مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

بدنه تردمیل:

هنگام خرید تردمیل می بایست به بدنه این دستگاه دقت کنید؛ بدنه اکثر تردمیل هایی که در بازار می بینید از جنس فولاد هستند، اما برخی تردمیل ها از فلز آلومینیوم ساخته شده اند. تردمیل ها، تحمل وزن متفا وتی دارند و این که حداکثر تحمل وزن دستگاه تردمیل تا چه وزنی باشد تا حدود زیادی به جنس بدنه دستگاه مربوط می شود؛ البته قدرت موتور نیز در این زمینه موثر است.در هر صورت تردمیلی که تا وزن 150 کیلوگرم را متحمل می شود در مقایسه با تردمیلی که حداکثر وزن قابل تحمل برای آن 90 کیلوگرم است، بی تردید بدنه محکم تری دارد و بزرگتر می باشد.

تردمیل در دو نوع تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی ساخته و عرضه می شود؛ هرچه تحمل وزن تردمیل های باشگاهی بالاتر باشد بهتر است؛ زیرا تعداد بیشتری از ورزشکاران می توانند دستگاه را مورد استفاده قرار بدهند؛ اما در مورد تردمیل های خانگی برای انتخاب دستگاه باید به وزن استفاده کنندگان توجه شود تا تردمیل فضای زیادی را در منزل اشغال نکند؛ گرچه بهتر است وزن قابل تحمل دستگاه 10 الی 15 کیلوگرم از وزن مصرف کنندگان بیشتر باشد؛ در این صورت دستگاه مقاومت بیشتری خواهد داشت و با دویدن کاربران که ضربات نسبتاٌ شدیدی را به سطح دستگاه وارد می کند، دچار نقص نخواهد شد.

قدرت موتور:

نکته مهم دیگری در مورد تردمیل وجود دارد که بر روی قیمت دستگاه نیز تاثیر دارد و آن قدرت موتور دستگاه می باشد. حداکثر قدرت موتور تردمیل ها از 1 اسب بخار تا 7 اسب بخار متغیر است؛ قدرت دستگاه به وسیله موتور تامین شده و به تسمه انتقال پیدا می کند.
اسب بخار به زبان انگلیسی Horsepower است به همین با حروف اختصاری HP نشان داده می شود. هر چه قدرت موتور دستگاه بیشتر باشد تردمیل گران قیمت تر خواهد بود. قدرت موتور دو حالت پیک و میانگین دارد؛ بدین معنی که در هنگام محاسبه میانگین قدرت، میان بار در نظر گرفته می شود و قدرت خروجی را محاسبه می کنند؛ ولیکن در حالت پیک موتور، بالاترین قدرت خروجی که دستگاه می تواند داشته باشد، محاسبه می شود.

در تردمیل باشگاهی از جریان برق متناوب استفاده می شود؛ جریان برق متناوب جریان الکتریکی است که در آن اندازه جریان به شکل چرخه ای تغییر می کند؛ اما در جریان برق مستقیم اندازه جریان برق همواره ثابت باقی می ماند؛ برق تحویل داده شده به شرکت های تجاری و منازل مسکونی به صورت متناوبی است که به آن AC می گویند و همان برق شهری فاز و نول می باشد.

ساده ترین نوع جریان الکتریکی جریان مستقیم است که به انگلیسی Direct current گفته می شود به همین علت آن را به صورت اختصاری DC می نامند؛ در تردمیل های خانگی از جریان برق مستقیم استفاده شده است که همان جریان برق مثبت و منفی می باشد که توسط پیل های الکترونیکی یا باتری تولید می شود؛ این نوع جریان برق را با استفاده از تجهیزات خاصی به نام یک سوکننده ها به جریان مستقیم تبدیل می کنند؛ بهترین آن ها به صورت 3 فاز می باشد؛ در سیستم های قدرتی 3 فاز حداقل 3 هادی وجود دارد که حامل شکل موج هایی هستند که اختلاف فاز زمانی دارند.

تردمیل هایی که موتور آن ها با برق مستقیم یا همان DC کار می کند، ارزان تر هستند؛ ولی سیستم کنترل برق آن ها الکترونیکی و ساده تر می باشد. این نوع موتور بازدهی کمتری دارد؛ اما کم صدا است و برای این که طول عمر دستگاه بیشتر شود می بایست پس از 1 ساعت استفاده آن را خاموش کرد؛ به همین علت در منازل استفاده می شود؛ زیرا در باشگاه بدنسازی تردمیل یک دستگاهی است که ورزشکاران و اعضای باشگاه می خواهند به طور مداوم با آن ورزش کنند و ممکن است تمام طول روز روشن باقی بماند؛ البته تردمیل خانگی نیز پس 30 دقیقه خاموش ماندن قابل استفاده است و می توان دوباره آن را روشن کرد.

تردمیل هایی که موتور آن ها با برق AC کار می کند، بازدهی بیشتری نسبت به جریان برق نشان می دهند و می توان ساعت ها بدون وقفه از آن استفاده کرد؛ اما گران قیمت تر هستند و سیستم کنترل پیچیده ای دارند و در مقایسه با نوع DC سر و صدای بیشتری ایجاد می کنند.

در صورتی که در خانواده شما سنگین ترین عضو خانواده 100 کیلوگرم وزن دارد، بهتر است تردمیلی تهیه کنید که قدرت موتور آن 2 اسب بخار باشد و بتواند 110 کیلوگرم وزن را تحمل کند و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 16 کیلومتر در ساعت برسد؛ با وجود چنین تردمیلی همه اعضای خانواده می توانند هر روز به صورت منظم و مستمر ورزش کنند و از فواید آن بهره مند بشوند.

