09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 18 مرداد 1396 در ساعت 21 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در ابتدا این مقاله باید بگویم که تعویض تسمه تردمیل کار بسیار سختی است و بهتر است این کار را به تعمیرکاران مجرب بسپارید زیرا هم نیاز به ابزار مخصوص این کار دارد و همچنین با کوچکترین اشتباه موجب خرابی اجزاء دیگر تردمیل و ایجاد هزینه بیشتر برای خود می شوید.

ابزار مورد نیاز برای تعویض تسمه تردمیل :

1. آچار مخصوص : این آچار یک پیچ گوشتی با سر ستاره ای شش ضلعی می باشد که در هنگام خرید همراه با تردمیل به شما ارائه می گردد.

2. پیچ گوشتی : برای باز کردن پیچ های پوشش جلویی و انتهایی تردمیل استفاده می شود که پیچ های این قسمت ها بیشتر چهار پهلو می باشد.

3. چکش ضربه گیر : همان چکش های لاستیکی هستند تا در زمان ضربه زدن موجب آسیب دیدن اجزاء تردمیل نشود.

4. تسمه : از تسمه های استاندارد و مخصوص تردمیل خود استفاده کنید. در هنگام خرید به سایز و پهنای تسمه دقت کنید.

مراحل انجام کار:

1. ابتدا سیم برق تردمیل را از پریز جدا کنید، سپس به وسیله پیچ گوشتی پیچ های قسمت جلویی یعنی قاب موتور را باز کرده و آن را جدا نمایید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a1.JPG

2. اکنون به سراغ پیچ های عقبی تردمیل بروید، می خواهیم پوشش غلتک عقبی را باز نماییم برای این کار بهتر است تردمیل را خم کرده و اگر تاشو نیست به بغل بخوابانید زیرا پیچ های این قسمت در زیر تردمیل قرار دارند، سپس آنها را باز کرده و پوشش ها را بردارید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a2.JPG 

3. اکنون پیچ های نگه دارنده غلتک انتهایی را کاملا باز نمایید ( همان پیچهای رگلاژ) به وسیله آچار مخصوص، سپس غلتک را به ارامی از زیر تسمه بیرون بکشید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a3.JPG 

4.  اکنون به جلو تردمیل رفته و به وسیله چکش مخصوص و با ضربه زدن محافظ های کناری تردمیل را جدا کنید دقت نمایید که به آنها صدمه وارد نشود.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a4.JPG 

5. با انجام این کار می توانید پیچهای تخته تردمیل را ببینید و به وسیله همان آچار مخصوص این پیچها را باز نمایید، در این بخش شما می توانید پیچهای انتهایی و وسطی تخته را باز کنید و دو پیچ جلویی را در مرحله بعد باز کنید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a5.JPG

6. اکنون نوبت غلتک جلویی است ابتدا تسمه موتور را جدا کرده و سپس مانند غلتک عقبی به و سیله آچار مخصوص این غلتک را جدا نمایید و از زیر تسمه بیرون بکشید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a6.JPG 

7. اکنون می توان دو پیچ جلویی تخته تردمیل را باز کنید و سپس تخته و تسمه را از دستگاه جدا کنید،  در ادامه تسمه را از دور تخته تردمیل جدا کرده و با تسمه جدید جایگزین نمایید. اکنون تمام مراحل قبل را بلعکس انجام دهید.

https://treadmills-co.com/administrator/files/UploadFile/a7.JPG

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
8 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()