مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

مربی ورزشی خود باشید!

امتیاز کاربران :
0 /
از 1 کاربر

بعضی از افراد گمان می کنند اگر مدت طولانی با وزنه های ورزشی کار کنند با عرق ریختن فراوان وزن زیادی از دست خواهند داد؛ اما هر گاه بر روی ترازو می روند تغییر نمی بینند.ورزش شیوه درستی برای کاهش وزن می باشد؛ ولی باید با یک برنامه صحیح و اصولی انجام بشود. اگر از آن دسته افرادی هستید که برای ورزش به سالن های ورزشی می روید برای کاهش وزن بهتراست از وسایل هوازی مانند تردمیل ، دوچرخه ثابت ، اسکی فضایی و... استفاده کنید.

عرق ریختن زیاد نشانه کاهش وزن نیست. با تعرق فقط آب بدنتان را از دست می دهید که با نوشیدن مایعات این آب دوباره به بدن باز می گردد، که البته این به نفع بدن است. هیچ کس نباید با کم کردن آب بدن به کاهش وزن برسد. البته گاهی ورزشکاران بسیار حرفه ای مانند قهرمانان کشتی و بوکس و... برای عبور از مراحل وزن کشی به کمک مربی خود به صورت موقت دست به آب زادایی می زنند. آن ها ناچار به انجام این کار هستند. موفقیت ورزشی و پیروزی در مسابقات مهم ترین هدف مربیان و ورزشکاران حرفه ای است و بارها دیده شده که برای رسیدن به این هدف جان خود را به خطر می اندازند.

آب اساسی ترین ماده ارگوژنیکی ورزشکاران محسوب می شود که به متعادل نگه داشتن دمای بدن و تامین انرژی مورد نیاز کمک می کند. کم آبی بر عملکرد عصبی- عضلانی تاثیرات منفی می گذارد.

بعضی از افراد در سالن های ورزشی آن قدر به گپ و گفتگو با دوستانشان مشغول می شوند که ورزش را از یاد می برند و فقط وقت تلف می کنند. برای کاهش وزن یک فرمول کلی وجود دارد؛ شما باید بیش از آنچه کالری به دست می آورید، کالری از دست بدهید تا کاهش وزن اتفاق بیفتد. سوزاندن کالری بیش از هر چیز با تمرینات هوازی امکان پذیر می باشد.

بر روی دستگاه های هوازی مدرن یک مانیتور نصب شده است که کالری مصرف شده، سرعت، زمان، مسافت طی شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. این اطلاعات برای طراحی یک الگوی ورزشی مناسب بسیار مفید است. مخصوصا ضربان قلب که منطقه سوزاندن چربی و سطح تمرین را مشخص می کند. وقتی ضربان قلب شما به حدود 70 درصد حداکثر ظرفیت خود می رسد، بیشترین کالری سوزی اتفاق می افتد.

برای رسیدن به چربی سوزی مناسب باید به روش صحیح ورزش کنید؛ مثلا گرفتن دسته های تردمیل در حین دویدن یا راه رفتن، سبب می شود مانیتور دستگاه به اشتباه بیفتد و کالری از دست رفته را بیش از آنچه که سوزانده اید نشان بدهد. چون دستگاه بر اساس وزن شما کالری سوزی را اندازه گیری می کند و با گرفتن دسته بخشی از وزن خود را بر روی دسته ها می اندازید. به هر حال مانیتور یک رایانه است و رایانه قادر نیست اشتباهات شما را در نظر بگیرد.

در حافظه بسیاری از دستگاه های هوازی برنامه های از پیش تعیین شده ای در سطوح مختلف سخت و آسان وجود دارد که این برنامه ها کاربر را از داشتن یک مربی حرفه ای بی نیاز می کند. حتی این دستگاه ها قابل برنامه ریزی هستند و شما می توانید برنامه خودتان را به دستگاه بدهید و آن را در حافظه ذخیره نمایید تا دفعات بعد هم طبق آن پیش بروید.

