09122648409
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 16 شهریور 1396 در ساعت 7 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ران ها یکی از مهم ترین اعضایی هستند که چربی ها به شدت به آنها علاقه دارند در این قسمت جمع شوند. اگر به این چربی ها رسیدگی نشود و درصدد آب کردن آنها اقدامی نکنید این چربی ها کم کم به سلولیت تبدیل خواهند شد. برای از بین بردن چربی ها به خصوص در ناحیه رانها و پایین تنه باید قبل از یائسگی اقدام کنید تا بتوانید این کار را راحت تر انجام دهید.

در تمام دوران زندگی انجام دادن ورزش حتی پیاده روی ساده را از واجبات و لزومات زندگی خود بدانید. حتی اگر نمی توانید به دلیل فرزندان یا حتی آلودگی هوا و ... از خانه خارج شوید، بهترین کار این است برای خانه دستگاه های هوازی مانند: تردمیل یا دوچرخه ثابت تهیه کنید تا در هر فرصتی که پیدا کردید بتوانید فعالیتی داشته باشید و پیاده روی کنید.

پیاده روی در آب کردن چربی ها به شما کمک زیادی می کند. با کمک برنامه های از پیش تعیین شده تردمیل می توانید بعد از بالا رفتن آمادگی جسمانیتان برنامه های مشکل تر با شدت و مدت بیشتری را انتخاب کنید تا بدن روند چربی سوزی خود را متوقف نکند و بتوانید تناسب اندام دلخواهتان را بدست آورید. اگر می خواهید بر روی ران ها به صورت مخصوص کار کنید تا به نتایج دلخواهتان برسید، بهتر است روزانه حرکاتی که در ادامه به شما آموزش داده می شود را تکرار کنید.

آب کردن ران ها با سه حرکت

اسکوات تک پا

برای انجام این حرکت بایستید و پاها را در اصطلاح جفت کنید و دست ها را نزدیک پاها قرار دهید. وزن خود را روی یکی از پاها بیندازید و به آرامی پاشنه پای چپ را از زمین بلند کنید. برای حفظ تعادل بهتر است انگشتان پای چپ را در کنار پای راست نگه دارید. این حرکت را با پای دیگر تکرار کنید تا عضلات ران ها را بتوانید تحت تاثیر قرار دهید.

آب کردن ران ها با سه حرکت

کمر را صاف نگه دارید و برای تکمیل شدن این حرکت زانوها را خم کنید و دست ها را به سمت روبه رو به آهستگی بکشید، ران ها را با زمین موازی کنید و برای چند لحظه متوقف شوید. بعد برای بلند شدن، با فشار به پاشنه ی پای راست، به حالت ایستاده بازگردید.

 آب کردن ران ها با سه حرکت

بلند کردن دو پا

الف. روی زمین به پهلو دراز بکشید و پا را روی پای دیگر قرار دهید. برای اینکه بتوانید تعادل خود را حفظ کنید آرنج چپ را روی زمین قرار دهید. برای کمک دست راست را نیز جلوی خود روی زمین بگذارید.

هر دو پا را مانند تصویر از زمین حدود 25 سانتی متر بلند کرده و 2 ثانیه صبر کنید و بعد آنها را پایین بیاورید. این حرکت را در جهت مخالف نیز تکرار کنید. فراموش نکنید بهتر است که باسن را زیاد به جلو یا عقب تکان ندهید و فقط پاها را جابه جا نمایید.

آب کردن ران ها با سه حرکت

کشش با پای خمیده

از صندلی کمک بگیرید و روبه روی آن بایستید، دستها را بالای سر ببرید و روی پشتی صندلی قرار دهید. کمر صاف و کشیده باشد و زانوها را خم نکنید و از کمر خم شوید. باسن را به سمت بالا بکشید تا کشش را در پشت پاها احساس کنید. ۲۰ ثانیه مکث کرده و دوباره حرکت را تکرار نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک کار با تردمیل و ورزش کردن بعد از عمل لیپوماتیک فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ فروش تردمیل به سالمندان با کدام اهداف انجام می شود؟ صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی صفر تا صد برنامه لاغری با تردمیل خانگی دلایل خرید تردمیل که باید بدانید دلایل خرید تردمیل که باید بدانید استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن استفاده صحیح از تردمیل باشگاهی برای کاهش وزن ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم ورزش و کار با تردمیل بعد از جراحی زیبایی شکم فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها فروش تردمیل به مراکز درمانی و بیمارستان ها تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر تاثیر تردمیل خانگی و ورزش روی آلزایمر پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل پیش گیری از بیماری های تنفسی با خرید تردمیل برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید برنامه های پیش فرض تردمیل باشگاهی را بشناسید مزایای خرید تردمیل آبی مزایای خرید تردمیل آبی مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس مزایای تردمیل برای بیماران مبتلا به ام اس عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی عوارض استفاده بیش از حد از تردمیل خانگی چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد چک لیستی که در زمان فروش تردمیل باید چک کرد بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ بعد از عمل بینی ورزش و تردمیل باشگاهی مجاز است؟ دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! دلایلی که اجازه نمی دهد شما وزن کم کنید! چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چطور حجم معده را کاهش دهیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه در روز کالری بیشتری بسوزانیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ چگونه با ورزش و تغذیه سالم بیماری سندروم روده را درمان کنیم؟ با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید با این روش های ساده سریع و سالم وزن کم کنید
6 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()