09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 32 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر به تازگی بر روی یک برنامه تمرینی کم فشار تا متوسط فعالیت کرده اید و با به پایان رسیدن آن قصد دارید وارد مرحله جدیدی شوید برای ایجاد این تغییر نباید به طور ناگهانی عمل کنید بلکه باید این برنامه را به آرامی آغاز کرده و کم کم بر شدت و زمان تمرینات خود اضافه کنید. 

سعی کنید اگر تغییر برنامه تمرینی شما به صورت تغییر در حرکات یا استفاده از وسیله ورزشی جدیدی ست، آن را به طور دقیق آموزش ببینید همچنین بهتر است این کار را زیر نظر یک مربی ورزشی انجام دهید و ابتدا آموزشهای لازم را فراگرفته سپس به صورت حرفه ای به انجام آنها بپردازید تا با انجام حرکات جدید و اشتباه به بدن خود آسیب نرسانید.

با تغییر دادن متغیرهای موجود در فعالیتتان نیز می توانید وارد چالش جدیدی شوید. مثلا اگر از تردمیل استفاده می کنید می توانید سرعت دویدن خود را بالا ببرید، شیب دستگاه را افزایش دهید، زمان فعالیت را اضافه کنید و یا تایم استراحت بین دو بخش از تمرین خود را کوتاهتر کنید تا بدن شما دچار فشار و تغییرات شود و به آن واکنش نشان دهد.

ورزش کردن به صورت گروهی و حتی با یک شخص دیگر چون انجام آن فعالیت را رقابتی میکند در نتیجه انگیزه بیشتری برای ادامه آن ایجاد می کند. بنابراین سعی کنید تا با داشتن حریف به تمرین بپردازید و به مرور تلاش و فشار را بر بدن خود بیشتر کنید.بنابراین با استفاده از این روشها می توانید در برنامه تمرینی خود تغییرات ساده و موثری اعمال کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()