09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 37 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تصور آن بسیار سخت است که ورزش با تردمیل با هوش انسان در ارتباط باشد ولی طبق تحقیقاتی که در دانشگاه فوکوشی ژاپن انجام شده دویدن به جز اینکه ورزش جسم است نوعی ورزش مغز نیز به حساب می آید.

دکتر کیسوکوباتا سرپرست دانشگاه فوکوشی ژاپن با آزمایشات و تست های مختلف متوجه شده افرادی که به ورزش دویدن و همچنین دو با تردمیل می پردازند در تست های هوش نمره بهتری می گیرند و همین افراد با قطع ورزش با کاهش هوش مواجه می شوند.

همچنین در دانشگاه سندیگو با تحقیقاتی که بر روی دانشجویان به مدت چهار ماه انجام داده اند متوجه شده اند دانشجویانی که به ورزش دو می پردازند پیشرفت چشم گیری در حافظه و یادگیری درس در آنها به وجود آمده است. این نکته هم باید بدانید دویدن در صورتی که به صورت مستمر انجام گیرد تاثیر مثبت بر روی هوش شما می گذارد، همچنین دویدن روزانه موجب کاهش احتمال بروز الزایمر می شود. هر روز دویدن از خراب شدن و از بین رفتن سلول های مغز جلوگیری می کند و موجب سالم ماندن مغز شما می شود. با دویدن به مدت دوازده هفته و روزی سی دقیقه می توانید تاثیرات ورزش را بر روی هوش خود کاملا مشاهده کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()