09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 8 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر برنامه تمرین بیشتر ورزشکاران رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال و... را ببینید متوجه می شوید اغلب آن ها از تردمیل استفاده می کنند. دلائل مختلفی برای این کار وجود دارد.

اول اینکه تردمیل سبب می شود افراد از مکانیزم صحیح دویدن استفاده کنند. ورزشکار می تواند تردمیل خود را مقابل یک آیینه بزرگ قرار بدهد ونحوه دویدن خود را اصلاح کند. یا بر روی تکنیک های خاص دویدن متمرکز بشود.

ضمن اینکه وقتی آن ها در جاده یا فضای خارجی می دوند مربی نمی تواند دوشادوش ورزشکار بدود و موارد ضروری حین دویدن را تذکر بدهد. ولی وقتی ورزشکار روی تردمیل در حال دویدن است مربی می تواند کنارش بایستد و با او حرف بزند.

همچنین تردمیل وسیله ای است که شیب قابل تنظیم دارد. شیب برای ورزشکار، مقاومت خارجی ایجاد دمی کند در نتیجه قدرت بدنی او در حین کار افزایش پیدا خواهد کرد.علاوه بر آن بعضی از تردمیل ها حالت سراشیبی را شبیه سازی می کنند. در این حالت ورزشکار می تواند بر قدرت هماهنگی و توقف خود بیفزاید.

در وسیله ای چون تردمیل کاربر 3 عنصر سرعت، شیب و زمان را تحت کنترل خود دارد و می تواند با استفاده از این 3 عنصر برنامه های متنوعی برای رسیدن به اهدافش اجرا کند.
اما تردمیل در میان افراد غیر حرفه ای هم از محبوبیت خاصی برخوردار است. کسانی که به دنبال فیزیک مناسب و بدنی زیبا هستند، با استفاده از این دستگاه در مدت زمانی کوتاه اثرات مطلوبی را بر بدن خود مشاهده خواهند کرد. چون با استفاده از تردمیل به سادگی می توان ورزش هوازی انجام داد و وارد مرحله چربی سوزی شد.

تنها کافی است یک برنامه با وقفه مناسب از مربی بگیرید. البته بعضی از دستگاه ها برنامه های مناسبی در حافظه خود دارند و به اندازه یک مربی حرفه ای به کاربر کمک می کنند.

برای داشتن یک برنامه متنوع می توانید به دو روش عمل کنید. اول اینکه شیب را ثابت نگهدارید و سرعت را تغییر بدهید . دوم اینکه سرعت را ثابت نگدارید و شیب را تغییر بدهید.
افزایش شیب در یک یا دو دوره تمرین باعث افزایش سرعت می شود. یعنی وقتی شیب را به حالت قبل برمی گردانید خواهید دید که سرعتتان افزایش یافته است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()