09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 25 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

وقتی بر روی تردمیل خود می دوید چهار عنصر اصلی دویدن یعنی سرعت، شیب، زمان و ریکاوری را در اختیار دارید. اگر بی وقفه در یک شیب و سرعت ثابت بدوید، این چهار عنصر کار زیادی برای شما انجام نمی دهند.

تمرینات با وقفه باعث می شوند بدن شما کالری بیشتری بسوزاند، کربوهیدرات بیشتری مصرف کند و وضعیت قلبی- عروقیتان بهبود بیابد. ضمن اینکه این تمرینات پویا تر، خلاقانه تر و جالب تر هستند.

قبل از شروع ورزش بدن خود را با حرکات پویا گرم کنید. ابتدا شیب دستگاه را روی زاویه صفر گذاشته و آهسته راه بروید سپس هر 3 دقیقه سرعت را افزایش بدهید تا به 7 کیلومتر برسید. شیب دستگاه را یک درجه زیاد کنید. می توانید سرعت را تا عدد 9 بالا ببرید. 1 دقیقه در این حالت بدوید. ضربان قلب شما به شدت بالا می رود. سپس می توانید به سرعت 4 کیلومتر برگردید. 1 تا 2 دقیقه در این حالت ریکاوری کنید. آنگاه می توانید دوباره سرعت و حتی شیب را افزایش بدهید. هر بار حداکثر توان شما افزایش می یابد و می توانید زمان بیشتری در حداکثر سرعت خود که معمولا بین 10 تا 15 کیلومتر است بدوید.

30 تا 45 دقیقه برنامه تمرین باوقفه تردمیل را ادامه بدهید تا مرحله چربی سوزی را پشت سر بگذارید. البته در روزهای اولیه ورزش، 30 دقیقه کافی است.

اگر از کار با تردمیل هدف خاصی مانند آمادگی برای کوهنوردی دارید، می توانید شیب دستگاه را تا 15 درصد بالا ببرید ولی در این حالت ها نباید سرعت شما به بیشتر از 4 کیلومتر برسد.

اگر هدف شما کاهش وزن نیست و فقط می خواهید به عضلات ران و باسن خود فرم بدهید، شیب بین 3 تا 12 با سرعت 4 کیلومتر مناسب است. یعنی در این حالت سرعت را ثابت نگهدارید و فقط شیب را تغییر بدهید.

اگر می خواهید پیاده روی خارج از منزل را تجربه کنید، شیب متغیر بین 2 تا 10 مناسب است. سرعتتان را هم بین 3 تا 4 انتخاب کنید.

و نکته مهم دیگر این که در کنار ورزش یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید. تا هنگامی که بدن شما بیش از آنچه کالری می گیرد، کالری نسوزاند هرگز وزن از دست نخواهید داد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()