09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 30 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

استفاده از دستگاههای بدنسازی خانگی از جمله تردمیل ، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی و همچنین داشتن یک رژیم غذایی مناسب می تواند در کاهش وزن و چربی سوزی بسیار موثر باشد. اگرچه با هریک از این روشها نیز به تنهایی می توان به نتایجی رسید اما نتیجه مطلوب و قطعی زمانی حاصل می شود که این دو باهم و همزمان صورت گیرد.

زیرا رژیم غذایی بدون انجام ورزش علاوه بر از بین بردن چربی مقداری از بافتهای عضلانی را نیز از بین می برد که اگر این رژیم غذایی با ورزش کردن همراه باشدعضلات بدن تقویت شده و تنها چربی سوزی صورت می گیرد.انجام ورزش به تنهایی و نداشتن رژیم غذایی مناسب سبب می شود به همان میزانی که کالری می سوزانید یا بیشتر از آن انرژی دریافت نمایید و در نتیجه این عمل تاثیری در کاهش وزن ندارد.

برخی معتقدند که ورزش کردن و استفاده از دستگاههای بدنسازی خانگی مانند تردمیل سبب افزایش اشتهای فرد میشود. اما این نظریه صحیح نیست .تحقیقات نشان داده است، انجام ورزش برای کسانی که به آن عادت ندارند باعث کم شدن میل افراد به غذا خوردن و در نتیجه کاهش وزن می شود.

با استفاده از دستگاههای بدنسازی و تمرکز بر چربی های یک ناحیه از بدن و انجام ورزش های یک قسمت خاص می توان سبب چربی سوزی ناحیه ای شد. اما اصولاً چربی های ناحیه شکم افراد زودتر از هرقسمت دیگر از بدن مثلا پاها آب می شوند.

یاد آوری این نکته ضروری ست که با استفاده از ورزش نمی توان از تعداد سلول های چربی کم کرد. اما می توان از حجم آنها کاست و سبب لاغری شد. زیرا تعداد سلولها چربی افراد در سنین رشد و کودکی تعیین می شود به همین خاطر والدین در کودکی باید مراقب تغذیه فرزند خود باشند.

استفاده از تردمیل، دوچرخه ثابت یا الپتیکال از آنجایی که جزء ورزشهای هوازی هستند، سبب بالا رفتن ضربان قلب و افزایش میزان تعرق میگردند و این کم شدن آب بدن بلافاصله از وزن شخص می کاهد و ممکن است فرد به اشتباه تصور کند که موفق به کاهش وزن شده است. پس در هنگام انجام ورزش های هوازی حتما به میزان کافی آب بنوشید تا جایگزین آب از دست رفته بدن شما شود.

باید دقت داشت که با هیچ ورزشی چربی بدن به عضله یا عضلات شما به چربی تبدیل نمی شود.پس اگر بیش از حد نیاز بدنتان مواد نشاسته ای، قندی و یا چربی بخورید و فعالیت نداشته باشید این مواد تبدیل به چربی می شود. اما با انجام ورزش با استفاده از دستگاه های بدنسازی بافتهای چربی ضعیف تر و بافتهای عضلانی قوی تر می شوند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()