09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 54 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

راه هایی برای حفظ تعادل روی تردمیل ، دویدن بر روی تردمیل با دویدن در فضای باز بسیار متفاوت است در زمان دویدن در فضای باز حفظ تعادل بصورت ناخودآگاه انجام می شود ولی در تردمیل به دلیل حرکت تسمه شما باید در حفظ تعادل خود کوشا باشید ، در این مقاله راه کارهایی برای حفظ تعادل بر روی تردمیل را برای شما گردآوری کرده ایم .

در گام اول و قبل از ورزش با تردمیل خود را گرم کنید و حرکت کششی انجام دهید و سپس با سرعت کم بر روی تردمیل شروع به راه رفتن کنید، هیچگاه در ابتدا از شیب استفاده نکنید و نکته دیگر اینکه در زمان شروع کار تردمیل بر روی تسمه قرار نگیرید و اجازه دهید تسمه حرکت خود را آغاز کند سپس بر روی تسمه تردمیل بروید. در هنگام راه رفتن روی تردمیل مستقیم به جلو نگاه کنید این امر موجب کمتر خسته شدن سر و گردن و همچنین مانع حرکت گردن و از دست دادن تعادل می شود .

برای دویدن بر روی تردمیل از کفش مناسب استفاده کنید و در هنگام دویدن بر روی پنجه پا قدم بردارید نه پاشنه پا قدم های خود را متعادل برداید نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد. همواره سعی کنید سبک قدم بردارید فکر نکنید حرکت به سروصدای زیاد بهتر است سعی کنید از ورزش خود لذت ببرید .

در هنگام دویدن شانه های خود را رها کرده و ارنج ها را کمی خم کنید و به آرامی دست خود را به جلو و عقب حرکت دهید ، خشک و بی حرکت قرار دادن دستها باعث وارد شدن فشار به کمر می شود .

در هنگام دویدن تنفس بسیار مهم است ارام و عمیق نفس بکشید تا اکسیژن لازم را به بدن خود برسانید این را بدانید کاهش اکسیژن موجب سر گیجه و از دست دادن تعادل میشود .

مهمترین عامل در حفظ تعادل صاف دویدن است هیچگاه شانه های خود را خم نکنید همیشه استوار بدوید و سعی کنید نسبت به تسمه تردمیل عمود باشید ، تردمیل خانگی یکی از دستگاه های ورزشی است که نیاز به رعایت اصول ذکر شده دارد ، زیر این دستگاه در منزل قرار گرفته و توسط افراد خانه مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است افراد کم سن سال ، یا مسن نیز از تردمیل خانگی استفاده کنند این مستلزم این است که تمام نکات ذکر شده را به تمامی افرادی که در منزل از تردمیل استفاده می کنند آموزش دهیم .

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()