سرعت تردمیل:

سرعت اغلب تردمیل ها بیشتر از آن چیزی است که یک فرد معمولی بتواند در هنگام انجام تمرینات از حداکثر آن استفاده کند؛ اغلب افراد توانایی آن را ندارند که مدت زمان طولانی با سرعت بیش از 8 کیلومتر در ساعت بدوند. طبق تحقیقات اکثر مردم از سرعت 3 الی 7 کیلومتر در ساعت استفاده می نمایند؛ با چنین سرعتی می توان 6 الی 10 کیلومتر در ساعت مسافت را پشت سر گذاشت. سرعت و مسافت بیشتر از این برای افراد حرفه ای مناسب است؛ بنابراین در مورد سرعت نگران نباشید؛ تردمیلی که بتواند به سرعت 10 کیلومتر در ساعت برسد، مناسب است و تقریبا همه تردمیل ها این ویژگی را دارند.

تحمل وزن تردمیل:

در مورد تحمل وزن دستگاه تردمیل پیش از این توضیحاتی ارائه دادیم که در این جا آن را کامل می کنیم؛ حداکثر وزن قابل تحمل برای تردمیل در واقع بالاترین وزنی است که کاربر می تواند داشته باشد؛ که این قابلیت به ابعاد دستگاه، جنس بدنه، ابعاد تسمه، ضخامت تسمه، جنس غلطک، قدرت موتور، ضخامت تخته و جنس آن بستگی دارد. تردمیلی که وزن بالایی را متحمل می شود، قاعدتاٌ بزرگتر است، قدرت موتور بیشتر و بدنه محکم تری دارد.

ایمنی تردمیل:

ایمنی دستگاه در هنگام حرکت مسئله حائز اهمیتی می باشد که باید آن را مد نظر داشته باشیم؛ بعضی از تردمیل ها مجهز به گیره ای هستند که این گیره با اتصال به لباس کاربر ضامن ایمنی او می شود؛ بدین صورت که اگر به دلیل به هم خوردن تعادل کاربر با حرکت ناگهانی، گیره از لباس او جدا بشود، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد تا کاربر زمین نخورد و هر چه سریع تر بتواند تعادل خود را بازیابد و در صورتی که بیفتد با حرکت تسمه به عقب کشانده نشود و آسیب بیشتری نبیند. تردمیل های استاندارد این ویژگی را دارند؛ در ضمن این قطعه قفل کودک نیز محسوب می شود؛ زیرا زمانی که کسی بر روی دستگاه نباشد تسمه تردمیل حرکت نمی کند.

ضربه گیر تردمیل:

در تردمیل های مدرن و پیشرفته امروزی ضربه گیرهای متفاوتی به کار می رود. ضربه گیر کف از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران پیشگیری می کند؛ ضربه گیر SDS به صورت لاستیک های نرم و انعطاف پذیر در زیر تخته دستگاه تعبیه شده اند و از عضلات و مفاصل کاربر محافظت می کنند؛ تردمیل هایی مجهز به این نوع ضربه گیر هستند که انعطاف سطح تسمه که کاربر بر روی آن می دود، به حداکثر می رسد و موجب می شود کاربر هیچ آسیب ورزشی نبیند.دویدن بر روی تردمیلی که ضربه گیر SDS دارد در مقایسه با دویدن بر روی سطح زمین و بخصوص آسفالت به مراتب ایمن تر است. این ویژگی در تردمیل هایی وجود دارد که شیب برقی دارند.

شیب تردمیل:

دویدن و راه رفتن بر روی تسمه متحرک تردمیل، دویدن و راه رفتن بر روی سطح زمین صاف و هموار را شبیه سازی می کند؛ در صورتی که مایل باشید برای عضله سازی و ایجاد تنوع در تمرینات، دویدن بر روی شیب بیشتر را تجربه کنید، می توانید شیب دستگاه را افزایش بدهید؛ شیب تردمیل به دو صورت دستی و برقی است؛ دستگاه هایی که شیب دستی دارند، شیب با آن ها توسط اهرمی در 3 الی 5 حالت تنظیم قابل تنظیم می باشد؛ اما تردمیل های که شیب آن ها به صورت برقی کار می کند، یک موتور الکتریکی مجزا دارند که شیب را 15 الی 25 درجه قابل تنظیم می سازد؛ تا آن جا که کاربر می تواند با افزایش شیب ورزش تپه نوردی را نیز تجربه کند.

توضیحات کامل در مورد تردمیل

نمایشگر تردمیل:

مانیتور یا همان نمایشگر دیجیتال دستگاه نیز تنوع دارد؛ مانیتور به قسمت های مختلفی تقسیم می شود و اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربر می گذارد. برخی مانیتورها LCD هستند که عموماٌ به رنگ مشکی و یا طوسی می باشند، در واقع اعداد و ارقام بر روی آن ها به رنگ مشکی نشان داده می شود؛ در بعضی از تردمیل ها نیز نمایشگر با نور آبی روشن می شود که به صورت چند پنجره و یا تک پنجره بوده و اطلاعاتی همچون زمان، سرعت، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، ضربان قلب و برنامه در حال اجرا را به کاربر نشان می دهد؛ با این اطلاعات ورزشکار از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند الگوی ورزشی مناسبی را طراحی کند و بر اساس آن الگو پیش برود تا به نتایج مطلوب برسد؛ برنامه ورزشی را می بایست هر 4 الی 6 هفته تغییر داد؛ در غیر این صورت بدن به حرکات تکراری عادت کرده و دیگر به آن ها پاسخ نخواهد داد.

نمایشگرهای LED معمولا با چراغ های کوچک که اغلب قرمز هستند اعداد و ارقام را نشان می دهند. تمامی تردمیل های استاندارد مجهز به کلیدی هستند که بدون آن دستگاه روشن نخواهد و اگر در هنگام استفاده از دستگاه آن کلید از روی مانیتور برداریم؛ موتور بلافاصله خاموش می شود. این کلید اضطراری به شکل شاخکی یا آهنربایی و یا کشویی بر روی مانیتور قرار داده می شود.