برنامه ورزش هر ماه باید عوض بشود و در سطوح بالاتری به تمرین بپردازید. اگر بارها و بارها یک فعالیت را انجام بدهید، بدن دیگر به آن برنامه تکراری عادت کرده و پاسخ مناسبی نمی دهد. هرگاه در انجام تمرینات ورزشی احساس راحتی کردید و متوجه شدید تمرین دیگر برای شما سختی ندارد، شدت را افزایش بدهید. سرعت، زمان و شیب 3 عنصری هستند که با افزایش آن ها شدت تمرین بالا می رود.

انجام تمرینات قدرتی پس از ورزش هوازی به افزایش حجم عضلانی کمک می کند؛ عضلات بافت بسیار مهمی هستند که انرژی بدن را تامین می کنند و منجر به تناسب اندام می شوند. روش صحیح ورزش کردن و داشتن یک برنامه مناسب سبب کالری سوزی بیشتر می شود.

اگر در سالن وزشی، ورزش می کنید و می توانید چند دستگاه ورزشی را مورد استفاده قرار بدهید؛ بهتر است برای شروع 15 الی 20 دقیقه بر روی تردمیل کار کنید؛ سپس 15 دقیقه به تمرین به دوچرخه ثابت بپردازید و 15 دقیقه نیز با اسکی فضایی ورزش کنید؛ در انتها دوباره به سراغ تردمیل بروید و 15 الی 20 دقیقه بر روی تردمیل به انجام تمرین تناوبی بپردازید.

تمرینات تناوبی بهترین روش برای انجام ورزش هوازی هستند که کمک می کنند در زمان کمتر بیشترین نتیجه را بگیرید و کمتر خسته بشوید. در این روش می بایست 2 الی 3 دقیقه با بیشترین توان خود کار کنید و بعد 1 دقیقه به آهستگی به تمرین ادامه بدهید و استراحت فعال داشته باشید؛ سپس دوباره شدت تمرین را افزایش بدهید و این چرخه را تا 20 دقیقه تکرار کنید.

اگر در منزل فقط با یک دستگاه خانگی مانند تردمیل خانگی یا دوچرخه ثابت خانگی و ... در دسترس دارید. به همین روش تناوبی به مدت 20 الی 30 دقیقه تمرین با دستگاه را ادامه بدهید و بعد تمرینات قدرتی مانند دراز و نشست، شنا سوئدی، طناب زدن و... انجام بدهید. و بعد می توانید در صورت داشتن آمادگی جسمانی مناسب دوباره با دستگاه ورزش کنید.

شروع زود هنگام برنامه های سخت قبل از رسیدن به آمادگی جسمانی مناسب، علاوه بر افزایش احتمال آسیب دیدگی و ایجاد دردهای شدید، سبب دلزدگی و خستگی زودرس می شود. ضعف و خستگی ناشی از ورزش سبب می شود در انجام سایر فعالیت های روزمره دچار مشکل بشوید و به اندازه کافی کالری از دست ندهید. کالری که در 1 ساعت تمرین ورزشی می سوزانید کمتر از کالری است که در 23 ساعت دیگر شبانه روز از دست می دهید؛ بنابراین باید طوری ورزش کنید که میزان کالری سوزی در بقیه ساعات هم افزایش بیابد. معمولا تمرینات هوازی و ورزشهای قدرتی پس از آن سبب می شوند کالری سوزی در حالت استراحت نیز افزایش بیابد.

وقتی بدون مربی ورزش می کنید حواستان باشد قبل از شروع تمرینات بدن خود را با تمرینات آهسته و انجام حرکات کششی گرم کنید و پس از اتمام تمرین نیز با همین روش بدن خود را سرد کنید؛ به طوری که پس از تمرین ضربان قلب به حالت عادی بازگردد.

در حین ورزش مربیان مدام فریاد می زنند: درست نفس بکشید. تنفس شما باید منظم و عمیق باشد. بهتر است هوا را در 3 ثانیه با بینی به داخل داده و در 2 ثانیه از دهان با فشار خارج کنید؛ تنفس ریتمیک و منظم به اکسیژن رسانی بیشتر کمک کرده و با رسیدن اکسیژن مناسب به بافت ها و عضلات، احتمال ترشح اسیدلاکتیک و ایجاد درد و گرفتگی کم می شود و هم سوخت و ساز بیشتر خواهد شد و کاهش وزن بهتر اتفاق می افتد.

