09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 34 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل آبی وسیله ای برای آب درمانی و تفریح محسوب می شود.همانطور که می دانید وزن انسان درآب حدود 70 درصد کاهش پیدا می کند. بنابراین تردمیل آبی فشاری بر نخاع و ستون فقرات کاربر وارد نمی کند. بیمارانی که مشکل تعادلی، اختلالات اسکلتی، مشکلات عضلانی، مفصلی، سکته ای دارند و همچنین سالمندان می توانند از این وسیله استفاده کنند و نگران عوارض جانبی هم نباشند.

10 دقیقه کار با تردمیل آبی معادل 2 ساعت پیاده روی است. بنابراین با یک ساعت کار روی این دستگاه می توانید 960 کالری بسوزانید.

بی شک تردمیل آبی به زودی در بیمارستان های مجهز برای فیزیوتراپی، هیدرو تراپی و توان بخشی به بیماران به کار گرفته می شود.

این وسیله را می توان در کنار استخر یا آکواریوم بزرگی جا داد و کاربر قادر است با سرعت های مختلف ساعت ها روی آن راه برود. سرعت این دستگاه تا 10 کیلومتر در ساعت قابل افزایش است. وزن واقعی کار بر را نشان می دهد و سیستم خاموش و روشن آن به صورت هوشمند عمل می کند.

بدنه و اتصالات آن از استیل ضد زنگ ساخته شده اند.کف این تردمیل ضد لغزش است. قابلیت جمع شوندگی دارد و به وسیله چرخ های پلیمری، آسان جا به جا می شود.

ورزش در آب مزایای بی شماری دارد. کسانی که دچار چاقی مفرط هستند با ورزش در خشکی به دلیل وزن زیاد خود به بدنشان آسیب می رسانند. ولی این وسیله جالب فاکتور وزن را تا حدود زیادی حذف می کند و از همه این آسیب ها پیشگیری می شود. از طرفی نیروی رانش آب تکیه گاه وزن بدن قرار می گیرد. ولی آب محیطی متراکم تری نسبت به خشکی دارد. بنابراین یک نیروی مقاوم به وجود می آید که بدن مجبور است به آن غلبه کند و همین مسئله باعث صرف انرژی بیشتر می شود.

در ضمن داخل آب نیروی جاذبه زمین کاهش می یابد و شما می توانید حرکات کششی را انجام بدهید، که خارج از آب قادر به انجام آنها نبودید. فشار آب در هنگام ورزش بر روی ماهیچه ها، مفاصل و اندام داخلی همانند یک ماساژور بسیار خوب عمل می کند. بنابراین مانع خستگی و کوفتگی بدن می شود. آرامش بخش نیز هست.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
2 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()