09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 38 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به تازگی 3 تنوع جدید در کار با تردمیل پیشنهاد شده است

اولین حرکت پیشنهادی، راه رفتن به صورت لانژ بر روی تردمیل است.

در این روش سرعت تردمیل را کم می کنید و در انتهای صفحه می ایستید. سپس قدمهای بلند به طریقه لانژ برمی دارید. یعنی در هر قدم زانوی خود را خم می کنید و به سمت پایین می آورید. در این روش هر چه شیب تردمیل بیشتر باشد، حرکت سخت تر می شود. برای انجام این تمرین حتما دسته های تردمیل را بگیرید تا به حفظ تعادل شما کمک کند.
راه رفتن به صورت لانژ بر روی تردمیل عضلات پایین تنه را تقویت می کند و عضلات شکم هم درگیر می شود.

دومین حرکت پیشنهادی، جهش با اسکوات است.

برای این تمرین هم می بایست سرعت تردمیل کم باشد. باز هم در انتهای صفحه می ایستید و دسته ها را محکم می گیرید. پاها را بیشتر از عرض شانه باز می کنید و با حرکت تردمیل به جلو می پرید. به طوریکه بدنتان حالت اسکوات را بگیرد. یعنی هر دو زانو خم و باسن پایین باشد. با حرکت تردمیل به عقب بر می گردید. صاف ای ایستید و بلافاصله حرکت را تکرار می کنید.

در این تمرین عضلات پایین تنه درگیر می شوند و سرعت دویدن افزایش می یابد. ضربان قلب هم بالا می رود.

سومین حرکت پیشنهادی، شنا به همراه تناوب عرضی دست ها است.

سرعت تردمیل را پایین می آورید. در کنار دستگاه حالت شنا به خود می گیرید. در حالیکه دستها می بایست روی صفحه تردمیل باشند. با حرکت تردمیل شما با دست همان کاری را انجام می دهید که با پاهایتان انجام می دادید.دستها مدام باید عوض بشوند. در حین این کار با بقیه بدن حرکت شنا را انجام می دهید. دستها در هنگام این حرکات عرضی مدام از آرنج خم می شوند. درست مثل زمانی که شنای معمولی را انجام می دهیم.

این تمرین اگرچه قدری سخت به نظر می رسد اما برای تقویت عضلات بالا تنه و دستها بسیار موثر است. آن را هر چقدر که می توانید تکرار کنید.

حرکت راه رفتن به صورت لانژ را قبل استفاده از تردمیل هم برای گرم کردن می توانید انجام بدهید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()