست؟

20 نکته کلیدی در خرید تردمیل

تردمیل ضد جاذبه

گرم و سرد کردن بدن هنگام ورزش با تردمیل

مواد غذایی موثر در کاهش وزن

قیمت جدید انواع تردمیل

بخش های بدن درگیر با تردمیل

فواید تردمیل های آبی

قیمت تردمیل EASTRONG

برنامه ورزشی برای تردمیل تک سرعته

ارتباط هوش با تردمیل

لیست قیمت تردمیل برند WNQ

فواید دویدن روی تردمیل

برندهای تردمیل

چند نکته تردمیلی

برنامه برای ورزش با تردمیل

قبل از ورزش با تردمیل گرم کنید

چند نکته برای کاهش وزن

قیمت جدید تردمیل

رفع خستگی پا بعد از ورزش با تردمیل

فواید استفاده از تردمیل بعد از شام

هنگام ورزش با تردمیل چه بنوشیم؟

آموزش تعویض تسمه اصلی تردمیل

درمان افسردگی با تردمیل

کالری 40 ماده غذایی پر مصرف

کدهای ارور تردمیل

قیمت تردمیل های چند کاره

برترین برنامه ها برای تردمیل بدون شیب

دیابت و تردمیل

مواد غذایی دارای کالری منفی

برترین تمرین های جهان برای کاهش وزن با تردمیل

فواید پیاده روی تردمیل

ضربه گیر تردمیل

قیمت تردمیل های جدید

راه هایی برای حفظ تعادل روی تردمیل

رازهایی در مورد مصرف کالری با تردمیل

تردمیل برای کودکان

جدول قیمت تردمیل

نکاتی برای پایین بردن استهلاک تردمیل

چگونه از ورزش با تردمیل لذت ببریم

ورزش هوازی با تردمیل

لیست قیمت تردمیل

معایب استفاده از تردمیل

استفاده های مختلف از تردمیل

قیمت تردمیل پروفشنال و پروتئوس

میزان کالری مصرفی با تردمیل

قیمت روز تردمیل

تردمیل یا الپتیکال

تردمیل چند کاره

نکاتی قبل از انتخاب لوازم ورزشی خانگی

بهترین طریقه استفاده از تردمیل از نظر پزشکان

تردمیل و زانو درد

تفاوت تردمیل مکانیکی و برقی

تاریخچه تردمیل

مشکلات استفاده از دسته تردمیل هنگام دویدن

چه کسانی نباید از تردمیل استفاده کنند

آزمون تست تردمیل قبل از خرید

چگونه یك تردمیل خوب بخریم

اجزاء تردمیل

قیمت انواع تردمیل

چرا تردمیل؟

راهنمای سرویس و نگهداری تردمیل

تردمیل یا دوچرخه ثابت ؟ کدام برای ورزش در منزل مناسب تر است؟

عادت های نادرست در هنگام استفاده از تردمیل

در هنگام خرید تردمیل به 4 نکته باید توجه کرد