09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 در ساعت 33 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل ضد جاذبه از جمله جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت تردمیل در دنیا به حساب می آید، برای اولین بار این تردمیل توسط شرکت فضایی ناسا و برای استفاده فضانوردان در زمان بازگشت به زمین ساخته شد، زیرا فضا نوردان به دلیل نبودن جاذبه در ایستگاه های فضایی و استفاده نکردن از عضلات پا به مرور زمان موجب تحلیل رفتن و کوچک شدن ماهیچه های پا در آنها می شود و می تواند مشکلاتی برای راه رفتن برای آنها ایجاد کند از این رو ناسا با ساخت این تردمیل موجب شدند تا آنها بتوانند به راحتی مشکلات به وجود آمده برای پاهای خود را جبران و به راحتی توان ماهیچه های خود باز گردانند.

امروزه از تردمیل ضد جاذبه در بسیاری از بیمارستانها و مراکز توان بخشی معتبر استفاده می شود، این مراکز برای بازیابی نیرو پاها به دلیل مصدومیت ها و صدمات از این تردمیل ها استفاده می کنند. تردمیل های ضد جاذبه توانسته اند به بسیاری از فوتبالیست های مهم مانند: راموس ، اینیستا و .. کمک برساند و باعث شود بعد از مصدومیت به راحتی به آمادگی قبلی خود باز گردند. https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/ramos.jpg

تردمیل های ضد جاذبه با توانایی کم کردن وزن انسان از 10% تا 100% برای تمام بیماران از جمله بیمارانی که سکته مغزی ، قلبی ، بیماران پارکینسونی و تمامی بیمارانی که در راه رفتن و حفظ تعادل مشکل دارند قابل استفاده و موثر است. اصول کار این تردمیل بر این اساس است که شما درون محفظه این تردمیل قرار گرفته سپس این محفظه به وسیله پمپ باد از باد پر می شود و سپس این محفظه کاربر را احاطه کرده و از بخش کمر شما را به بالا می کشد و شما با تنظیم فشار باد موجود در محفظه می توانید فشار بر روی پاهای خود را کم کنید، این تردمیل عملکردی ساده ولی بسیار کاربردی دارد.

فواید تردمیل ضد جاذبه :

1. این تردمیل با عملکرد منحصر به فرد خود اجازه می دهد بیماران به راحتی و به دور از خطرات به هم خودن تعادل و یا فشار به مفاصل و عضو آسیب دیده به راحتی از فواید تردمیل در بهبود خود استفاده کنند.

2. بسیار در درمانهای فیزیکی و فیزیو تراپی موثر است و همچنین برای کسانی که مشکل در راه رفتن دارند بسیار استفاده می شود.

تردمیل ضد جاذبه در موارد زیر بسیار استفاده می شود :

  • فیزیو تراپی پایین تنه مانند زانو ، ران و مچ پا
  • بدست آوردن توانایی راه رفتن بعد از تعویض مفاصل
  • آموزش راه رفتن برای بیمارانی که سکته مغزی کرده اند
  • تقویت راه رفتن برای افراد مسن
  • کاهش وزن برای بیمارن خیلی چاق
  • پیشگیری از آسیب دیدگی بیشتر در زمان بهبود ورزشکاران.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()