09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 57 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه استفاده از دستگاه های ورزشی در میان مردم بسیار رایج شده است و علاوه بر باشگاه ها در بسیاری از منازل نیز وجود دارند.اما نحوه صحیح استفاده از این دستگاه ها موضوع مهمی ست که کمتر مورد بحث قرار گرفته است.

در این مقاله قصد داریم تا روشهایی را عنوان کنیم که با استفاده از آن عمر تردمیل شما طولانی تر شده و به این ترتیب مجبور نباشید برای تعمیر یا تعویض آن هزینه های هنگفتی پرداخت کنید.پس به نکات زیر توجه کنید:

1) تردمیل خود را در مکانی مناسب قرار دهید: برای جلوگیری از فشار و آسیب به تردمیل باید آن را در سطحی صاف و بدون شیب قرار دهید تا در تعادل کامل باشد و در هنگام استفاده از آن دچار لرزش نشود.همچنین مکان تردمیل باید خشک و بدون رطوبت باشد.از قرار دادن تردمیل جلوی نور مستقیم خورشید و مکان های پر گرد و خاک نیز بپرهیزید زیرا عدم رعایت هریک از این عوامل عمر دستگاه را کوتاه می کند.

2) وجود فن خنک کننده در ساختار تردمیل: وجود فن خنک کننده از ویژگیهای خوبی ست که یک تردمیل دارد. برای جلوگیری از داغ کردن دستگاه و جابجایی هوا در طول تمرین می توانید فن آن را روشن کنید و یا در صورت عدم وجود آن از یک پنکه بهره ببرید.در صورتی که تردمیل شما از نوع خانگی ست، استفاده مدام از آن عمر دستگاه را کوتاه می کند، پس بهتر است بعد از یک ساعت استفاده دستگاه را به مدت سی دقیقه خاموش کرده و در صورت نیاز دوباره روشن کنید.

3) روغن کاری تردمیل: بهتر است بعد از مدت مشخصی که از تردمیل استفاده کردید با استفاده از روغن مخصوصی که در هنگام خرید دستگاه به شما ارائه می گردد تردمیل تان را روغن کاری کنید.معمولاً توصیه می شود که پس از هر بیست ساعت استفاده از تردمیل برای کاهش میزان اصطکاک و جلوگیری از آسیب تسمه و قسمت زیرین آن روغن زدن به دستگاه را فراموش نکنید.

4) استفاده از دستگاه محافظ: برای محافظت دستگاه در برابر نوسانات احتمالی برق از دستگاه محاظ استفاده کنید زیرا این نوسانات می تواند موجب آسیب رسیدن دستگاه شما شود.همچنین بهتر است در زمان اوج مصرف برق از تردمیل استفاده نکنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()