09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 16 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با تردمیل زمان، سرعت و شیب تحت اختیار شماست. این سه عنصر در تمرینات استقامتی بسیار موثر هستند.

در تمرینات استقامتی، بدن در بازه زمانی طولانی عملکرد خود را نشان می دهد.
البته ورزشکاران ورزشهای استقامتی، بهتر است در روزهایی که تمرینات هوازی ندارند، تمرینات قدرتی انجام بدهند.

تردمیل وسیله ای مناسب هم برای تمرینات استقامتی و هم قدرتی است.

وقتی می خواهید استقامتی کار کنید، شیب دستگاه را برروی 1 درصد بگذارید. سپس 5 دقیقه آرام بدوید تا بدن گرم بشود.

آنگاه سرعت را به 8 کیلومتر برسانید و باز هم 5 دقیقه بدوید. در مرحله بعدی سرعت را تا عدد 9.5 بالا ببرید و 9 دقیقه بدوید.

پس از این مرحله سرعت را تا 8 کاهش بدهید و باز هم 5 دقیقه بدوید. در مرحله آخر برای سرد کردن بدن، 5 دقیقه با سرعت بین 8 تا 5 به دویدن ادامه بدهید.

هر چقدر ورزشکار حرفه ای تر باشد می تواند زمان ها را افزایش بدهد. اما سرعت بیش از 9.5 کیلومتر به درد کار استقامتی نمی خورد.

در مورد ورزشکاران تازه کار بهتر است برنامه ای سبک تر از آنچه گفته شد داشته باشند. یعنی برنامه ای شبیه به یک پیاده روی ساده که معمولا با سرعت 4 کیلومتر در ساعت است. گاهی سرعت را به 7 کیلومتر برسانند و دوباره به 4 کیلومتر برگردند و تا 30 دقیقه ادامه بدهند.

وقتی شما وسیله ای مانند تردمیل را در اختیار دارید دیگر بهانه هایی مثل بدی هوا، بی امنیتی، تاریکی، وقت نداشتن و... مانع فعالیت های ورزشی شما نمی شود.

یک ورزشکار مبتدی باید به تدریج قدرت مفاصل و بافت های همبند خود را افزایش بدهد. بنابراین هر چقدر سطحی که روی آن می دود نرم تر و انعطاف پذیرتر باشد کمتر آسیب می بیند. تردمیل به دلیل دارا بودن سطح پوششی مناسب ایمنی و سازگاری مورد نظر را ایجاد می کند. ضمن اینکه دستگاه تردمیل به ورزشکار غیر حرفه ای کمک می کند گام های نرم و کار آمدتری بردارد. گام های نوسانی و نادرست ممکن است به پای ورزشکار اسیب جدی برساند. تردمیل به اصلاح گام ها کمک می کند.

کاربرانی که می خواهند وزن کم کنند می توانند از صفحه مانیتور دستگاه خود اطلاعات با ارزشی مانند مقدار کالری سوزانده شده و... را کسب کنند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()