قبل از شروع تمرینات ورزشی حتما آب بنوشید و در حین ورزش نیز هرگاه احساس تشنگی کردید، چند جرعه آب بخورید و گلویی تازه کنید. تحقیقات نشان داده مصرف آب اسمولالیته و غلظت سدیم پلاسمای خون را کاهش می دهد؛ این کار دمای بدن را متعادل کرده، بدن را هیدراته نگه می دارد و مانع گرمازدگی ورزشی می شود. داشتن کفش ورزشی مناسب و لباس راحت در هنگام ورزش ضروری است. کفش ورزشی و همچنین لباسی که برای تمرین می پوشید نباید تنگ باشد ؛ لباس هاس تنگ مانع گردش خون در بدن می شوند.

ورزش را به صورت منظم و مستمر انجام بدهید. در هفته می بایست 3 الی 5 جلسه به تمرینات ورزشی بپردازید و هر جلسه حداقل 45 دقیقه طول بکشد؛ البته این زمان برای افراد تازه کار زیاد به نظر می رسد. تازه کار ها باید به تدریج زمان و شدت تمرینات را افزایش بدهند؛ اگر دچار ضعف عضلات هستید و آمادگی جسمانی مناسب ندارید ورزش را از 15 دقیقه شروع کنید و هر هفته 5 دقیقه زمان آن را افزایش بدهید. هر چه بیشتر ورزش کنید، آمادگی جسمانی بهتری خواهید داشت و می توانید تمرینات شدیدتری را پشت سر بگذارید.

پس از مدتی یک مقدار مقاومت دستگاه را بالا ببرید و با همان سرعت گذشته کار کنید؛ بر روی تردمیل شیب دستگاه، مقاومت ایجاد می کند. شیب 1 الی 2 درصد پیاده روی و دویدن در فضای بیرون را شبیه سازی خواهد کرد.

وقتی شروع به ورزش می کنید؛ حواستان به غذا خوردنتان باشد؛ انجام تمرینات ورزشی در ابتدا ممکن است اشتهای شما را افزایش بدهد. در این باره مقاومت نشان بدهید و به هیچ وجه غذای خود را بیشتر نکنید. مواد غیر ضروری که غذای اصلی محسوب نمی شوند مانند سس، نوشابه، شیرینی، آب میوه های غیر طبیعی، شربت و... را حذف کنید. 2 ساعت قبل از ورزش و 1 ساعت پس از آن از خوردن غذاهای چرب و پر کالری که حاوی نشاسته هستند بپرهیزید. به موقع و به اندازه کافی بخوابید. خواب مفید و به اندازه کیفیت زندگی روزمره را افزایش داده و توانایی شما را در انجام همه فعالیت ها بالا می برد.

پس از تمرینات ورزشی حتما دوش بگیرید؛ دوش گرفتن بعد از ورزش علاوه بر تمیز شدن، سبب ایجاد آرامش در بدن می شود. وقتی پس از ورزش دوش می گیرید، اول از آب ولرم و گرم استفاده کنید و بعد به آرامی آب را خنک تر کنید؛ دوش سرد منجر به تقویت و نیرو بخشید به بدن و افزایش سطح هوشیاری می شود. حداقل زمان دوش گرفتن برای انجام ریکاوری 10 دقیقه است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

3 اصل مهم برای لاغر شدن که باید رعایت کنید!

چندین اشتباه در استفاده از تردمیل

شیب تردمیل برای چیست؟

با کمک تردمیل پیاده روی کنید تا بتوانید بدوید

با کمک تردمیل در هوای آلوده ورزش نکنید!

با کمک تردمیل چه قسمت هایی از بدن لاغر می شوند؟

چگونه با کمک ورزش IQ را افزایش دهیم؟

کار با دستگاه های بدنسازی برای لاغری

آیا تردمیل باعث زانو درد می شود؟

آیا تردمیل باعث لاغری می شود؟

بهترین روش برای لاغری سریع

تاثیرات ورزش با تردمیل بر تناسب اندام

چگونه با کمک تردمیل شکم صاف و تختی داشته باشیم؟!

