09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 13 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دکتر علویان دارای مدرک فوق تخصص گوارش و کبد درباره برخی باورهای نادرست در خصوص تردمیل اظهار کرد: تردمیل هم مانند هر دستگاه ورزشی دیگر دارای خصوصیاتی ست که استفاده های نادرست و بی رویه از آن عوارض جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

در واقع اگر با بررسی و شیوه صحیح از این دستگاه استفاده نشود بر روی سیستم چربی های بدن تاثیر منفی گذاشته و موجب تغییرات نامناسب بر روی آنها می شود.

اگر هر روز و بدون برنامه ای خاص با تردمیل ورزش کنید ممکن است نتیجه ی معکوسی از این تمرینات غلط حاصل شود. چون تردمیل یک ورزش هوازی محسوب می شود انرژی بیشتری از افراد گرفته و چون بدن در هر زمان همیشه مایل است تا در حالت تعادل خود باقی بماند در نتیجه افراد میل بیشتری به غذا خوردن پیدا می کنند و در صورت رعایت نکردن یک رژیم غذایی مناسب حتی سبب افزایش وزن آنها نیز می گردد.

پس بهتر است قبل از انجام تمرین با دکتر متخصص در خصوص نوع و شدت تمرینات و همچنین برنامه غذایی خود مشورت کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()