در حافظه اغلب تردمیل های مدرن برنامه های از پیش تعیین شده ای در سطوح مختلف وجود دارد که مدت زمان تمرین و زمان کم و زیاد کردن سرعت و شیب را تعیین می کند. اشخاص برای اهداف گوناگونی به ورزش با این دستگاه هوازی می پردازند و هر فرد باید با توجه به هدف خود برنامه ای را که برای او مناسب است انتخاب کند و بر اساس همان برنامه اولیه پیش برود؛ برخی از برنامه ها آسان و بعضی نسبتاٌ دشوارهستند. سطح تمرین به آمادگی جسمانی فرد بستگی دارد. اغلب در حافظه تردمیل ها 4 الی 12 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف ذخیره است.

سنسورهای قلب:

همه تردمیل های پیشرفته و مدرن مجهز به سنسورهای ضربان قلب می باشند که با متصل شدن به دست کاربر پس از چند ثانیه ضربان قلب را نشان می دهد. ضربان قلب شاخص خوبی برای تعیین سطح تمرین شناخته شده است که توسط آن می توان منطقه هوازی و چربی سوزی را مشخص کرد. زمانی که ضربان قلب به 70 الی 80 درصد حداکثر ظرفیت خود می رسد، موقعیت چربی سوزی به وجود می آید.

امکانات ویژه تردمیل:

بعضی از تردمیل ها امکانات ویژه ای دارند که به کاربر کمک می کند راحت باشد و بتواند تمرینات بهتری را انجام بدهد؛ دکمه تنظیم شیب و تنظیم سرعت که برای دسترسی آسان بر روی دسته قرار داده شده است یکی از این امکانات به شمار می آید که توسط آن می توان شیب و سرعت دستگاه را به راحتی با فشار یک دکمه تغییر داد و به شکل مطلوب تنظیم کرد.

بعضی از برنامه های ورزشی هستند که کاربر باید در حین انجام این برنامه ها مدام شیب دستگاه را تغییر بدهد و این ویژگی به او کمک کند؛ ویژگی تغییر شیب به صورت اتوماتیک و تنها با فشار یک دکمه در تردمیل هایی وجود دارد که شیب آن ها برقی است.

امکانات دیگر مانند فن خنک کننده که دما را برای ورزشکار متعادل نگه می دارد، برنامه های از پیش تعیین شده، سیستم اندازه گیری چربی، قابلیت اتصال به MP3 و USB، اسپیکر، ورودی Audio، تست سلامتی، قابلیت تاشوندگی دستگاه و نصب آن به وسیله جک مدرن گازی هستند.

در صورتی که در منزل مشکل کمبود فضا دارید بهتر است تردمیلی تهیه کنید که قابلیت تاشوندگی دارد. تردمیل هایی که قابلیت تاشوندگی دارند را می توان در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرند جمع کرد تا فضا بیهوده اشغال نشود؛ با این کار تردمیل تا 70 درصد کوچک می شود و فضای کمتری می گیرد. نصب آن ها به سادگی توسط جک مدرن گازی امکان پذیر است؛ جک گازی دستگاه را به آسانی بر روی زمین باز می کند و مانع ضربه خوردن و آسیب وارد شدن به آن می شود. .

برخی از تردمیل ها چند منظوره و چند کاره هستند که در واقع امکاناتی به جز راه رفتن و دویدن نظیر چرخ مسگری، تخته شنا، ویبراتور برقی، پایه دراز و نشست، کش ایروبیک، دمبل و ... را در اختیار ورزشکار قرار می دهند؛ ورزشکار می تواند پس از ورزش راه رفتن و دویدن که بی تردید ورزش کاملی است، برای دست یابی سریع تر و بهتر به تناسب اندام، یک سری حرکات تکمیلی انجام بدهد.

ماساژور یا همان ویبراتور برقی را می توان قبل از شروع تمرین برای گرم کردن بدن نیز به کار برد. ماساژ پیش از ورزش موجب می شود در قسمت هایی از بدن که چربی متراکم وجود دارد، مویرگ ها باز شده و خون سریع تر و بهتر به گردش در بیاید؛ در نتیجه سوخت و ساز در هنگام تمرینات ورزش افزایش یافته و چربی سوزی بیشتر می شود. ماساژ پس از ورزش به رفع خستگی، کوفتگی و دفع اسیدلاکتیک منجر می شود؛ به همین دلیل ماساژ بعد از ورزش بسیار توصیه می شود و طرفداران بسیاری دارد.

برخی از خریداران در هنگام انتخاب تردمیل حساسیت خاصی به کشور سازنده نشان می دهند؛ مثلا اگر نام کشور چین به گوششان بخورد تصور می کنند محصول مورد نظر بی کیفیت است و خیلی زود خراب خواهد شد؛ در صورتی که کشور چین در کنار محصولات درجه 2 و 3 به تولید کالاهای درجه 1 می پردازد و آن ها را حتی در بازارهای اروپایی عرضه می کند و این محصولات قابل رقابت با کالاهای اروپایی هستند؛ بنابراین نباید فقط به کشور سازنده توجه نشان بدهید؛ پارامترهای دیگری وجود دارد که با در نظر گرفتن آن ها می توانید یک محصول اورجینال و درجه یک تهیه کنید.

امروزه تردمیل های بسیار با کیفیتی از کشورهای چین، تایوان، اسپانیا، انگلستان و فلاند وارد کشورمان می شود. برای آن که از اورجینال بودن محصول اطمینان داشته باشید خرید خود را از نمایندگی های معتبر انجام بدهید و حتما و کارت ضمانت و خدمات پس از فروش را از فروشنده تحویل بگیرید و از آن نگهداری کنید.

در بیشتر مواقع بالاتر بودن قیمت تردمیل نشانه کیفیت بالا و داشتن امکانات متنوع است. هر فرد باید با توجه به نیاز خود خرید کند؛ در صورتی که گمان می کنید همه اعضای خانواده مایل هستند هر روز بارها بر روی تردمیل بروند و ورزش کنند؛ دستگاهی خریداری کنید که تحمل وزن و قدرت موتور بالایی داشته باشد؛ اما اگر قرار است فقط یک نفر و در روز 1 الی 2 ساعت با این دستگاه تمرین انجام بدهد، یک تردمیل متوسط نیز پاسخگوی نیاز او هست.