لاغری با تردمیل در یک ماه

قبل از خرید تردمیل خانگی این مقاله را بخوانید

چگونه از دویدن بر روی تردمیل لذت ببریم؟!

دلایلی برای خرید تردمیل

مضرات از دست دادن سریع وزن برای بدن

برای کاهش وزن راه کنترل اشتها را بشناسید!

تناسب اندام هوازی چیست؟!

راه های عجیب برای رسیدن به لاغری بدون گرسنگی

چند راه ساده برای کاهش وزن پس از زایمان

چگونه با کمک تردمیل می توان از پیری زودرس دوری کرد؟

با این 6 پیشنهاد نتیجه شگفت انگیز کاهش وزن را تجربه کنید

سوزاندن کالری بیشتر در پیاده روی

اشتباهاتی در رژیم غذایی که منجر به اضافه وزن می شوند

با فواید درمانی پیاده روی آشنا شوید

برای کاهش وزن بیشتر چگونه ورزش کنیم؟

کم تحرکی را جدی بگیرید!

برای لاغر شدن چگونه با کمک تردمیل کالری بیشتری بسوزانیم؟

راه حل هایی برای افزایش طول عمر

تردمیل چگونه به سرعت گردش خون کمک می کند؟

چگونه بدون زجر کشیدن به کاهش وزن برسید؟

دلایلی برای استفاده از تردمیل در زمستان

تردمیل کارکرده بخریم یا نه؟

اگر ورزش را متوقف کنید، چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

6 دلیل شکست در روند کاهش وزن

اشتباهات بزرگ در لاغری

چند راه عملی و ساده برای کاهش وزن

کنار گذاشتن ناگهانی ورزش چه تاثیری بر مغز دارد؟

توصیه های کاربردی برای عملکرد بهتر رژیم غذایی

ورزش با تردمیل یا هوای آزاد

راه و رسم استفاده از تردمیل در خانه

شایع ترین اشتباهات در کاهش وزن

ورزش روزانه عامل کلیدی در کاهش فشار خون!

ورزش هایی که سلامتی ذهن را تضمین می کنند،کدامند؟

آب کردن ران ها با سه حرکت

در دوران بارداری نیز ورزش کنید

با این چند ورزش کاهش وزن چشمگیری داشته باشید

برای حفظ اندام رویایی تان فقط 10 دقیقه زمان لازم است!

اگر از لاغری رنج میبرید این مطلب را بخوانید!

آیا لاغری بدون رژیم غذایی ممکن است؟

آیا قرص های لاغری ضرر دارند؟

تأثیر آب در زندگی ورزشکاران

با این راهکارها طول عمر خود را افزایش دهید!

دلایلی که موجب کمبود انرژی در تمرینات می شود!

