مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

برای برجسته نشان دادن عضلات و حجیم شدن آنها لازم نیست کار مشکلی انجام بدهید.تنها با استفاده از یک دستگاه ورزشی مناسب در خانه نیز میتوانید به راحتی در بدن تغییرات زیادی به وجود آورید.دوچرخه ثابت نشسته دستگاه هوازی مناسبی است که با استفاده از آن و انجام دادن تمرینات مناسب میتوانید به راحتی عضلات ران های خود را زیباتر از قبل کنید.

استفاده از دوچرخه ثابت در کنار ورزش هایی مانند؛ فیتنس، بدنسازی و رعایت یک برنامه رژیم غذایی منظم می توانید به تمام بدن به ویژه ران ها شکل و حالت بدهید.همان طور که اشاره شد، ورزش با دوچرخه ثابت نوعی انجام دادن ورزش هوازی محسوب می شود که میتواند به تناسب اندام کمک کند، بدون اینکه اثرات منفی برای بدن داشته باشد.با انجام دادن تمرین به وسیله دوچرخه ثابت نشسته می توانید کالری سوزی انجام بدهید و عضلات ساق و ران و حتی باسن را درگیر ورزش کرده، بدون اینکه به مفاصل فشار زیادی وارد کنید.

کاربر بر روی دستگاه دوچرخه نشسته میتواند به جای عمودی قرار گرفتن بر روی دستگاه و عمودی پدال زدن، در حالت سراشیبی پدال بزند و تکیه گاه خوبی هم برای کمر داشته باشد و از طریق صندلی از ستون فقرات خود محافظت کند.در حین پدال زدن با دوچرخه ثابت نشسته، پاها روبه روی بدن قرار می گیرند. با پدال زدن ضربان قلب بالا خواهد رفت و با فعالیت شش ها اکسیژن بیشتری وارد بدن می شود و در نتیجه کالری بیشتری نیز خواهید سوزاند و تمرینات هوازی مفیدی برای بدن انجام خواهید داد.

با فعالیت پا و چرخش مداوم پاها در حال رکاب زدن دوچرخه ثابت نشسته می توانید عضلات ران ها را مرتبا درگیر کنید و در طول تمرینات کالری زیادی بسوزانید.رکاب زدن باعث انقباض ماهیچه ها می شود و عضلات همستیرینگ و چهار سر ران را تحت تاثیر قرار می دهد. افراد کهنسال با دردهای عضلانی زیاد نیز می توانند از این دوچرخه نشسته به راحتی استفاده کنند و باعث تقویت، توانبخشی مفاصل و عضلات بشوند.

زمانی که استفاده از دستگاه ورزشی به شما احساس آرامش و آسایش منتقل کند، قادر خواهید بود مدت زمان طولانی تری ورزش انجام بدهید و با گذشت زمان شاهد پیشرفت و برجستگی عضلات ران ها خواهید بود.برای بهتر نتیجه گرفتن از تمرینات، ورزش را آرام آرام شروع کنید و زمانی که آمادگی جسمانی بیشتری پیدا کردید، شدت تمرین ها را افزایش دهید. با روزی 10 دقیقه ورزش را شروع کرده و هر جلسه 5 دقیقه به مدت آن اضافه کنید.

ادامه دادن تمرینات با دوچرخه ثابت باعث می شود نتوانید ورزش کردن را رها کنید و سطح دوام هوازی شما افزایش پیدا می کند و تغییر شکل عضلات و کاهش وزن را به خوبی مشاهده خواهید کرد.قبل از شروع تمرین مانند زمانی که می خواهید از تردمیل استفاده کنید، برای خود برنامه ورزشی مناسبی تهیه کرده و از تمام سطوح مقاومتی دوچرخه استفاده کنید تا بدن دچار یکنواختی نشود.

دوچرخه ثابت های پیشرفته دارای برنامه های از پیش تعیین شده ای هستند که با استفاده و انتخاب آنها میتوانید در مدت زمان کمی تمرینات را شروع کنید. این برنامه سختی و سرعت پدال را به صورت خودکار تنظیم می کند و فقط کافی است شما پدال بزنید و تلاش بیشتری انجام بدهید.با بیشتر شدن تلاش شما قدرت عضلانی، برجستگی ماهیچه ها و زیبایی آنها افزایش پیدا خواهد کرد و زودتر به اهداف مورد نظر دست پیدا خواهید کرد.

6 / 10
از 3 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ورزش صبحگاهی با دوچرخه ثابت

فواید دوچرخه ثابت بیشتر است یا دوچرخه سواری در فضای باز؟

تاثیر تمرینات کاردیو بر روی دوچرخه ثابت

زانوهایی قوی با دوچرخه ثابت

درجات مقاومت دوچرخه های ثابت

اسپینینگ چیست و فواید آن کدام است؟

مزایای استفاده از دوچرخه ثابت برای زنان سالمند

فواید سریع رکاب زدن برای بیماران پارکینسونی

بهترین دوچرخه ثابت برای من کدام است؟

دوچرخه اسپینینگ به درد چه کسانی می خورد؟

آیا دوچرخه ثابت میتواند عضلات ران را برجسته کند؟

چند نکته برای تنظیم دوچرخه ثابت هنگام تمرین

لیست قیمت دوچرخه ثابت

راحت ترین دوچرخه ثابت برای تمرین

دوچرخه ثابت و لاغری ران

خواص درمانی دوچرخه ثابت

اشتباهات رایج در هنگام ورزش با دوچرخه ثابت

آشنایی با ورزش اسپینینگ

درمان واریس با اسکی فضایی و دوچرخه ثابت

با دوچرخه ثابت هم سالم باشید و هم اندام متناسب داشته باشید

ورزش اسپینینگ چگونه است؟

دوچرخه ثابت به درد چه کسانی می خورد؟

اسپینینگ چیست؟

کاهش وزن با استفاده از دوچرخه ثابت

ورزش هوازی با دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت و اثر آن بر ماهیچه های ران

حل مشکل افسردگی با استفاده از دوچرخه ثابت

با دوچرخه ثابت عضلات خود را تقویت کنید

بهترین شدت تمرین با دوچرخه ثابت

حداکثر جذب اکسیژن بر روی دوچرخه ثابت

چاقی شکمی، بدترین نوع چاقی

چرا دوچرخه ثابت ورزشی؟!

30 دقیقه در روز با دوچرخه ثابت

چند روش تمرینی با استفاده از دوچرخه ثابت

رژیم غذایی یا دوچرخه ثابت؟

مزایای دوچرخه ثابت پروتئوس

بهترین روش استفاده از دوچرخه ثابت

آیا دوچرخه ثابت باعث ساییدگی مفصل می شود؟

دوچرخه ثابت یا متحرک؟

تاثیر دوچرخه ثابت در لاغری شکم

دوچرخه ثابت ایستاده انتخاب کنیم یا نشسته؟

تاثیر پدال زدن معکوس بر روی دوچرخه ثابت

کدام عضلات در کار با دوچرخه ثابت درگیرند؟

نکات قابل توجه قبل از خرید دوچرخه ثابت خانگی

فواید دوچرخه ثابت

راهنمایی خرید دوچرخه ثابت

تاثیر دوچرخه ثابت در سلامتی

انواع دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت چیست؟