در حقیقت هر هزینه ای که برای ورزش صرف بشود در مقایسه با هزینه هایی که بعد ها مجبور می شویم برای بیماری هایی که در اثر بی تحرکی به آن ها مبتلا می شویم صرف کنیم، مقرون به صرفه خواهد بود.

6 / 10
از 3 کاربر

ارسال نظر

میلاد : واقعا عالی و کاربردی
2 0
سلام خسته نباشید خواستم واقعا از اطلاعاتی مفیدی که در سایت گذاشتین تشکر کنم و اگه امکانش هست بدونم تردمیل توربوفیتنس 100 که 120کیلو وزن را تحمل میکند برای فرد 110 کیلو مناسب است
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام خدمت شما کاربر گرامی و تشکر از حسن نظر شما. در استفاده از تردمیل بهتر است تحمل وزن دستگاه 15 تا 20 کیلوگرم بالاتر از وزن شخص استفاده کننده باشد.
شیرازی : نیاز به راهنمایی
1 0
سلام و عرض تشکر جهت توضیحات کامل و کارآمدتون سوالی داشتم تردمیل های turbo100 که سه حالت شب دستی دارند ، چه میزان شیب رو برای کاربر تنظیم می کنند ؟ 5 درجه یا 15 درجه متاسفانه در هیچ سایتی ندیدم که به این نکته اشاره شده باشه فقط میزان شیب برقی رو گفتند . بابت همه راهنمایی هاتون ممنونم
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام و سپاس از حسن نظر شما. شیب دستی تا 10 درجه قابل تنظیم می باشد.
زهرا : استفاده بدون برق
0 0
سلام و وقت بخیر. آیا می‌توانیم تردمیل را بدون اتصال به برق روشن کنیم. یعنی خودمان سعی کنیم تا حرکت کنید و از موتور آن استفاده نکنیم. به نظرتون به دستگاه آسیبی وارد نمیشه؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام وقت بخیر قطعا به دستگاه آسیب وارد خواهد شد.
ویدا : واحد
2 0
سلام واحد مسافت، کالری و سرعت تردمیل را بفرمایید
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر, کیلومتر بر ساعت ,کیلوکالری, کیلومتر برساعت
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک

فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟

صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی

دلایل خرید تردمیل که باید بدانید

استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن

ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم

فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها

تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر

پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل

برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید

مزایای خرید تردمیل آبی

مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس

عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی

چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد

بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟

دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید!

چطور حجم معده را کاهش دهیم؟

چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟

چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟

با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید

چگونه در کمترین مدت زمان به لاغری برسیم؟

چگونه می توان چربی خون را بدون دارو درمان کرد؟!

چه موانع ذهنی از رسیدن ما به لاغری جلوگیری می کنند؟

برای جلوگیری از پرخوری چه اقداماتی می توانیم انجام دهیم؟

چطور می توان با ورزش اشتهای کاذب را از بین برد؟!

اقداماتی که با انجام دادن آن‌ها روز سالم تری خواهید داشت!

چه کارهایی را بعد از ورزش نباید انجام داد؟

دلایلی پنهان که سبب می شوند رژیم لاغری جواب ندهد

بهترین راهی که ما را در کمترین زمان به لاغری می رساند را می شناسید؟!

بهترین ورزش هایی که به بهبود زانودرد کمک می کنند کدامند؟

چگونه می توان بدون گرسنگی کشیدن کاهش وزن پایدار داشت؟

اصولی که باید برای انجام دادن تمرینات اینتروال رعایت کنید کدامند؟

نکات تناسب اندام برای زنان بالای 40 سال

با چه راهکارهایی میتوان متابولیسم بدن را افزایش داد؟

اشتباهاتی در ورزش که مانع رسیدن به اندام دلخواهتان می شود

حقایقی در مورد لاغری با ورزش!

با چه راهکارهایی می توان چربی شکم را سوزاند؟

دلایلی که سبب نوسان وزن ما می شوند؟

چند کالری برای لاغری باید مصرف کرد؟

راه لاغری برای کارمندان و افرادی که وقت کافی ندارند؟

لاغری سریع با چند توصیه اصولی

بدون ورزش نیز می توان لاغر شد؟

با چه روش هایی می توان سریعتر وزن کم کرد؟

لاغری سریع تا عید نوروز با روش هایی ساده!

چگونه می توانیم به رژیم غذایی مان پایبند باشیم؟

چرا وزن ما روزانه نوسان دارد؟

چه تغییراتی را باید بعد از 40 سالگی در زندگی تان اعمال کنید!

باید و نبایدهایی در مورد ورزش دوران بارداری

متابولیسم چیست؟چه کنیم که متابولیسم بدن ما افزایش پیدا کند؟

چگونه سریع لاغر شویم؟!

نکاتی برای لاغری با تردمیل

4 باور غلط درباره دویدن!

افزایش حجم ریه ها با ورزش!

با این توصیه های مفید به کاهش وزن برسید!

معیارهای پیاده روی ایده آل

این اشتباهات را در زمان استفاده از تردمیل مرتکب نشوید!

چرا باید برنامه پیاده روی منظم روزانه داشته باشیم؟

استفاده از تردمیل، آری یا خیر؟

چگونه با انجام دادن پیاده روی استرس را از بین ببریم؟

چگونه از تردمیل بهتر استفاده کنیم؟

کاهش وزن سریع چه عوارضی برای بدن دارد؟

سریع‌ترین راهکارهای از بین بردن چربی شکم

برای حفظ سلامتی و افزایش طول عمر بیشتر چه کنیم؟

چگونه با کمک پیاده روی تنبلی را از خود دور کنیم؟

فواید زیاد پیاده روی را می شناسید؟

چرا لاغر نمی شوم!