چگونه آستانه تحمل درد را در تمرینات بالا ببریم؟

برنامه ی ورزشی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

چرا برای ورزش کردن انگیزه نداریم؟

ورزش کردن در شب چه فوایدی دارد؟

برای داشتن شکمی صاف چه کنیم؟

طناب زدن چه فوایدی برای بدن دارد؟

ورزش با شکم خالی باعث لاغری می شود؟

آیا پیاده روی برای لاغر شدن کافی است؟

چرا از ورزش کردن آنگونه که میخواهیم نتیجه نمی گیریم؟

افزایش قدرت بدنی با تکنیک های مختلف

علت تعریق بیش از حد بعضی از افراد چیست؟

راحت ترین راه حل ها برای کالری سوزی و کاهش وزن

بعد از تمرینات ورزشی چه بخوریم؟

بهترین زمان پیاده روی با تردمیل

ورزش های هوازی مفید هنگام آسیب دیدگی زانو

ورزش و تاثیر آن بر روی پیشگیری و درمان سرطان و انواع تومور

چند روش برای ریکاوری بعد از ورزش

ورزش های ساده برای چربی سوزی کدامند؟

راهکارهایی برای سریعتر دویدن

انجام چه ورزشی در تابستان بهتر است؟

تاثیر ورزش برای افراد لاغر

چند نکته برای افزایش تاثیر ورزش

ایده های جالب برای دکور باشگاه

اگر سرعت تردمیل نوسان داشت چه باید کرد؟

چربی سوزی در چه ورزش هایی بیشتر است؟

کاهش وزن با تردمیل خانگی

دونده ها چگونه بسیار ورزیده می شوند؟

در زمان ورزش آب بخوریم یا نه؟

چرا بدن در هنگام ورزش می لرزد؟

چگونه با ورزش از شر افسردگی خلاص شوید؟

تردمیل ؛ راه حلی برای بهبود دیسک کمر

چرا با وجود جریان برق،تردمیل روشن نمیشود؟

تاثیرات کم رویی در عملکرد ورزشکار

ورزشکاران مبتدی چگونه بر روی تردمیل بدوند؟

چگونه با پیاده روی ملایم وزن خود را کاهش دهید؟

چرا تسمه تردمیل لیز میخورد؟

اگر تسمه تردمیل کند حرکت کند چه باید کرد؟

اگر تردمیل بوی سوختگی داد چه باید کرد؟

فیوز تردمیل را چگونه تست کنیم؟

نوشیدنی های ورزشی در هنگام تمرین با تردمیل

اگر تردمیل ارور داد چه باید کرد؟

دویدن با سرعت بسیار بالا را تمرین کنید

دویدن بر روی تردمیل را سرگرم کننده کنید!

ورزش در آخر هفته را فراموش نکنید!

کاهش چربی شکم بوسیله تردمیل

نکاتی برای ورزش کردن در هوای گرم

روش های ساده برای کاهش وزن

4 حرکت ورزشی فوق العاده برای افزایش جریان خون

9 فایده فوق العاده دویدن برای سلامتی

تناسب اندام در بانوان و 9 اشتباه جدی زنانه

اشتباهاتی که منجر به کاهش چربی سوزی هنگام دویدن بر روی تردمیل می شود!

برنامه تمرینات پیاده روی با شدت متوسط

راهنمای کامل برای دویدن سریع تر،طولانی تر و بدون آسیب

علل توقف کاهش وزن

بر روی تردمیل چه شیبی مناسب است؟

جادوی ذهنی دویدن بر روی تردمیل

7 روش مفید برای جلوگیری از نوسان وزنی

در ماه رمضان چگونه به آسانی لاغر کنیم؟

اشتباهات رایج در انجام حرکات شکم

تجهیزات باشگاهی برای کاهش وزن!

آیا تفاوتی بین تمرینات ایروبیکی و تمرینات کاردیو هست؟

تکنیک های دویدن روی تردمیل

ترفندهای سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش

کوچک کردن عضلات شکم در محل کار

توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان

بالا بردن آستانه تحمل درد در هنگام ورزش

تمرینات خانگی برای خانم های خانه دار

چه دستگاه ورزشی مناسب شماست؟

تجهیزات ساده ورزش در خانه

7 تکنیک افرادی که هر روز ورزش میکنند!

دلایل خستگی مفرط و راه های مقابله با آن

چرا دویدن بهترین ورزش دنیاست؟

تاثیر مدیتیشن در دویدن

چرا با اینکه بیشتر ورزش میکنم وزنم اضافه شده است؟

چند راهکار برای جلوگیری از زانودرد در ورزش

اصولی ترین روش دویدن از دیدگاه متخصصین

بعد از ورزش چه بخوریم و چه نخوریم؟

چگونه از ورزش کردن نهایت استفاده را ببریم؟

نکات موثر برای کنترل اشتها بعد از ورزش

رازهای کاهش وزن با تردمیل

راهکارهایی برای داشتن کمری باریک و تناسب اندام

6 تکنیک موثر برای شروع ورزش

کدام تمرینات پایه و اساس تناسب اندام هستند؟

با دویدن به عقب کالری بیشتری بسوزانید!

ترفندهایی برای لاغری در زمان هایی که سرتان شلوغ است!

