09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 48 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل و در واقع دویدن از دیرباز به عنوان مادر ورزش ها و موثرترین ورزش شناخته شده است. در ورزش با تردمیل بسیاری از بخش های بدن فعالیت انجام می دهند و به همین دلیل است که استفاده روزانه از تردمیل توسط پزشکان بسیار توصیه می شود. در ابتدا باید بگوییم تردمیل و همه ورزش های هوازی بسیار برای قلب و عروق موثر هستند پس می توان نتیجه گرفت در ورزش با تردمیل فعالیت قلب بالا رفته و کارایی آن بهتر می شود. در ادامه این مقاله عضلاتی از بدن که بیشترین فعالیت را در زمان ورزش با تردمیل انجام می دهند برای شما بیان خواهیم کرد.

پاها

در هنگام ورزش با تردمیل سه بخش پا بسیار فعال می شوند که آنها مفاصل ، ران ها و ماهیچه های دوقلو می باشند. در ران ها ماهیچه های پشت ران و همچنین چهارسر ران بیشترین فعالیت را انجام می دهند و زمانی شیب را زیاد می کنید ماهیچه های باسن هم در گیر این ورزش می شوند. کاملآ مشخص است در ورزش با تردمیل مفاصل پا بسیار درگیر هستند و با تمرین روزانه و مستمر می توانید مفاصل را قوی و از فرسودگی آنها جلوگیری کنید. ماهیچه دیگری که در هنگام ورزش با تردمیل بسیار فعال می شود ماهیچه های ساق پا هستند که این ماهیچه ها هم در جلو و هم در پشت ساق پا وجود دارند.

شکم

در ورزش با تردمیل ماهیچه های شکم بسیار درگیر می شوند زیرا به دلیل اینکه تسمه تردمیل شما را به عقب حل داده و شما برای حفظ تعادل باید به ماهیچه های شکم فشار بیاورید و آنها را منقبض کنید.

بالا تنه

شاید عجیب باشد ولی در هنگام ورزش با تردمیل بالا تنه ما هم فعالیت انجام می دهد زیرا به دلیل بالا و پایین پریدن عضلات بالا تنه ما در هنگام دویدن با تردمیل این عضلات هم فعال می شوند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()