09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 9 ارديبهشت 1396 در ساعت 40 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 3 )

آزمون تست تردمیل قبل از خرید تردمیل ، تردمیلی را که انتخاب می کنید به دقت مورد آزمایش قرار دهید ، چند آزمایش ساده باعث می شود یک تردمیل مناسب خریداری فرمایید ، سعی کنید تردمیل خود را از یک مرکز معتبر خریداری کنید و همیشه به گارانتی و خدمات پس از فروش آن دقت کنید .

در هنگام خرید تردمیل انتخابی را تست و به نکات زیر توجه فرمایید :

سر و صدا : آيا موتور بي سرو صدا و به نرمي كار مي‌كند ؟ آيا موتور شيب دهنده نيزنرم و بي سروصدا است ؟

قدم آهسته : آيا در سرعت كم موتور و تسمه به نرمي كار مي‌كنند ؟ اگر در سرعت كم موتور به سختی کار بکند نشان می دهد تردمیل مهندسي ضعيفي دارد ؟

تسمه : آيا تسمه در همه‌ي سرعت‌ها نرم كار مي‌كند ؟

اندازه : آيا بلندي تسمه نسبت به گام‌هاي بلند شما فضاي اضافي كافي دارد ؟ ايا در رابطه با پهناي تسمه احساس راحتي مي‌كنيد ؟

شيب : آيا ترديمل با نرمي شيب دار مي‌شود؟ آيا در حالت شيب دار با ثبات است ؟

سرعت : آيا سرعت حداكثر پاسخگوي نيازهاي تمريني شما هست ؟

كنترل‌ها : آيا نحوه قرار گرفتن كنترل‌ها دسترسي به آنها را آسان كرده است ؟ آيا دكمه‌ي خاموش كردن اضطراري خارج از محل برخورد تصادفي است ؟

قبل از خرید تردمیل چند تردمیل را انتخاب و مورد تست قرار دهید تا بهترین تردمیل را در میان آنها انتخاب کنید .

ارسال نظر

موسق :
0 0
تردمیل من در حالت معمول صدایی ندارد ولی وقتی بر روی آن می دوم موتور به شدت سروصدا می کند دلیل چیست
مدیریت :
1 0
با سلام این امر نشانگر این است که آن تردمیل برای وزن شما مناسب نیست و موتور آن با فشار کار می کند.
حمید :
1 0
سلام ایا این تست ها در مورد تردمیل دست دوم کارایی دارد؟
مدیریت :
1 0
با سلام بله این تست ها را قبل از خرید تردمیل دست دوم انجام دهید و به صدا و کشش موتور بسیار دقت کنید همچنین به سلامت تسمه توجه کنید.
مریم :
0 0
سلام ، من وقتی رو تردمیل میدوم هنگامی که دسته تردمیل رها میکنم پامو روی تسمه یهو متوقف میشه ولی وقتی دسته و میگیرم راحت میدوم،مشکل از کجاست؟
مدیریت :
2 0
سلام. برای استفاده از تردمیل بهتر است دسته تردمیل را نگیرین فقط در صورت دیدن ضربان قلب یا میزان مصرف کالری.اما برای متوقف شدن تسمه شما روغن کاری کنین درست خواهد شد شما هرماه یک مرطبه روغن به تسمه بزنین تسمه روان کارخواهد کردسپاس
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()