روش هایی برای رسیدن به تناسب اندام در محل کار

تجربه افراد موفق برای رسیدن به تناسب اندام

لاغری بعد از تعطیلات با رعایت 7 نکته ورزشی

تمرین هوازی عضله ساز

تردمیل کمکی برای لاغری شکم

چه نوع ورزشی برایمان مفید است، هوازی یا قدرتی؟

حرکات ورزشی برای لاغری شکم و پهلو

راهنمای خرید و نگهداری تردمیل بدون موتور

دستگاه های موثر در چربی سوزی

انتخاب مناسب دستگاه فیتنس خانگی

بهترین فرم بدن بر روی تردمیل

چه تفاوتی بین پیلاتس،یوگا و ایروبیک وجود دارد؟

تفاوت بدنسازی و فیتنس چیست؟

مزایای تردمیل دستی

ارتباط کیفیت زندگی و سن فیتنس

بهترین استفاده از شیب تردمیل

بهبود تمرینات فیتنس با تردمیل

تردمیل چه نتایجی را به دنبال دارد؟

فیتنس در زمستان

در هنگام دویدن از درد قفسه سینه پیشگیری کنید!

تفاوت میان درد خوب و درد ناشی از آسیب ورزشی

در حین ورزش چه بنوشیم؟

دوندگان جاده نیز می توانند از تردمیل استفاده کنند!

با 20 دقیقه ورزش روی تردمیل وزن کم کنید!

در خانه به تناسب اندام برسید!

اسکی فضایی یا تردمیل؛کدام را انتخاب کنیم؟

زمستان امسال بر روی تردمیل ورزش کنید!

ورزش با تردمیل در زمستان

تاثیر ورزش هوازی بر روی عروق کرونری

بهترین ورزش هوازی برای شما کدام است؟

راهنمای خرید و نگهداری تردمیل

ورزش های مناسب برای دوران قاعدگی بانوان

با ورزش هوازی عضله سازی کنید!

علائمی که نشانه کم تحرکی هستند

اهمیت انتخاب کفش ورزشی مناسب

چگونه بعضی از افراد هر روز ورزش می کنند؟

ارتباط ورزش هوازی و نشاط

چند تصور اشتباه در مورد انجام حرکات کششی

راه هایی برای نیرومند کردن گامهایتان در پیاده روی

استفاده از شیب تردمیل چه فوایدی دارد؟

مصرف برق یک تردمیل چقدر است؟

اثرات مثبت ورزش در تنظیم فشار خون

علائم هشدار دهنده آسیب های ورزشی

دلایلی که موجب خستگی زودرس می شود؟

نحوه نگهداری از تردمیل برای طولانی شدن عمر دستگاه

تاثیر حداکثر وزن قابل تحمل در انتخاب تردمیل

ارتباط پوکی استخوان با تردمیل

اندام متناسب با دستگاه های هوازی

نکات مهم برای کاهش وزن در میانسالی

توصیه هایی در مورد ورزش در هنگام آلودگی هوا

4 روش برای شروع موفقیت آمیز کاهش وزن

در هنگام ورزش با تردمیل این اشتباهات را انجام ندهید!

با 1 ساعت پیاده روی چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد؟

با شیب تردمیل چگونه تمرین انجام بدهیم؟

3 سوالی که معمولا در مورد تردمیل پرسیده می شود!

نرم افزار کینومپ در تردمیل

ورزش با تردمیل بدون موتور سبب لاغری می شود؟

حرکات کششی پیش از ورزش با تردمیل

چگونه از گردن درد در حین تمرین با تردمیل پیشگیری کنیم؟

فرمول طلایی برای داشتن اندام متناسب!

ورزش هوازی چربی های شکم را مورد هدف قرار می دهد!