فواید پیاده روی را بهتر بشناسید

سه راه نگهداری از تردمیل را میشناسید؟!

ترفندهایی برای صبح تا به کاهش وزن برسید!

با پدیده نفس دوم در دویدن آشنا شوید!

نکاتی درباره ورزش خانگی خانم ها

آب آوردن زانو با تردمیل چه رابطه ای دارد؟

با کمک شیب تردمیل چگونه می توانیم لاغر شویم؟

چگونه با پیاده روی وزن کم کنیم؟

افزایش متابولیسم بدن با تمرین بر روی تردمیل!

چگونه تردمیل در تابستان وسیله ای ضروری برای خانه شما می شود؟

دلایل درد پهلو هنگام دویدن

چگونه به وسیله ورزش با تردمیل بیشترین بازده را بگیریم؟

روش انبار کردن و نگهداری از تردمیل

برای انجام دادن تمرین بهتر با تردمیل این نکات را فراموش نکنید!

بعد از انجام دادن ورزش با تردمیل این کارها را انجام ندهید

راه رفتن بر روی تردمیل بعد غذا

علل تهوع در ورزش چیست؟

با پیاده روی تنگی نفس را کنترل کنید

گرم کردن یا سرد کردن بدن در زمان تمرین با تردمیل چه فوایدی دارد؟

برای لاغری شدن چگونه پیاده روی کنیم؟

با کمک تردمیل خطر سرطان را از خود دور کنید

چگونه با تردمیل از افتادگی پوست جلوگیری کنیم؟!

با کمک تردمیل بدون ترک خانه خوش اندام شوید!

آیا پروبیوتیک ها در لاغری موثرند؟

چگونه با کمک تردمیل وزن کم شده را ثابت نگه داشت؟

بیشترین کاهش وزن در کمترین زمان با ورزش

چرا باید پیاده روی انجام دهیم؟

رابطه خوابی راحت با کمک تردمیل و کاهش وزن

با کمک تردمیل از بازگشت وزن کم شده جلوگیری کنید

دویدن برعکس بر روی تردمیل به لاغری ما کمک می کند؟

ورزش با تردمیل بهترین ورزش برای لاغری

با کمک تردمیل چربی بسوزانید نه عضله!

چگونه با تردمیل سبک زندگیتان را تغییر دهید

برای چربی سوزی بیشتر بر روی تردمیل چگونه بدویم؟

روش استفاده صحیح از تردمیل

راه های قطعی رسیدن به لاغری و تناسب اندام را بشناسید

3 اصل مهم برای لاغر شدن که باید رعایت کنید!

چندین اشتباه در استفاده از تردمیل

شیب تردمیل برای چیست؟

با کمک تردمیل پیاده روی کنید تا بتوانید بدوید

با کمک تردمیل در هوای آلوده ورزش نکنید!

با کمک تردمیل چه قسمت هایی از بدن لاغر می شوند؟

چگونه با کمک ورزش IQ را افزایش دهیم؟

کار با دستگاه های بدنسازی برای لاغری

آیا تردمیل باعث زانو درد می شود؟

آیا تردمیل باعث لاغری می شود؟

بهترین روش برای لاغری سریع

تاثیرات ورزش با تردمیل بر تناسب اندام

چگونه با کمک تردمیل شکم صاف و تختی داشته باشیم؟!

لاغری با تردمیل در یک ماه

قبل از خرید تردمیل خانگی این مقاله را بخوانید

چگونه از دویدن بر روی تردمیل لذت ببریم؟!

دلایلی برای خرید تردمیل

مضرات از دست دادن سریع وزن برای بدن

برای کاهش وزن راه کنترل اشتها را بشناسید!

تناسب اندام هوازی چیست؟!

راه های عجیب برای رسیدن به لاغری بدون گرسنگی

چند راه ساده برای کاهش وزن پس از زایمان

چگونه با کمک تردمیل می توان از پیری زودرس دوری کرد؟

با این 6 پیشنهاد نتیجه شگفت انگیز کاهش وزن را تجربه کنید

سوزاندن کالری بیشتر در پیاده روی

اشتباهاتی در رژیم غذایی که منجر به اضافه وزن می شوند

با فواید درمانی پیاده روی آشنا شوید

برای کاهش وزن بیشتر چگونه ورزش کنیم؟

کم تحرکی را جدی بگیرید!

برای لاغر شدن چگونه با کمک تردمیل کالری بیشتری بسوزانیم؟

راه حل هایی برای افزایش طول عمر

تردمیل چگونه به سرعت گردش خون کمک می کند؟

چگونه بدون زجر کشیدن به کاهش وزن برسید؟

دلایلی برای استفاده از تردمیل در زمستان

تردمیل کارکرده بخریم یا نه؟

اگر ورزش را متوقف کنید، چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

6 دلیل شکست در روند کاهش وزن

اشتباهات بزرگ در لاغری

چند راه عملی و ساده برای کاهش وزن

کنار گذاشتن ناگهانی ورزش چه تاثیری بر مغز دارد؟

توصیه های کاربردی برای عملکرد بهتر رژیم غذایی

ورزش با تردمیل یا هوای آزاد

راه و رسم استفاده از تردمیل در خانه

شایع ترین اشتباهات در کاهش وزن

ورزش روزانه عامل کلیدی در کاهش فشار خون!

ورزش هایی که سلامتی ذهن را تضمین می کنند،کدامند؟

آب کردن ران ها با سه حرکت

در دوران بارداری نیز ورزش کنید

با این چند ورزش کاهش وزن چشمگیری داشته باشید

برای حفظ اندام رویایی تان فقط 10 دقیقه زمان لازم است!

اگر از لاغری رنج میبرید این مطلب را بخوانید!

آیا لاغری بدون رژیم غذایی ممکن است؟

آیا قرص های لاغری ضرر دارند؟

تأثیر آب در زندگی ورزشکاران

با این راهکارها طول عمر خود را افزایش دهید!

