09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 11 دی 1396 در ساعت 40 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پیاده روی از بهترین و راحت ترین ورزش های هوازی است که در هر زمان اراده کنید می توانید آن را انجام دهید. پیاده روی پایه همه ورزش ها است و هر ورزشکاری معمولا ورزش خود را با دویدن آغاز می کند. هرچه از فواید پیاده روی در طول روز بگوییم باز هم کم است ولی افرادی که روزانه می دوند و ورزش می کنند علاوه بر داشتن تناسب اندام، روحیه شادابی دارند که هر کسی از آن برخوردار نیست.

از مزایای پیاده روی این است که دستگاه تردمیل می تواند آن را شبیه سازی کند و مشکل خیلی از افرادی که برای انجام ورزش روزانه، بهانه تراشی می کنند را حل کرده است. تردمیل دارای فواید بسیاری است که در کنار رسیدن به اندام متناسب، بی شک سایر فایده های آن را حس خواهید کرد.

تردمیل در مصارف پزشکی نیز کاربردهای فراوانی دارد و بسیاری از بیماران می توانند با استفاده از این دستگاه بیماری شان را درمان یا درد حاصل از بیماری را کم کنند. برای مثال؛ افرادی که از بیماری فشار خون بالا رنج می برند با راه رفتن بر روی تردمیل به صورت روزانه می توانند باعث تنظیم سطح فشار خون خود شوند. در این مقاله می خواهیم دلایل ضرورت استفاده از تردمیل خانگی را برایتان بازگو کنیم. پس در این مقاله با ما همراه باشید.

وزن خود را کم کنید و به تناسب اندام برسید

یکی از اصلی ترین دلایل داشتن تردمیل خانگی و کلا استفاده از این دستگاه ورزشی این است که در کاهش وزن تاثیر به سزایی دارد. باید ذکر کنیم با یک هفته دویدن یا راه رفتن بر روی تردمیل نباید انتظار لاغری داشته باشید، بلکه رسیدن به فرآیند کاهش اضافه وزن، زمان بر است.با داشتن یک رژیم غذایی مناسب و تداوم در استفاده از تردمیل به طور چشمگیری به تناسب اندام مورد نظر خود دست خواهید یافت.

در زمان استفاده از تردمیل باید به نکاتی نیز توجه کنید. البته در روزهای اول که دستگاه را تهیه کرده اید بهتر این است که با راه رفتن آهسته بر روی دستگاه ورزش را آغاز کنید. پس از اینکه به خوبی توانستید بر روی تردمیل بدوید باید به میزان ضربان قلب حین تمرین دقت داشته باشید، یعنی طوری بر روی تردمیل بدوید که ضربان قلب تان از 80 درصد تجاوز نکند یا بتوانید حین تمرین صحبت کنید.

زیرا اگر بیشتر از این با ورزش به خود فشار بیاورید باعث آسیب خواهد شد. اصلا یکی از دلایل وجود تردمیل کم کردن وزن بوده و می توان کالری های اضافی را با تمرین بر روی تردمیل و دقت به میزان ضربان قلب حین ورزش سوزاند،زیرا عمل چربی سوزی با تعداد ضربان قلب رابطه مستقیم خواهد داشت.

آمادگی جسمانی بدن را افزایش دهید

درست است که تردمیل یک پیاده روی ساده یا دویدن را شبیه سازی می کند، اما این دلیل نمی شود که برای انجام همین پیاده روی ساده بدن تان را گرم نکنید. قبل از رفتن بر روی دستگاه شروع به گرم کردن بدن و انجام حرکات کششی کنید. این کار باعث خواهد شد در طول دویدن یا راه رفتن بر روی تردمیل دچار گرفتگی عضلات یا آسیب تاندون ها نشوید. عمل گرم کردن قبل از ورزش و سرد کردن پس از آن باعث می شود که بدن شما از آمادگی جسمانی لازم برخوردار شود.

حتی می توانید تردمیل را روی کمترین سرعت گذاشته و بر روی دستگاه اعضای بدن تان را بکشید و این کار بدن تان را آماده دویدن خواهد کرد. پس از انجام تمرینات بر روی تردمیل نیز ناگهانی دستگاه را متوقف نکرده و از آن پایین نیایید، بهتر است که سرعت را کاهش دهید و با کمترین سرعت بر روی تردمیل راه بروید تا بدن را سرد نمایید.

تردمیل همیشه در دسترس شماست

با تهیه تردمیل خانگی واقعا ورزش را به خانه می بردید. می توان در هر زمان که دوست دارید و اراده می کنید دستگاه را روشن کرده و از آن استفاده کنید. خیلی از افراد هستند که به دلیل کمبود وقت یا مشغله کاری نمی توانند ورزش کنند، اما وجود تردمیل در خانه باعث می شود که فرد قبل بیرون رفتن از خانه یا حتی پس از کار و آخر شب، تردمیل را روشن کند و بر روی آن بدود.