کسانی که دچار ضعف زانو هستند چه ورزشی انجام دهند؟

تردمیل برای چه کسانی توصیه می شود؟

جدیدترین مطالب علمی در مورد تردمیل

چگونه با تردمیل ورزش کنیم تا بهتر نتیجه بگیریم؟

دویدن باعث کاهش وزن می شود؟

حقایقی در مورد کاهش وزن و تناسب اندام

توضیحات کامل در مورد تردمیل

کیفیت فریم تردمیل را مد نظر داشته باشید

راه بروید تا سالم بمانید

ورزش در سلامتی انسان چه نقشی دارد؟

تناسب اندام هوازی

چگونگی حرکت تسمه تردمیل بدون موتور

چگونه با ورزش لاغر شویم؟

یک برنامه ورزشی عالی برای ورزش بر روی تردمیل

آموزش صحیح دویدن بر روی تردمیل

سریع بدویم یا طولانی بدویم؟کدام بهتر است؟

موسیقی ورزشی چه تاثیری بر فعالیت بدن دارد؟

ضربان قلب خود را بر روی تردمیل چک کنید

شکم خود را با ورزش چگونه آب کنیم؟

بهترین نوشیدنی ها برای ورزش هوازی

چگونه به ورزش کردن عادت کنیم؟

برای ورزش هوازی چه نوع موسیقی انتخاب کنیم؟

درمان سرطان روده با ورزش هوازی

کدام دستگاه ورزشی برای سوزاندن چربی بهتر است؟

با ورزش بهتر زندگی کنید!

مربی ورزشی خود باشید!

ورزش هوازی و تاثیرات بی شمار آن

با ورزش قلب خود را بیمه کنید!

روشهای تاثیر پذیری بیشتر پیاده روی

تردمیل دستگاه دو درجا

مناسب ترین مواد غذایی و شیوه خوردن آنها پیش از ورزش

برای چربی سوزی پیاده روی بهتر است یا دویدن؟

شکم خود را پنهان نکنید!

تاثیر پیاده روی در کم کردن وزن

قرار دادن تردمیل در کجای خانه بهتر است؟

روشهایی برای طولانی تر کردن عمر تردمیل

6 توصیه مفید برای پیاده روی بر روی تردمیل

کاهش سن بیولوژیکی با ورزش

تردمیل ارزان قیمت و مشکلات احتمالی آن

10 دلیل برای پیاده روی بر روی تردمیل

روزانه بدویم!

بر روی تردمیل کالری بسوزانید

چه زمان شدت تمرین را بر روی تردمیل افزایش بدهیم؟

ورزش با تردمیل چه تاثیراتی بر بدن انسان دارد؟

21 روز آهسته بر روی تردمیل بدوید!

بر روی تردمیل چگونه تنفس کنیم؟

تازه کارها چگونه ورزش کنند؟

پیاده روی بر روی تردمیل با داشتن اضافه وزن زیاد

در مدت 6 هفته چربی های شکم خود را آب کنید!

چگونه با دستگاه های بدن سازی لاغر بشویم؟

تاثیر دویدن بر هورمون های بدن

دویدن راهی برای تناسب اندام

چه ورزشهایی در بهبود جریان خون موثر است؟

روشهایی برای افزایش انگیزه در استفاده از تردمیل

برای افراد مسن تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت؟

نکاتی جهت چربی سوزی بیشتر با استفاده از تردمیل

تردمیل ماشین لاغری

ساخت و تفکیک عضلات با تردمیل

تاثیرات دویدن بر روی تردمیل

فواید ورزش هوازی با تردمیل

تغییر در برنامه تمرینی شما

ایجاد تنوع در استفاده از تردمیل

تناسب اندام و ورزش روزانه

می توان ورزش را به خانه برد!

کار با تردمیل اشتها را کم می کند!

تاثیرات تردمیل بر روی خواب

دانستنی هایی در خصوص ورزش و کاهش وزن

راه رفتن بر روی تردمیل،اکسیر جوانی

روی تردمیل بدوید!