دلایلی که موجب کمبود انرژی در تمرینات می شود!

چگونه آستانه تحمل درد را در تمرینات بالا ببریم؟

برنامه ی ورزشی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

چرا برای ورزش کردن انگیزه نداریم؟

ورزش کردن در شب چه فوایدی دارد؟

برای داشتن شکمی صاف چه کنیم؟

طناب زدن چه فوایدی برای بدن دارد؟

ورزش با شکم خالی باعث لاغری می شود؟

آیا پیاده روی برای لاغر شدن کافی است؟

چرا از ورزش کردن آنگونه که میخواهیم نتیجه نمی گیریم؟

افزایش قدرت بدنی با تکنیک های مختلف

علت تعریق بیش از حد بعضی از افراد چیست؟

راحت ترین راه حل ها برای کالری سوزی و کاهش وزن

بعد از تمرینات ورزشی چه بخوریم؟

بهترین زمان پیاده روی با تردمیل

ورزش های هوازی مفید هنگام آسیب دیدگی زانو

ورزش و تاثیر آن بر روی پیشگیری و درمان سرطان و انواع تومور

چند روش برای ریکاوری بعد از ورزش

ورزش های ساده برای چربی سوزی کدامند؟

راهکارهایی برای سریعتر دویدن

انجام چه ورزشی در تابستان بهتر است؟

تاثیر ورزش برای افراد لاغر

چند نکته برای افزایش تاثیر ورزش

ایده های جالب برای دکور باشگاه

اگر سرعت تردمیل نوسان داشت چه باید کرد؟

چربی سوزی در چه ورزش هایی بیشتر است؟

کاهش وزن با تردمیل خانگی

دونده ها چگونه بسیار ورزیده می شوند؟

در زمان ورزش آب بخوریم یا نه؟

چرا بدن در هنگام ورزش می لرزد؟

چگونه با ورزش از شر افسردگی خلاص شوید؟

تردمیل ؛ راه حلی برای بهبود دیسک کمر

چرا با وجود جریان برق،تردمیل روشن نمیشود؟

تاثیرات کم رویی در عملکرد ورزشکار

ورزشکاران مبتدی چگونه بر روی تردمیل بدوند؟

چگونه با پیاده روی ملایم وزن خود را کاهش دهید؟

چرا تسمه تردمیل لیز میخورد؟

اگر تسمه تردمیل کند حرکت کند چه باید کرد؟

اگر تردمیل بوی سوختگی داد چه باید کرد؟

فیوز تردمیل را چگونه تست کنیم؟

نوشیدنی های ورزشی در هنگام تمرین با تردمیل

اگر تردمیل ارور داد چه باید کرد؟

دویدن با سرعت بسیار بالا را تمرین کنید

دویدن بر روی تردمیل را سرگرم کننده کنید!

ورزش در آخر هفته را فراموش نکنید!

کاهش چربی شکم بوسیله تردمیل

نکاتی برای ورزش کردن در هوای گرم

روش های ساده برای کاهش وزن

4 حرکت ورزشی فوق العاده برای افزایش جریان خون

9 فایده فوق العاده دویدن برای سلامتی

تناسب اندام در بانوان و 9 اشتباه جدی زنانه

اشتباهاتی که منجر به کاهش چربی سوزی هنگام دویدن بر روی تردمیل می شود!

برنامه تمرینات پیاده روی با شدت متوسط

راهنمای کامل برای دویدن سریع تر،طولانی تر و بدون آسیب

علل توقف کاهش وزن

بر روی تردمیل چه شیبی مناسب است؟

جادوی ذهنی دویدن بر روی تردمیل

7 روش مفید برای جلوگیری از نوسان وزنی

در ماه رمضان چگونه به آسانی لاغر کنیم؟

اشتباهات رایج در انجام حرکات شکم

تجهیزات باشگاهی برای کاهش وزن!

آیا تفاوتی بین تمرینات ایروبیکی و تمرینات کاردیو هست؟

تکنیک های دویدن روی تردمیل

ترفندهای سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش

کوچک کردن عضلات شکم در محل کار

توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان

بالا بردن آستانه تحمل درد در هنگام ورزش

تمرینات خانگی برای خانم های خانه دار

چه دستگاه ورزشی مناسب شماست؟

تجهیزات ساده ورزش در خانه

7 تکنیک افرادی که هر روز ورزش میکنند!

دلایل خستگی مفرط و راه های مقابله با آن

چرا دویدن بهترین ورزش دنیاست؟

تاثیر مدیتیشن در دویدن

چرا با اینکه بیشتر ورزش میکنم وزنم اضافه شده است؟

چند راهکار برای جلوگیری از زانودرد در ورزش

اصولی ترین روش دویدن از دیدگاه متخصصین

بعد از ورزش چه بخوریم و چه نخوریم؟

چگونه از ورزش کردن نهایت استفاده را ببریم؟

نکات موثر برای کنترل اشتها بعد از ورزش

رازهای کاهش وزن با تردمیل

راهکارهایی برای داشتن کمری باریک و تناسب اندام

6 تکنیک موثر برای شروع ورزش

کدام تمرینات پایه و اساس تناسب اندام هستند؟

با دویدن به عقب کالری بیشتری بسوزانید!

ترفندهایی برای لاغری در زمان هایی که سرتان شلوغ است!

