09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 45 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کسانی که به حرکات کششی قبل و پس از دیدن بر روی تردمیل اعتقاد دارند، معمولاٌ دوندگان موفقی هستند؛ این کار از آسیب های ورزشی پیشگیری می کند.متاسفانه حتی گاهی دیده شده دوندگان حرفه ای نیز این اشتباه بزرگ را مرتکب شده و از گرم کردن چشم پوشی می کنند؛ در صورتی که با عضلات سرد با دستگاه تردمیل به تمرین بپردازید به احتمال زیاد دچار کوفتگی و گرفتگی ماهیچه ها بخصوص در قسمت پایین تنه خواهید شد و این درد مانع می شود فرد بتواند در جلسات بعدی ورزش شرکت کند؛ بنابراین برای پیشگیری باید پیش از شروع برنامه اصلی 5 الی 10 دقیقه حرکات کششی انجام بدهید و سپس 5 دقیقه نرم بر روی دستگاه بدوید؛ تمرکز حرکات کششی پیش از دویدن می بایست بر روی عضلات اصلی باشد که در حین تمرین به کار گرفته می شوند؛ مانند عضلات چهار سر ران، ماهیچه های سرینی، عضله همسترینگ، عضلات خم کننده مفاصل و ماهیچه های نرمه ساق پا.

قبل از انجام حرکات کششی کمی راه بروید و کار را با حرکات ملایم تر آغاز کنید. در هنگام انجام حرکات کششی مانند زمانی که تمرین انجام می دهید منظم و عمیق نفس بکشید و فرم کلی بدن را حفظ نمایید؛ بدن هرگز نباید حالت قوز کرده به خود بگیرد.

هر حرکتی را که در این جا پیشنهاد می کنیم 20 الی 30 بار در هر سمت بدن تکرار نمایید.حرکت اول کشش عضله خم کنند مفصل ران است؛ بدین ترتیب که یکی از پاها را یک قدم جلوتر گذاشته و خم کنید پای دیگر را به عقب داده و بکشید. زانوی پای عقب می تواند کمی خم باشد و حتی بر روی زمین قرار بگیرد؛ به این حرکت لانژ گفته می شود. با حرکت لانژ می بایست در قسمت پشت ران و مفاصل جلوی ران کشش احساس کنید.

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

حرکت پیشنهادی دوم در عضلات دوقلوی نرمه پا کشش ایجاد می کند. پای راست را خم کرده و قوزک پای دیگر را یک قدم جلوتر بگذارید، مفصل را کمی به عقب برانید تا کشش عضلات دوقلو را حس کنید. چند ثانیه در این حالت باقی بمانید.

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

حرکت سوم کشش عضلات چهارسر ران است. ابتدا بایستید و پاها به اندازه عرض شانه باز کنید؛ سپس قوزک یکی از دست ها را از پشت با هر دو دست بگیرید و برای چند ثانیه نگه دارید، به آرامی کمی به جلو متمایل بشوید و کشش را در ناحیه پایینی و خارجی ران حس کنید.

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

حرکت چهارم حرکت آیلوتیبال نام دارد، برای انجام این حرکت ایستاده و پاها را به اندازه عرض شانه ها باز کنید؛ پای راست را از جلوی پای چپ عبور داده و پشت پای چپ قرار بدهید. دست راست را بالا برده و به سمت چپ بکشید؛ بدن نیز می بایست به همان سمت متمایل می شود. کشش را در پهلوها، ران پای کشیده شده و دستان خود حس خواهید کرد.

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()