یعنی شما برای ورزش کردن محدودیت زمانی نخواهید داشت و بستگی به میل و اراده تان دارد که چه موقعی بخواهید بر روی تردمیل ورزش را آغاز کنید. علاوه بر این در محیط خانه بدون سرما یا گرما و در دمای مناسب و با خیال راحت می توانید بر روی تردمیل بدوید.

دلایلی برای خرید تردمیل

تردمیل را با افراد خانواده به اشتراک می گذارید

از خوبی های این دستگاه ورزشی هوازی این است که همه افراد خانواده از کوچک تا بزرگ، سنگین وزن یا سبک وزن می توانند از آن استفاده نمایند. در هنگام خرید تردمیل با توجه به فردی که بیشترین وزن را نسبت به بقیه افراد خانواده دارد، تردمیل را انتخاب کنید. با این کار همه افراد می توانند از تردمیل استفاده کنند.

از دیگر دلایلی که باید دستگاه را طبق وزن سنگین ترین فرد خانواده انتخاب کرد این است که طول عمر دستگاه افزایش می یابد. تحمل وزن دستگاه مورد نظر باید حداکثر به میزان 10 الی 20 کیلوگرم بالاتر از فردی که سنگین ترین وزن را در خانواده دارد انتخاب شود تا عمر دستگاه افزایش یابد.

با تردمیل خانگی در هزینه ها صرفه جویی کنید

اگر بخواهیم اقتصادی فکر کنیم، هزینه هر ماه رفتن به باشگاه بسیار زیاد خواهد شد. حال آن که با تهیه یک تردمیل خانگی می توانید خود را راحت کرده و از شر هزینه های باشگاه نیز خلاصی یابید. حتی در بعضی خانواده ها شاید تعداد افرادی که ماهانه برای رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن به باشگاه می روند و علاوه بر هزینه باشگاه، هزینه های دیگری نیز به مخارج آن ها اضافه می شود، وجود تردمیل خانگی ضرورت پیدا می کند.

خیلی راحت می توان با خرید این دستگاه ورزشی هوازی هزینه هایی که با رفتن به باشگاه اضافه می شوند را به آسانی کاهش داد و کل اعضای خانواده هم از آن استفاده کنند. از خوبی های تردمیل این است که بسته به امکاناتی قرار گرفته در دستگاه، قیمت آن نیز تغییر می کند و شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود دستگاهی مناسب انتخاب نمایید.

با تردمیل به ورزش تنوع ببخشید

تردمیل های خانگی به دو دسته تک کاره و چند کاره تقسیم می شوند،اما در هر دو دسته برنامه های تمرینی متنوعی وجود دارد که کاربر می تواند با استفاده از این برنامه ها روزانه تمرینات خود را تغییر دهد و در ورزش تنوع ایجاد کند. این برنامه های تمرینی همچنین فرد را از دلزدگی در ورزش دور می کند و باعث می شود که کاربر تمرینات متنوعی را به صورت اصولی انجام دهد.

اگر واقعا قصد این را دارید که باشگاه را به خانه ببرید می توانید تردمیل چند کاره تهیه کنید. این دستگاه علاوه بر تمرینات پیش فرضی که در آن تعبیه شده است دارای مسگری، پایه درازنشست، دمبل و ویبراتور بوده که کمک می کند کاربر تمرینات خود را سخت تر کند.

از خوبی های دیگری که تردمیل های تک کاره و چند کاره از آن برخوردارند، شیب دستگاه است که باعث می شود با استفاده از آن و تنظیم درجه شیب به میزان لازم، شدت تمرین را افزایش دهید. شیب باعث می شود شما پیاده روی و دویدن در سر بالایی را تجربه کنید و با این کار به تقویت عضلات و اندام پایین تنه بپردازید. حتی در بعضی دستگاه ها شیب به صورت معکوس هم وجود دارد که دویدن یا راه رفتن در سر پایینی را به خوبی برای کاربر شبیه سازی می کند.

اگر قصد خرید تردمیل خانگی را دارید و هنوز هم برای قانع شدن دنبال دلیل هستید ما در این مقاله دلایلی را که واقعا باعث می شود استفاده از این دستگاه هوازی را ضرورت بدانید به شما یادآوری نمودیم. پس از خرید آن مطمئن باشید و شک نکنید که تردمیل باعث می شود که به تناسب اندام برسید و از فواید آن برخوردار شوید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()