09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 58 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

خیلی از مواقع بعد از ورزش با تردمیل احساس خستگی ، سنگینی و یا سوزن سوزن شدن در پاهای خود می کنید که به مرور می تواند تبدیل به حس درد شود ولی با انجام چند حرکت ساده به راحتی می توانید این حس را از بین برده و به پاهای خود آرامش دهید.

در این مقاله چند راه حل ساده را برای شما بیان خواهیم کرد که با انجام آنها می توانید درد و فشار پاهای خود را کاهش دهید. به شما توصیه می کنیم بعد از انجام ورزش با تردمیل این کارها را انجام دهید.

1. بر روی زمین نشسته و پاهای خود را به جلو دراز کنید و یک تسمه ( پارچه ، کمربند ، جوراب زنانه) را پست انگشتان پای خود قرار داده و آنها را به عقب بکشید و رها کتید این حرکت را چند بار برای هر کدام از پاهای خود تکرار کنید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/Longsitting-Calf-Stretch.jpg

2. در مقابل یک دیوار ایستاده و دستان خود را بر روی دیوار قرار داده و به کمک پاهای خود به دیوار فشار وارد کنید برای این کار یک پا را جلوتر قرار دهید و بعد از انجام هربار جای پاهای خود را عوض کنید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/standing-calf-stretch.jpg

3. یک توپ تنیس و یا هر جسم کروی دیگر را برروی زمین قرار داده و کف پای خود را بر روی آن قرار دهید و پای خود را به جلو و عقب حرکت دهید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/Tennis-Ball-Massage.jpg

4. یک بطری کوچک آب را در فریزر قرار دهید تا یخ بزند و سپس مانند مرحله قبل در زیر پای خود قرار داده و به وسیله آن کف پای خود را ماساژ دهید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/Frozen-Water-Bottle-Massage.jpg

ارسال نظر

رعنا :
1 0
سلام و تشکر بعد از ورزش تا تردمیل کارهایی که گفتید را انجام دادم بسیار موثر بود.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()