09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 10 ارديبهشت 1396 در ساعت 40 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه به علت تنش و استرسهای ناشی از کار روزانه و فشار زندگی بسیاری از افراد دچار مشکلات فشار خون بالا هستند. در واقع استرس عامل اصلی بیماری فشار خون است و جهت کنترل آن باید اعمالی انجام داد که سبب کاهش این استرسها گردد. تردمیل دستگاهی ست که به دلیل وجود تمرکزی که فرد باید به هنگام دویدن بر روی تسمه آن داشته باشد به راحتی و بدون دغدغه فکری این تمرین را انجام میدهد همین امر سبب کاهش فشار خون میگردد.در نتیجه استفاده از تردمیل با کاهش استرس، موجب کنترل فشار خون می شود.

فشار خون همه انسانها با انجام فعالیت ورزشی کاهش می یابد در نتیجه اگر استفاده از تردمیل در برنامه شما قرار گیرد عامل کنترل سطح فشار خون شما ست.در واقع کسانی که فشار خون دارند باید در هفته روزهای کمی به مدت نهایتا سی دقیقه به صورت سبک از تردمیل استفاده کنند.اما اگر قصد دارید که در زمان کوتاهتر به نتیجه دلخواه و بهبودی بیشترسطح فشار خود برسید می توانید پس از گرم کردن کامل بدن خود با تغییر سرعت وشیب دستگاه فشار تمرین خود را بیشتر کنید.

تردمیل دستگاهی است که علاوه بر ورزشکاران برای افرادی که مایل به کنترل فشار خون خود هستند هم مفیدو قابل استفاده ست و طرفداران بسیاری دارد.

همه ی اشخاص حتی کسانی که فشار خون ندارند هنگام فعالیت با تردمیل فشار سیستولی و دیاستولی قلبشان کاهش می یابد و در نتیجه سبب کاهش فشار خون می گردد همچنین بعد از استفاده از تردمیل بدن انسلن موفق به تولید کتکولامین میشود، سیستم سمپاتیک عصبی که سبب افزایش فشار خون می شود زیر نظر هورمون های کتکولامین قرار می گیرند و پاراسمپاتیک را فعال میکنند و همین امر موجب کاهش فشار ‏خون می گردد.چون در حین راه رفتن با تردمیل کالری سوزانده شده و وزن کاهش می یابد در نتیجه موجب کاهش فشار خون می گردد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()