اشتباهات رایج ورزش با تردمیل

باورهای اشتباه درباره تردمیل

مضرات استفاده از تردمیل

آیا استفاده از تردمیل موجب سکته قلبی می شود؟

راهنمای خرید تردمیل و دوچرخه ثابت

کاربرد پزشکی تردمیل

کاهش وزن با تردمیل در کمترین زمان

نکاتی جهت استفاده از تردمیل

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت

آشنایی با تردمیل آبی

طناب بزنیم یا روی تردمیل بدویم؟

علت استقبال زیاد افراد از تردمیل چیست؟

عوامل ساده برای جذابتر شدن کار با تردمیل

نکاتی درباره موتور تردمیل ها

برتری تردمیل از پیاده روی در بیرون خانه

چه کفشی برای ورزش روی تردمیل مناسب است؟

چه کنیم که تردمیل به ما آسیب نرساند؟

تردمیل در ورزش حرفه ای چه جایگاهی دارد؟

خواص ویژه تردمیل

نوشیدن آب هنگام ورزش با تردمیل

میزان ورزش روزانه با تردمیل

معرفی تردمیل های پر فروش هایپر جیم

تردمیل و دوران بارداری

دویدن بر روی تردمیل یا جاده

تاثیر تردمیل بر کاهش فشار خون

دویدن بر روی تردمیل یا در فضای باز

کار با تردمیل برای افرادی که دیسک کمر دارند

ایجاد تنوع در کار با تردمیل

برنامه ای برای تمرین با وقفه تردمیل

تمرین استقامتی با تردمیل

اشتباهات رایج در هنگام استفاده از تردمیل

مشخصات یک تردمیل مناسب

قیمت تردمیل، عامل محدود کننده در خرید تردمیل

انتخاب تردمیل با قیمت مناسب

تردمیل خانگی چیست؟

20 نکته کلیدی در خرید تردمیل

تردمیل ضد جاذبه

گرم و سرد کردن بدن هنگام ورزش با تردمیل

مواد غذایی موثر در کاهش وزن

قیمت جدید انواع تردمیل

بخش های بدن درگیر با تردمیل

فواید تردمیل های آبی

قیمت تردمیل EASTRONG

برنامه ورزشی برای تردمیل تک سرعته

ارتباط هوش با تردمیل

لیست قیمت تردمیل برند WNQ

فواید دویدن روی تردمیل

برندهای تردمیل

چند نکته تردمیلی

برنامه برای ورزش با تردمیل

قبل از ورزش با تردمیل گرم کنید

چند نکته برای کاهش وزن

قیمت جدید تردمیل

رفع خستگی پا بعد از ورزش با تردمیل

فواید استفاده از تردمیل بعد از شام

هنگام ورزش با تردمیل چه بنوشیم؟

آموزش تعویض تسمه اصلی تردمیل

درمان افسردگی با تردمیل

کالری 40 ماده غذایی پر مصرف

کدهای ارور تردمیل

قیمت تردمیل های چند کاره

برترین برنامه ها برای تردمیل بدون شیب

دیابت و تردمیل

مواد غذایی دارای کالری منفی

برترین تمرین های جهان برای کاهش وزن با تردمیل

فواید پیاده روی تردمیل

ضربه گیر تردمیل

قیمت تردمیل های جدید

راه هایی برای حفظ تعادل روی تردمیل

رازهایی در مورد مصرف کالری با تردمیل

تردمیل برای کودکان

جدول قیمت تردمیل

نکاتی برای پایین بردن استهلاک تردمیل

چگونه از ورزش با تردمیل لذت ببریم

ورزش هوازی با تردمیل

لیست قیمت تردمیل

معایب استفاده از تردمیل

استفاده های مختلف از تردمیل

قیمت تردمیل پروفشنال و پروتئوس

میزان کالری مصرفی با تردمیل

قیمت روز تردمیل

تردمیل یا الپتیکال

تردمیل چند کاره

نکاتی قبل از انتخاب لوازم ورزشی خانگی

بهترین طریقه استفاده از تردمیل از نظر پزشکان

تردمیل و زانو درد

تفاوت تردمیل مکانیکی و برقی

تاریخچه تردمیل

مشکلات استفاده از دسته تردمیل هنگام دویدن

چه کسانی نباید از تردمیل استفاده کنند

آزمون تست تردمیل قبل از خرید

چگونه یك تردمیل خوب بخریم

اجزاء تردمیل

قیمت انواع تردمیل

چرا تردمیل؟

راهنمای سرویس و نگهداری تردمیل

تردمیل یا دوچرخه ثابت ؟ کدام برای ورزش در منزل مناسب تر است؟

عادت های نادرست در هنگام استفاده از تردمیل

در هنگام خرید تردمیل به 4 نکته باید توجه کرد