روش هایی برای رسیدن به تناسب اندام در محل کار

تجربه افراد موفق برای رسیدن به تناسب اندام

لاغری بعد از تعطیلات با رعایت 7 نکته ورزشی

تمرین هوازی عضله ساز

تردمیل کمکی برای لاغری شکم

چه نوع ورزشی برایمان مفید است، هوازی یا قدرتی؟

حرکات ورزشی برای لاغری شکم و پهلو

راهنمای خرید و نگهداری تردمیل بدون موتور

دستگاه های موثر در چربی سوزی

انتخاب مناسب دستگاه فیتنس خانگی

بهترین فرم بدن بر روی تردمیل

چه تفاوتی بین پیلاتس،یوگا و ایروبیک وجود دارد؟

تفاوت بدنسازی و فیتنس چیست؟

مزایای تردمیل دستی

ارتباط کیفیت زندگی و سن فیتنس

بهترین استفاده از شیب تردمیل

بهبود تمرینات فیتنس با تردمیل

تردمیل چه نتایجی را به دنبال دارد؟

فیتنس در زمستان

در هنگام دویدن از درد قفسه سینه پیشگیری کنید!

تفاوت میان درد خوب و درد ناشی از آسیب ورزشی

در حین ورزش چه بنوشیم؟

دوندگان جاده نیز می توانند از تردمیل استفاده کنند!

با 20 دقیقه ورزش روی تردمیل وزن کم کنید!

در خانه به تناسب اندام برسید!

اسکی فضایی یا تردمیل؛کدام را انتخاب کنیم؟

زمستان امسال بر روی تردمیل ورزش کنید!

ورزش با تردمیل در زمستان

تاثیر ورزش هوازی بر روی عروق کرونری

بهترین ورزش هوازی برای شما کدام است؟

راهنمای خرید و نگهداری تردمیل

ورزش های مناسب برای دوران قاعدگی بانوان

با ورزش هوازی عضله سازی کنید!

علائمی که نشانه کم تحرکی هستند

اهمیت انتخاب کفش ورزشی مناسب

چگونه بعضی از افراد هر روز ورزش می کنند؟

ارتباط ورزش هوازی و نشاط

چند تصور اشتباه در مورد انجام حرکات کششی

راه هایی برای نیرومند کردن گامهایتان در پیاده روی

استفاده از شیب تردمیل چه فوایدی دارد؟

مصرف برق یک تردمیل چقدر است؟

اثرات مثبت ورزش در تنظیم فشار خون

علائم هشدار دهنده آسیب های ورزشی

دلایلی که موجب خستگی زودرس می شود؟

نحوه نگهداری از تردمیل برای طولانی شدن عمر دستگاه

تاثیر حداکثر وزن قابل تحمل در انتخاب تردمیل

ارتباط پوکی استخوان با تردمیل

اندام متناسب با دستگاه های هوازی

نکات مهم برای کاهش وزن در میانسالی

توصیه هایی در مورد ورزش در هنگام آلودگی هوا

4 روش برای شروع موفقیت آمیز کاهش وزن

در هنگام ورزش با تردمیل این اشتباهات را انجام ندهید!

با 1 ساعت پیاده روی چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد؟

با شیب تردمیل چگونه تمرین انجام بدهیم؟

3 سوالی که معمولا در مورد تردمیل پرسیده می شود!

نرم افزار کینومپ در تردمیل

ورزش با تردمیل بدون موتور سبب لاغری می شود؟

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

چگونه از گردن درد در حین تمرین با تردمیل پیشگیری کنیم؟

فرمول طلایی برای داشتن اندام متناسب!

ورزش هوازی چربی های شکم را مورد هدف قرار می دهد!

کسانی که دچار ضعف زانو هستند چه ورزشی انجام دهند؟

تردمیل برای چه کسانی توصیه می شود؟

جدیدترین مطالب علمی در مورد تردمیل

چگونه با تردمیل ورزش کنیم تا بهتر نتیجه بگیریم؟

دویدن باعث کاهش وزن می شود؟

حقایقی در مورد کاهش وزن و تناسب اندام

توضیحات کامل در مورد تردمیل

کیفیت فریم تردمیل را مد نظر داشته باشید

راه بروید تا سالم بمانید

ورزش در سلامتی انسان چه نقشی دارد؟

تناسب اندام هوازی

چگونگی حرکت تسمه تردمیل بدون موتور

چگونه با ورزش لاغر شویم؟

یک برنامه ورزشی عالی برای ورزش بر روی تردمیل

آموزش صحیح دویدن بر روی تردمیل

سریع بدویم یا طولانی بدویم؟کدام بهتر است؟

موسیقی ورزشی چه تاثیری بر فعالیت بدن دارد؟

ضربان قلب خود را بر روی تردمیل چک کنید

شکم خود را با ورزش چگونه آب کنیم؟

بهترین نوشیدنی ها برای ورزش هوازی

چگونه به ورزش کردن عادت کنیم؟

برای ورزش هوازی چه نوع موسیقی انتخاب کنیم؟

درمان سرطان روده با ورزش هوازی

کدام دستگاه ورزشی برای سوزاندن چربی بهتر است؟

با ورزش بهتر زندگی کنید!

مربی ورزشی خود باشید!

ورزش هوازی و تاثیرات بی شمار آن

با ورزش قلب خود را بیمه کنید!

روشهای تاثیر پذیری بیشتر پیاده روی

تردمیل دستگاه دو درجا

مناسب ترین مواد غذایی و شیوه خوردن آنها پیش از ورزش

برای چربی سوزی پیاده روی بهتر است یا دویدن؟

شکم خود را پنهان نکنید!

تاثیر پیاده روی در کم کردن وزن

قرار دادن تردمیل در کجای خانه بهتر است؟

روشهایی برای طولانی تر کردن عمر تردمیل

6 توصیه مفید برای پیاده روی بر روی تردمیل

کاهش سن بیولوژیکی با ورزش

تردمیل ارزان قیمت و مشکلات احتمالی آن

10 دلیل برای پیاده روی بر روی تردمیل

روزانه بدویم!

بر روی تردمیل کالری بسوزانید

چه زمان شدت تمرین را بر روی تردمیل افزایش بدهیم؟

ورزش با تردمیل چه تاثیراتی بر بدن انسان دارد؟

21 روز آهسته بر روی تردمیل بدوید!

