09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 5 مرداد 1396 در ساعت 48 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در ابتدا بهتر است بدانید تعمیر کردن تردمیل بسیار مشکل است و نباید تصور کنید که می توانید هر مشکلی را به راحتی در خانه و خودتان حل کنید. فراموش نکنید که با کوچکترین اشتباهی ممکن است سایر اجزای تردمیل نیز خراب شود و هزینه زیادتری برای شما داشته باشد.زمانی که بر روی تردمیل راه می روید و به صورت ناگهانی تردمیل نوسان سرعت پیدا می کند یا به طور کل خاموش می شود، ممکن است این مشکل از تسمه و اصطکاک آن یا تخته تردمیل باشد.

برای تست و برطرف کردن این مشکل بهتر است زمانی که تردمیل خاموش است تسمه را با کمک دست به جهت همیشگی دستگاه حرکت دهید. تسمه تردمیل اگر به سختی حرکت کرد نشان دهنده اصطکاک بالای تسمه با تخته می باشد و اگر تسمه روان حرکت می کرد باید مشکل را از جای دیگری پیدا کرد.

برای اینکه بتوانید تعداد دفعات خاموشی و نوسان دستگاه را کم کنید، بهتر است بعد از اتمام تمرینات خود تردمیل را از کلید جریان برق دستگاه قطع کرده و برای مدتی اجازه دهید دستگاه خنک شود و برای استفاده مجدد دکمه reset را فشار دهید. تردمیل با استراحت کردن دوباره reset می شود و تعداد دفعات خاموشی دستگاه شما کمتر خواهد شد.

تست سرعت نیز بگیرید؛ تردمیل را روشن کنید بر روی 2.5 کیلومتر قرار دهید و اجازه دهید تا دستگاه با این سرعت مدت کوتاهی کار کند و کسی بر روی تسمه آن نرود.اگر بدون حضور شما نوسانی در دستگاه به وجود نیامد، بر روی تسمه تردمیل بروید و مدت زمانی پیاده روی انجام دهید. اگر با حضور شما تردمیل نوسان پیدا کرد احتمالی قوی وجود دارد که برد تردمیل دچار مشکل شده باشد، زیرا برد مستقیما به موتور دستگاه متصل است و کوچکترین اختلالی در آن دستگاه را دچار مشکل می کند.

اگر مدت زمان طولانی است که از تردمیلتان استفاده می کنید، ممکن است تسمه فرسوده شده باشد و برای اینکه بتوانید زمان تعویض تسمه تردمیل شما فرا رسیده است یا نه بهتر است آن را تست کنید.برای تست تسمه بهترین کار این است که تردمیل را در حالت شیب قرار دهید و روی آن راه بروید. اگر در حالت شیب دستگاه خاموش نشد یا مدت زمان زیادی طول کشید تا خاموش شود، بهترین کار تعویض تسمه است و لازم نیست به دیگر اجزای تردمیل شک کنید.

اگر بعد از رسیدگی به تسمه تردمیل همچنان در تردمیل نوسان برق داشتید ممکن است موتور دستگاه اتصالی داشته باشد. معمولا این نوسان زمانی بیشتر می شود که شما قصد دارید سرعت تردمیل را افزایش دهید.در این حالت احتمالا موتور دستگاه به مشکل برخورده است و تمام فرمان های برد و کارهای تردمیل به مشکل برخواهد خورد.

اگر موتور تردمیل را بررسی کردید و باز مشکل نوسان داشتید باید این بار به سراغ صفحه نمایشگر تردمیل بروید. از موتور تردمیل سیگنال های الکترونیکی مخصوص سرعت، شیب و ... به نمایشگر تردمیل فرستاده می شود که اگر اختلال و مشکلی در این قسمت از دستگاه وجود داشته باشد حتی سرعت دچار مشکل و نوسان خواهد شد.

زمانی که می خواهید تردمیل را تست کنید، بهتر است سرعت تردمیل را در بالاترین حد برای مدت کوتاهی قرار دهید و به چراغ چشمک زن موتور تردمیل (اغلب تردمیل ها این چراغ چشمک زن را دارند) دقت کنید و اگر روشن و در حال چشمک زدن بود تردمیل و به خصوص برد آن مشکلی ندارد و در صورتی که این چراغ خاموش بود یعنی سرعت و سیگنال های ارسالی از موتور دچار اختلال شده است و سرعت تردمیل نوسان پیدا می کند. اجزای اصلی تردمیل را زیاد دستکاری نکنید و برای حل مشکلات و خرابی های دستگاهتان از متخصصان کمک بگیرید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
9 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()