09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 52 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 2 )

رازهای در مورد مصرف کالری با تردمیل ، می توان گفت تردمیل بهترین و پرکاربردترین دستگاه ورزشی خانگی است که به دلیل کارایی و تاثیر بالا بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است ، اغلب افراد تردمیل را برای کاهش وزن و سوزاندن کالری اضافی بدن استفاده می کنند در این مقاله رازهایی در مورد کالری سوزاندن به وسیله تردمیل را برای شما فاش خواهیم کرد .

در ابتدا باید بگوییم به میزان کالری مصرفی که بر روی صفحه نمایش تردمیل نشان داده می شود هیچگاه اطمینان نکنید زیرا این تنظیمات برای شرایط بدنی کاملا استاندارد و وزن نرمال به دستگاه داده شده است ، این را بدانید فیزیک بدنی و همچنین وزن و سن شما تاثیر مستقیم با میزان کالری مصرفی بر روی تردمیل دارد. در بعضی مواقع ورزشکاران برای سوزاندن کالری بیشتر زمان دویدن بر روی تردمیل از وزنه ها استفاده می کنند و با گرفتن وزنه در دست و دویدن موجب افزایش سختی ورزش می شوند که این تکنیکی بسیار خوب است .

یکی از عوامل مهم در سوزاندن کالری با تردمیل شیب آن است ، شما می توانید با دادن یک شیب ملایم 10-20% مصرف کالری را در بدن به راحتی بالا ببرید ولی این را بدانید دادن شیب بیش از حد موجب اسیب دیدگی بدنی شما می شود ، در ارتباط با میزان مصرف کالری و شیب باید بدانید که نیرو جازبه زمین است که موجب افزایش مصرف کالری می شود و با استفاده از فرمول های فیزیک می توانید میزان کالری مصرفی را در شیب های مختلف محاسبه کنید .

اگر شما تصمیم به کاهش وزن و سوزاندن کالری بیشتر دارید دادن شیب برای شما بسیار موثر است ، شما زمانی که به یک سرعت ثایت می رسید و دیگر بالا بردن سرعت برای شما دشوار می شود و موجب به هم خوردن تعادل در شما می شود در همان سرعت شیب را افزایش دهید تا سوزاندن کالری در شما پایین نیاید. نکته ای که در هنگام دادن شیب در تردمیل بسیار مهم است استوار بودن و حفظ زاویه بدن با تسمه تردمیل می باشد .

از این مقاله می توانید نتیجه گرفت اگر تصمیم به سوزاندن کالری بیشتر در استفاده با تردمیل دارید استفاده از وزنه ، تغییر سرعت و شیب به شما می تواند بسیار کمک کند .

ارسال نظر

نادر :
2 0
سلام تردمیل بدون شیب بهتر است یا شیب دار؟
مدیریت :
1 0
با سلام تردمیل شیب دار موجب فشار بیشتر و سوزاندن بیشتر کالری می شود. کارشناسان ما تردمیل با شیب برقی را توصیه می کنند.
سمین :
1 0
با سلام به شما خسته نباشید. من همیشه به شیب تمرین می کنم و درست است استفاده مکر از شیب موجب شکستن بازو شیب می شود؟
مدیریت :
3 0
با سلام این باور غلت است. استفاده از شیب برای اهرم و موتور شیب مضر نیست ولی در هنگام دویدن اگر با ضربه و فشار پای خود را بر روی تردمیل بکوبید امکان خرابی اهرم شیب وجود دارد بهتر است سبک و با سینه پا بر روی تردمیل بدوید.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()