بر روی تردمیل چگونه تنفس کنیم؟

تازه کارها چگونه ورزش کنند؟

پیاده روی بر روی تردمیل با داشتن اضافه وزن زیاد

در مدت 6 هفته چربی های شکم خود را آب کنید!

چگونه با دستگاه های بدن سازی لاغر بشویم؟

تاثیر دویدن بر هورمون های بدن

دویدن راهی برای تناسب اندام

چه ورزشهایی در بهبود جریان خون موثر است؟

روشهایی برای افزایش انگیزه در استفاده از تردمیل

برای افراد مسن تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟

نکاتی جهت چربی سوزی بیشتر با استفاده از تردمیل

تردمیل ماشین لاغری

ساخت و تفکیک عضلات با تردمیل

تاثیرات دویدن بر روی تردمیل

فواید ورزش هوازی با تردمیل

تغییر در برنامه تمرینی شما

ایجاد تنوع در استفاده از تردمیل

تناسب اندام و ورزش روزانه

می توان ورزش را به خانه برد!

کار با تردمیل اشتها را کم می کند!

تاثیرات تردمیل بر روی خواب

دانستنی هایی در خصوص ورزش و کاهش وزن

راه رفتن بر روی تردمیل،اکسیر جوانی

روی تردمیل بدوید!

اشتباهات رایج ورزش با تردمیل

باورهای اشتباه درباره تردمیل

مضرات استفاده از تردمیل

آیا استفاده از تردمیل موجب سکته قلبی می شود؟

راهنمای خرید تردمیل و دوچرخه ثابت

کاربرد پزشکی تردمیل

کاهش وزن با تردمیل در کمترین زمان

نکاتی جهت استفاده از تردمیل

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت

آشنایی با تردمیل آبی

طناب بزنیم یا روی تردمیل بدویم؟

علت استقبال زیاد افراد از تردمیل چیست؟

عوامل ساده برای جذابتر شدن کار با تردمیل

نکاتی درباره موتور تردمیل ها

برتری تردمیل از پیاده روی در بیرون خانه

چه کفشی برای ورزش روی تردمیل مناسب است؟

چه کنیم که تردمیل به ما آسیب نرساند؟

تردمیل در ورزش حرفه ای چه جایگاهی دارد؟

خواص ویژه تردمیل

نوشیدن آب هنگام ورزش با تردمیل

میزان ورزش روزانه با تردمیل

معرفی تردمیل های پر فروش هایپر جیم

تردمیل و دوران بارداری

دویدن بر روی تردمیل یا جاده

تاثیر تردمیل بر کاهش فشار خون

دویدن بر روی تردمیل یا در فضای باز

کار با تردمیل برای افرادی که دیسک کمر دارند

ایجاد تنوع در کار با تردمیل

برنامه ای برای تمرین با وقفه تردمیل

تمرین استقامتی با تردمیل

اشتباهات رایج در هنگام استفاده از تردمیل

مشخصات یک تردمیل مناسب

قیمت تردمیل، عامل محدود کننده در خرید تردمیل

انتخاب تردمیل با قیمت مناسب

تردمیل خانگی چیست؟

20 نکته کلیدی در خرید تردمیل

تردمیل ضد جاذبه

گرم و سرد کردن بدن هنگام ورزش با تردمیل

مواد غذایی موثر در کاهش وزن

قیمت جدید انواع تردمیل

بخش های بدن درگیر با تردمیل

فواید تردمیل های آبی

قیمت تردمیل EASTRONG

برنامه ورزشی برای تردمیل تک سرعته

ارتباط هوش با تردمیل

لیست قیمت تردمیل برند WNQ

فواید دویدن روی تردمیل

برندهای تردمیل

چند نکته تردمیلی

برنامه برای ورزش با تردمیل

قبل از ورزش با تردمیل گرم کنید

چند نکته برای کاهش وزن

قیمت جدید تردمیل

رفع خستگی پا بعد از ورزش با تردمیل

فواید استفاده از تردمیل بعد از شام

هنگام ورزش با تردمیل چه بنوشیم؟

آموزش تعویض تسمه اصلی تردمیل

درمان افسردگی با تردمیل

کالری 40 ماده غذایی پر مصرف

کدهای ارور تردمیل

قیمت تردمیل های چند کاره

برترین برنامه ها برای تردمیل بدون شیب

دیابت و تردمیل

مواد غذایی دارای کالری منفی

برترین تمرین های جهان برای کاهش وزن با تردمیل

فواید پیاده روی تردمیل

ضربه گیر تردمیل

قیمت تردمیل های جدید

راه هایی برای حفظ تعادل روی تردمیل

رازهایی در مورد مصرف کالری با تردمیل

تردمیل برای کودکان

جدول قیمت تردمیل

نکاتی برای پایین بردن استهلاک تردمیل

چگونه از ورزش با تردمیل لذت ببریم

ورزش هوازی با تردمیل

لیست قیمت تردمیل

معایب استفاده از تردمیل

استفاده های مختلف از تردمیل

قیمت تردمیل پروفشنال و پروتئوس

میزان کالری مصرفی با تردمیل

قیمت روز تردمیل

تردمیل یا الپتیکال

تردمیل چند کاره

نکاتی قبل از انتخاب لوازم ورزشی خانگی

بهترین طریقه استفاده از تردمیل از نظر پزشکان

تردمیل و زانو درد

تفاوت تردمیل مکانیکی و برقی

تاریخچه تردمیل

مشکلات استفاده از دسته تردمیل هنگام دویدن

چه کسانی نباید از تردمیل استفاده کنند

آزمون تست تردمیل قبل از خرید

چگونه یك تردمیل خوب بخریم

اجزاء تردمیل

قیمت انواع تردمیل

چرا تردمیل؟

راهنمای سرویس و نگهداری تردمیل

تردمیل یا دوچرخه ثابت ؟ کدام برای ورزش در منزل مناسب تر است؟

عادت های نادرست در هنگام استفاده از تردمیل

در هنگام خرید تردمیل به 4 نکته باید توجه کرد