09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 47 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تاکنون خواص مختلف تردمیل را به تفصیل ذکر کردیم ، اما در این مقاله سعی داریم تا ویژگی های دیگری از این دستگاه ورزشی محبوب را بیان کنیم که کمتر به آن اشاره می شود.از مزایای عمده تردمیل که نسبت به دویدن در خارج از منزل می توان به آن اشاره کرد این است که همه تردمیل های موتور دار به صورت سیستمی ضربه گیر هستند و به همین جهت خطر مصدوم شدن از نواحی کمر،پاها و زانو ها را که در دویدن های معمولی ایجاد می شود به صفر می رساند.

در تردمیل ها با قرار دادن یک سیستم نرم کننده میان تسمه و عرشه دستگاه این شرایط را ایجاد میکنند.سیستم ضربه گیر تردمیل غالبا تلفیقی از فنر و لاستیک است و در نسل جدید تردمیل ها کاربرد بسیاری دارد . مهمترین روش برای ضربه گیری استفاده از این حلقه های لاستیکی است.

این حلقه ها نیروی عکس العملی که به اندام استفاده کننده از دستگاه وارد می شود را تا حد زیادی می کاهد.در نتیجه دویدن بر روی تردمیل از لحاظ ضربه گیری وایمنی از دویدن در خیابانها مناسب تر است و با کاهش نیرو به مفاصل پا از آسیب دیدن آنها جلوگیری می کنند؛خصوصا برای افرادی که دچار مصدومیت هستند باید در انتخاب تردمیل بسیار دقت کنند تا دستگاهی را که انتخاب می کنند دارای بالاترین خواص ضربه گیری باشد مثلا تردمیل با تسمه هایی ضخیم در این زمینه مفیدتر هستند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()